Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 20.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | >> (покажи всички)
Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: tormentor]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано04.07.22 21:46



Да, даже учат висше образование за това.



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано04.07.22 21:49



Показвах ти снимка на Митрофанова, каза че иска да се гушкате и да и пееш за Чебурашка и крокодила Гена





Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: cumanich126454]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано04.07.22 21:52



видяла е цената на арпаджика и така.
и тая предателката сега на 14 ли е? мче тя е малолетна, даже не може и да я осъдят.

кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: cumanich126454]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано04.07.22 21:53



Реал Мадрид никой не го е наказвал. Ама ти си чети "бесове", нали сте на един акъл.

***
Слава Україні!


Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: Amateur]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано04.07.22 21:57



Помня, бях на Пампорово с един авер - стая в Перелик, вечерта в боулинга. "Нашия" си хареса сервитьорката там и киснехме при нея. Тая вървеше все с едно млекодайноподобно и трябваше да се жертвам, да намаже той.
Напих се безпаметно, на сутринта се намерих заспал на пода в стаята. Авера гуши засуканото в леглото, аз лежа завит гол с мушамената завеса от банята. Около мен мръсно дамско бельо. Като вдигнах завесата и само й видях мустаците на тая, "моята" замръзнах, като на Альоша шмайзера.

В тоя миг, ако ми беше предложил да се сменим, директно ти надявах шинела, шапката, джипката, само да ме отървеш.
Да ти имах мъките в тоя ден!



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано04.07.22 21:58



Реал Мадрид никой не го е наказвал. Ама ти си чети "бесове", нали сте на един акъл.
Прав си.. все ОЩЕ Реал не е наказан:

Реал Мадрид е напът да бъде наказан от УЕФА като причината е доста дискусионна. Европейския клубен шампион е отказал да подкрепи ЛГБТ движението като носи специални екипи, на които присъства знамето в цветовете на дъгата, с което се асоциират хората с различна сексуална ориентация.

Затова от Европейската футболна централа ще накажат „кралския клуб“, съобщава вестник „Confedel“. Въпреки това, в Реал Мадрид не се интересуват от тази санкция и остават твърди в позицията си. Другият испански гранд – Барселона, също доста дълго време не искаше да се включи в подкрепата към ЛГБТ-общността, но наскоро промени позицията си.

До момента „лос бланкос“ остават единствения европейски гранд, който не подкрепя хомосексуалистите. Наскоро от клуба отказаха да сложат цветовете на дъгата на профила си в Twitter, тъй като заявиха, че ако се махне бялото, ще се изгуби идентичността на клуба.

Освен в Twitter, клубът не сложи знамето на дъгата и на страниците си във Facebook и Instagram, обявявайки се против подкрепата за хомосексуалната общност. Преди няколко дни футболистът на Пари Сен Жермен Идриса Гей отказа да носи екип с цветовете на дъгата, като това му решение бе бурно приветствано в родината му Сенегал.
---
Благодаря, но не искам да съм част от този свят, който споделя такива "ценности".



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано04.07.22 22:02



Ето, виждаш ли! Аз теб на кака Херо Мустафа не бих те дал. Дори ти не го ,аслужаваш.



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано04.07.22 22:07



Лош човек съм аз





Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: komitaO3]  
Автор NAVYBG ()
Публикувано04.07.22 22:11



руското обществено мнение се подготвя да третира нашата страна наравно с Литва, Латвия и Естония. Това е мегакомплимент. А гигакомплимент ще бъде, да ни третират наравно с Полша!



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано04.07.22 22:13



Сега си пускам да изгледам пак "Рио Лобо", малко уестърн, Джон Уейн, готина музика, да си прочистя душата от срещата с дявола.






Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.