Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:17 22.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: NAVYBG]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано04.07.22 23:29



Не, щот си тъп гъз, който не схваща какво е благоприличие и до къде има чисто човешки граници.



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: komitaO3]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано04.07.22 23:31



Това може да го кажеш на сина си, нали се сещаш. Не на непознат и с много повече образование от тебе. С нищо не съм те обидил, за да си позволяваш да обиждаш, без да получиш ответното. Хайде трий! Баси!



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: NAVYBG]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано04.07.22 23:35



Да ти припомня ли какви ги плещиш на лични? Що не ходиш някъде другаде да си избиваш комплексите.



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: komitaO3]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано04.07.22 23:36



Каква трезва бре ! Както съм споменавал, ти си типов представител на дадена пловдивска прослойка, които са еднакви като презервативите от една опаковка и по манталитет, и по лексика. Ако не знаех, на каква възраст си приблизително, щях да помисля, че си син на един колега, който ми къса нервите за кратко преди 40 години.Същия типов речник.



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: komitaO3]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано04.07.22 23:38



Лични не съм ти писал от време оно. И съм ти се извинил, нали така? А бе, я не си оправдавай действията с нищо, искаш ли? Къде днес те обидих лично? Твой ли е този форум? Ако е така, трий бе майна, какво се лендзиш, да не казвам като какво точно, ти си знаеш! Баце, видял съм две и двеста. И съм станал това, което съм. Какви комплекси избивам тук? Ааа, антируски и пробългарски! Тебе това ебе ли те?



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: NAVYBG]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано04.07.22 23:41



Да, форума е под личното наблюдение на Митрофанова и ми написа смс, да те разкарам. Доволен ли си? Айде сега се научи кога да си затваряш голямата уста.



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: komitaO3]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано04.07.22 23:42



На мене това ми е през оная работа, нали се сещаш. Както написах, митрофанова е най-големия ташак на руската дипломация - тъпа, неграмотна и дебилна. Какво искаш да кажеш, не ми е тема. Никой цензура не ми е слагал. Аз съм македонски българин!



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: tuzlija-179435]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано04.07.22 23:43



Забрави да напишеш нещо за 100-те ти братовчеди, чичовци, лели, чинки и стринки, всичките от видни войводски родове.



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: NAVYBG]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано04.07.22 23:45



Аз пък съм чичо Гошо от Гомотарци. Тук цензура има, по мое осмотрение.



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ) [re: komitaO3]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано04.07.22 23:47



Чичо Гошо от Готомарци, бъди жив и здрав. Като свариш ракия, да ме поканиш, за да ме видиш на живо какъв съм абдал. Тука може да се почешеш и да не се правиш на антибългарин. Може ли? Хайде сам да спазваш твоите правила, може ли? Иначе свободно трий и блокирай! Дето се вика, тия клубове умряха отдавна, и дори да псувам админа, не ми трие профила, щото ще се ги вкара финансово в ... тука вече се цензурирам, не че е нещо.
Да попитам, нали клуба е български и е на тема Македония? Ако е Руzzия, да знам.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.