Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:13 19.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Български циркнови  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано13.06.22 20:12



Следите ли какво става в милата ни държава? Съжалявам, че се държа да не ям и пия много вечер, иначе кило пуканки и барем пет бири заминаваха


Оставка на тези ренегати! Избори! С хартиени бюлетини!



Тема Re: Български циркнови [re: DannyDeVito]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано13.06.22 20:23



От мъка поне няма ли да пиеш?
Аз таман обсъждах във Фейсбука на един колега търговскоправно-политическия въпрос за цената по сделките, поставен от един от тия.



”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Редактирано от MupaM на 13.06.22 20:23.



Тема Re: Български циркнови [re: DannyDeVito]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано13.06.22 20:42



Киро ще изкара мандата, ще видиш. Ей-така- с клизма и задкулисие - ще си остане на власт.



Тема Re: Български циркнови [re: MupaM]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано13.06.22 20:42



Мъка не, забавлявам се, но честно казано се и погнусявам и ядосвам. Еднакво са ми противни. Просто Промяна





Тема Re: Български циркнови [re: goga]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано13.06.22 20:43



Майната му, да го изкарва. Тоя народ това заслужава.



Тема Я.Д. [re: DannyDeVito]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано13.06.22 21:05



Кирил и Асен са краят на илюзията "градска десница". Фалитът ѝ е подпечатан с диплома от Харвард. Те сринаха неумиращите мечтания за готините млади хора с добро западно образование (нелепа представа, но работеща), които са истинската алтернатива на тукашните простаци и взривиха всичко, което поддържаше илюзията на умнокрасивите в тяхната уникалност. Оказаха се глупави, рядко некомпетентни, ароганти, крадливи, похотливи и фрапиращо неадекватни, но най-вече безкултурни (което истински ме изненада). В България все пак има (според специалисти) около 300-400 000 души, които твърдо гласуват за пропиляното наследство на СДС и ДСБ от началото и средата на прехода. Днес те трябва да помислят за преформатиране на своето представителство, защото за пореден път техните лидери взеха властта и сами я изгубиха по най-гламавия начин, нанасяйки дълготрайни щети на тази демократична общност, която ще става все по-маргинална в домодерна България. А и войната на Щатите и НАТО в Украйна нещо не върви....Започвам да мисля, че Кирил и Асен, Херо Мустафа и нейния близък приятел Слави Трифонов (не е шега) са агенти на Путин и имат тайна договорка с Костадин Костадинов.



Тема Re: Български циркнови [re: DannyDeVito]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано13.06.22 23:00



Бат Дани, имам чувството, че в главата ти царуват чалга и рокендрол. Нещо като Ин и Ян.



***
Слава Україні!


Тема Re: Български цирк [re: Amateur]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано13.06.22 23:41



Е ми кой е виновен за достатъчно често коментираното чалгясване на народа ни, да не би да са пак Киро и Асен?
Тоя с голата кратуна, дето си говори в къщи от дивана вечно в черно и се опитва да клати държавата, не е ли случайно един от баш чалгарите номер-1?
Бате ти Бойко-джипката, той не се ли заиграваше с турбо-фолка и Цеца?
Риторичен въпрос разбира се!
За капак турските маанета на ДПС - добре ли е?
Но Харвард е виновен и за ланския снег, щото им подпукаха лапаницата на гореизброените турбофолк-чалгари и те така!



Тема Re: Български цирк [re: Amateur]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано14.06.22 04:47



Свободата Санчо, е едно от най ценните блага, с които Бог дарява хората.
С нея не могат да се сравнят нито съкровищата, които крие земята, нито тези, които таи морето.
За свободата, както и за честта, може и трябва да се жертва животът и обратно, лишаването от свобода е най-голямото зло, което може да сполети човека.

Казвам ти го, Санчо, защото ти видя пиршествата и изобилието, на които се радвахме в замъка, който преди малко напуснахме.
Е добре, сред онези вкусни ястия и ледени напитки на мене ми се струваше, че се измъчвам от глад, защото не им се наслаждавах свободно, както бих им се наслаждавал, ако те бяха мои.
Задълженията да се отплатиш за направените ти благодеяния и милости са вериги, които пречат на духа да бъде свободен.

…Помни Санчо – ако избереш пътя на добродетелта и се стремиш да вършиш само добродетелни неща, няма защо да завиждаш на тези, чиито прадеди са били князе и сеньори, защото кръвта се наследява а добродетелта се придобива и струва сама по себе си много повече от кръвта.



Тема Re: Български циркнови [re: DannyDeVito]  
Автор nikolayds ()
Публикувано15.06.22 05:19



И този човек е ‘журналист’ ?

https://youtu.be/AjrYG3WS_JI



Не съм фен, съчувстваш на Слави, ама въобще незнам как го изтърпя. Това е невероятно! Ханити и Медоу и Соловьов и Гордон, са направо истински журналисти :)
И това в Дарик, невероятно! Някой въобще слушали подобни журналист, интересно.

И въобще не му пукало за Македония, не сме били прави, не можело за вето, 21 век, хората не им пукало, маька ти … боклук с боклука,

… България била цветуща, КП Супермен, Капитан Андреево — и това е интервю, в което той е интервюиращият? Сигурно е първото в света интервю в което журналиста говори в пъти повече време от интервюраният, че и го прекъсва и му дава определения. А — отбор, разбираш ли.


Редактирано от nikolayds на 15.06.22 05:23.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.