Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 17.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано04.07.22 21:13



Този много познава - интервю с него от 24.02.2022. Добре, че го пазят:



Поредно питане, пак същото: Как с толкова умни и на властови позиции сме си все на този хал?
Кой им е виновен, като западен възпитаник не бе припарвал до ръководен пост в мизерната ни държавица? Защо не цъфнахме?
Защо цял свят (айде, поне Европа, околната) са такива тъпаци (прави обратното на препоръките им), но само ние, тук, с най-умните начело патим?



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано04.07.22 21:19



Този много познава - интервю с него от 24.02.2022. Добре, че го пазят:
https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/bojan-chukov-rusija-njama-da-okupira-ukrajna.html


Ами няма да я окупира... Само ще я денацифицира и демитилизира...

(друга цел да си чул?)... Е, да... в хода на провеждането на Специалната операция може да има тежнения (и референдуми) за присъединяване към РФ. Но това не отменя целта на операцията: "Денацификация и демилитаризация"



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано04.07.22 21:26



Ама много си прав! Даже не знам съзнаваш ли колко си прав!

Най-богатите държави, модерни общества и икономики, с най-престижните училища, научни постижения, привличащи хиляди емигранти и пари на ден, вървят в една посока. Аз искам това за народа си, на тази страна да застане и поне веднъж в историята си избере.
Ти - не! Ние трябва да вървим в другата посока...!?
Даже не е друга, пак от същото предлагаш, дърпаш ме, и тотално в разрез с каква да е логика за пример даваш окаяното ни положение!?

Как да споря с това, как да сменя тази шибана реалност, която деля с теб!?

Хайде пак малко Маричков, българско творчество, култура, че си го забравил май:





Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: cumanich126454]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано04.07.22 21:29



Вчера пуснах един телеграм източик в който се виждаше възторженото посрещане на руските войски в Лисичанск. Откриващият кадър беше с едно младо момиче. От "Униан" я обвиниха, че преди това се застъпвала за украинизма:

Так, лисичанка встретила рашистов, которые зашли в город. Она с радостью рассказала, что очень ждала оккупантов. При этом девочка подчеркнула, что хотела, чтобы РФ захватила украинский Лисичанск еще с 2014 года. Как отмечают пользователи сети, которые уже узнали маленькую предательницу, на тот момент ей было примерно 6 лет.



Такива ми ти работи... В едно съм сигурен: няма да се намери македонско девойче, което със същия ентусиазъм да посрещне жолтите татари од Бугария.



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано04.07.22 21:29



Ще те пратя в списъка до Митрофанова, за екстрадация в Магадан като победим





Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: cumanich126454]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано04.07.22 21:29



Да де, нали това казвам - аха-аха и още малко ще познае. Дай му 72 часа.
Аз бих му ги дал, че по закон без дело само толкова дават да го заключим.





Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано04.07.22 21:32



Знам, брат, знам.
И аз те обичам!



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: leyte]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано04.07.22 21:36



Най-богатите държави, модерни общества и икономики, с най-престижните училища, научни постижения, привличащи хиляди емигранти и пари на ден, вървят в една посока.

Най-богатите държави са едно малцинство. Самотно малцинство. И това самотно малцинство вчера отменили лекцията на някаква антроположка която казвала, че в природата имало само два пола. Сещаш се под чий натиск е отменена. А също така отбора на "Реал" Мадрид бил наказан от Уефа щото не подкрепял ЛГБТ+ обществото и не закачил банери с цветовете на дъгата на фланелките си. Благодаря, колега. Този свят ми е излишен.



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: leyte]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано04.07.22 21:35



Уф мале, а от зимата на 1986-87 имаш ли спомени? Февруари бяхме на учение. Сняг, кристално небе без никакви облаци, и минус 20-25 градуса. Първата нощ "спах" в една джипка с един шинел и едно одялце. Във фризер да бях, по-добре щеше да е. На сутринта само джипът на големия каскет успя да запали, защото шофьорът го припалваше на всеки половин час. Получи и отпуска за награда. Втората нощ вече бях със седем одяла и четири шинела отгоре. Спах като заклан...

***
Слава Україні!



Тема Re: ВСУ в началото (СПАМ)нови [re: komitaO3]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано04.07.22 21:44



като стана дума ква е тая дума куратор. днеска я мярнах и в бибисито. нормално в английския /както и на български/ значи, човек дето се занимава с музейни експозиции и подобни.

кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.