Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:00 28.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: cumanich126454]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано05.07.22 15:10



Не бъди нагъл сега. Те ги нападат, трепят ги, ти им злобееш.

Трудно ще е, война е, но болшинството от света съчувства на Украйна, осъжда Русия и помага, даже се жертва бих казал. Това не е познато в нашето съвремие. Да си видял по света протести срещу помощта за Украйна? Писания всякакви, гледай хората.

Не е то само Запада, мани руските мантри.



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано05.07.22 15:13



Пак ще кажеш, че ти дишам под опашката, но "болшинството от света е дълбоко невярно:





Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано05.07.22 15:34



Показваш ми санкции СРЕЩУ Русия. Питах, къде са протестите против тях от сините или сивите държави.
Къде са протестите или призивите да се помага на Русия от обикновените хора? Колко са, в кои страни?
Колко вече песни има, статии, книги, филми и предавания на страната на Украйна? На всеки ли Запада проми мозъка или санкциите помагат някому?

Гледам понякога и индийска телевизия, че следя едни неща там, са ми интересни. Знаеш ли колко про-украински предавания и новини имат?
Бразилия, искаш ли протести на хора за Украйна и против Русия в Аржентина, Мексико и те ли са прозападни?
В Русия, има ли протести и движение против войната в Русия? Колко известни, културни дейци от Русия искаш да ти дам и са против, дай число?



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: leyte]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано05.07.22 15:41



без да съм специалист, за дроновете основния проблем не беше ли "заглушаването" /jamming/ на контролния сигнал. имаше някаква препечатка в бибиси от isw май.

кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: leyte]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано05.07.22 16:16



Ей го на, Мелитопол днес, изглежда сутринта. Потвърждава думите ти: Слабото място на русите си е все тази логистика. Трупат всичко на едно депо, укрите го откриват лесно и намират тактически средства да го бомбят. Дори пръснато по разни колхози и just in time доставка не им се получава. Цели батальони "заспиват" на едно място и ги бомбят.





Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано05.07.22 16:44



Санкциите са израз на ангажираност към определена политика. Не ти се нрави картата, знам. Искаш да е целия Свят, а то цвъчки насам-натам, остатъка от американската колониална империя.



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: NAVYBG]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано05.07.22 17:59



Ей го на, Мелитопол днес, изглежда сутринта


Колега, ти сериозно ли се връзваш на украинските партенки? Може и да е имало жертви, ама двеста загинали и триста ранени не смее да лъже дори Арестович, като го направил някакв местен кадър:

"...О предыдущих потерях можно сказать, что более 200 рашистов было полностью уничтожено, это есть не по официальной, но по достаточно достоверной информации. Более 300 рашистов были ранены...", - отметил мэр города.



Толкова вярвам на това, колкото вярвам за думнатите 50 украински генерали и висши офицери.

И в заключение: Щом украинските телеграмисти "Легитимный" и "Резидент", които следя, и на които им имам доверие не съобщават нищо за Мелитопол, значи не се е случило.

И още от украинската преса та да се посмеем:

Партизаны в Российской Федерации активизировались после полномасштабного вторжения в Украину. Подпольщики жгут военкоматы и мешают перевозить технику, ведя "рельсовую войну".

Об этом сообщает издание The Insider.

Всего на территории РФ произошли минимум 23 атаки на военкоматы, из них 20 - поджоги коктейлями Молотова. При этом за атаками стояли разные группы - левые анархисты, проукраинские активисты и ультраправые.

Кроме того, по данным СМИ, в период с марта по июнь внезапно сошли с рельсов 63 товарных поезда. Ответственность за рельсовую войну взяли на себя представители "Боевой организации анархо-коммунистов". Они задержали поезда к военной части во Владимирской области, где размещен арсенал главного ракетно-артиллерийского управления минобороны РФ.



Редактирано от cumanich126454 на 05.07.22 18:10.



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: NAVYBG]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано05.07.22 18:15




Видео, може да е и на Twenty Century Fox, знам ли...



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: leyte]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано05.07.22 19:24



Колега много силен постинг във връзка с ЛГБТ!
Дай ми правото да те цитирам. Сериозен съм.
Тук се надявам да се вниква достатъчно в него.
Да дам и аз мойта лепта, особено във връзка със заключението ти:
"твори, работи, създавай ценности по-високи от творбите на педала, друговереца, цветнокожия."


По-нататък може да споделя и малко майтап във връзка с тази конкретна тема...



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ) [re: leyte]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано06.07.22 10:29



Шегата: разхождам се центъра на Монреал, опознавам го като начало и се набивам по случайност в местния бар "Синята стрида" (онази от "Полицейска академия").
Бързо се омитам, но няколко месеца по-късно попадам на техния фест по централните улици. Нищо общо с нашият, по-скоро е едно умалено копие на бразилските фиести, но се провежда само един ден в годината.

Връщам се в България, разказвам на приятелите ми.
Единият вика - "Остави ги, колкото повече, толкова по-добре за нас хетеросексуалните, повече мацки, схващаш ли!"
Другият поклаща глава и изсумтява - "Хмм, напоследък все се меткам на такива мацки, дето предпочитат други мацки, не мъже".

Мина малко време, повилнях из софийските заведения, видях как се е променилаи разкрепостила родината ми. Събираме се пак и споделям:
"Момчета и двамата бяхте прави, но има един тънък момент при някои двойки момета - първо, не винаги са "лесбо", а се правят, за да не им досаждат натрапници, второ, дори когато имаме активна и пасивна дама, т.е. завършена двойка, се срещат и такива, които са склонни да експериментират и разнообразят сексуалния си живот с трети елемент с нещо между краката."
Сумтящият ми приятел: " Ти сериозно ли?", отговарям, "Да, идваш с мен".
Нататък е излишно да разказвам...






Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.