Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 27.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Български циркнови [re: nikolayds]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано15.06.22 06:02



Този е бивше диджейче, което влезе под кожата на Радосвет Радев и го направи шеф на музикалното ретро радио. След това му завъртя главата, че дарик щели да вадят двойно повече приходи от интернет и платформи - и го направи шеф на Дарик. Амбициозен и пробивен тип. Но не и журналист с познания, за какъвто се представя.
И това му личи, въздух под налягане е, когато влиза в позата на американски ток-шоу политически водещ. Освен, че не усеща събеседника си, изпуска си нервите, изразява открито лични предпочитания, а по темата за СМ е просто трагичен: махаме ветото и България става цивилизована и богата

за бъдещето на децата това правителство трябва да оцелее



Тема Re: Български циркнови [re: nikolayds]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано15.06.22 13:30



Слави Т. изначално не го понасям, не съм му гледал славното му шоу, не съм му ходил на концерти, а от музиката му с много малко изключения (някои интерпретации на македонски народни песни) ми се повръща. Но начина по който проведе това интервю, отново с малки изключения беше професионално и добро. Косьо Вълков, който иначе харесвам се изложи гръмко, не знам дали заради това, което му диктуваха в слушалката, дали за това, че е прекалено фенски заслепен по Кироленчето, но имаше един момент, който стоя поне половин минута без да може да реагира. Не може да си такъв глупак, вижда се, че не поддава на една тема, имаш професионалист срещу теб, опитай по друг начин, друга тема, изчакай го да се наиграе и тогава го удари. Но не, Капъ куле, Капъ Куле, накрая стана за смях от тоя чалгар.



Тема Re: Български циркнови [re: kuduger965O6]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано15.06.22 13:37



Завиждам ти на вярата и оптимизма. Честно.
Ще споделя нещо тук. Аз никога не съм гласувал за ГЕРБ, никога не съм ги понасял, макар че сега ме изкарвате гербаджия, както едно време Комита ме наричаше омовец. Но повече от герб ми е противна негативната вълна, нихилизма и омразата, с която се налива тук особено от кръга около президента. Нищо не опива и не трови душата повече от това и сега берем плодовете.



Тема Re: Български циркнови [re: DannyDeVito]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано15.06.22 15:19



За президента съм напълно съгласен! Както казва един мой много добър приятел и участник в този форум преди повече от 10 години: докато Борисов мафиотизираше държавата и криминализираше институциите, то Радев разрушава институциите с което и държавата.
Аз обаче по никакъв начин не свързвам в момента ПП с него. В началото може би донякъде, сега не.
Не гласувах за тях, както и никога не съм гласувал за ГЕРБ, но след посещението в Киев на премиера, леко по леко започнах да ги харесвам! Наблюдавам ги внимателно: жестове, изказ, действия и Кирил и Асен и Лорер, че и убавото Ленче.
Просто започнаха да ми импонират, особено напоследък.
Помията, която се излива върху тях е толкова елементарна, толкова безумна, че ми стават все по-симпатични. Разбира се гледам и отцепниците от ИТН и взаимодействията между тях, както и между толкова различните им коалиционни партньори...



Тема Re: Български циркнови [re: nikolayds]  
Автор Protostrator (ентусиаст)
Публикувано16.06.22 06:34



го одгледав делчето за Македонија (прескокнав, другото секако не разбирам). Типичен Бугарин. Бил еднаш (повеќето нити еднаш) во Македонија, и веќе има силно мислење. Видел некаков со графит со говор на омраза, ау. Иако, ми се допадна неговата приказна околу мк музика..
Тука лежи недоразбирањето.
Бугарите , кога зборуваат за Македонија тоа си е некоја апстракција, без врска со реалноста и сегашноста, некој си рецидив од минатото како тие си го разбираат, романтичен идеал. Се разбира не сакаат тоа да признаат, па тука ќе ги стават Бугарите како Канзуров и Перев, демек модерен проблем, ама маката што тие се двајца без тројца. Дон Кихот и воденицата.
Македонците кога зборуваат за Македонија мислат на една држава со милион мани, клептократска власт, релативно мрзелив/неспособен народ, но тука и таму може да неверојатно заблесне за миг или два овде или онде. За Бугарите во таа приказна е релативно малку се мисли (бидејки има реално многу поголеми проблеми)- освен сега кога ни го опнавте вето.



Тема Re: Български циркнови [re: Protostrator]  
Автор sofijanec (пристрастен)
Публикувано16.06.22 09:04



За Бугарите во таа приказна е релативно малку се мисли

За Бугарите се мисли, ама не като за Бугари... Пример: Гоце Делчев - човекот бил македонски Бугарин - доказано, ама кай вас, кога това се каже на глас следва югоистерия, подхранвана от...
Та това ви е проблемът, койго сами трябва да си решите. Кирчо е чао и не разчитайте. Жалко само, че и Албания чака заради северомакедонския инат, ама това е РСМ - бивша на квадрат: бивша Бивша югославска република Македония.



Тема Re: Български циркнови [re: Protostrator]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано16.06.22 10:29



Типичният българин във вашите представи е нещо, което ние тука изобщо не можем да го познаем, понеже няма много общо с нас.



”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Тема Re: Български циркнови [re: DannyDeVito]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано16.06.22 15:17



Тъжни дни са за демокрацията ни. И е такъв не заради това, че един млад и кадърен човек беше разпнат публично от свои и чужди, вярвам, че ще има блестящо бъдеще като юрист, пък и като политик. Тъжно ми е заради пропуснатите възможности да имаме стабилно дясно и атлантическо мнозинство, а сега гледам ДБ заедно с болшевиците и лаладжийските популисти и крадци, а Герб с копейковците, чалгарите и ДПС.



Тема Re: Български циркнови [re: DannyDeVito]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано16.06.22 15:38



" пропуснатите възможности да имаме стабилно дясно и атлантическо мнозинство"

Бяха не една и две пропуснати такива възможности!
Но не знам дали некои не се вързаха на чалгарите от самото начало да ги слагат в тази група.
Още като върнаха тежестта на турските секции , стана ясно кой стои зад тях.

А Копейката е логично да е прокси на Боко. Този го кудошите за тъпота, но има кой да го съветва в ГЕРБ и не залага на пусто и празно...



Тема Re: Български циркнови [re: kuduger965O6]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано16.06.22 16:32



Кироленчето не му трябваше Рашков и оня сеир дето изкара Биби по гащи. Ясна беше целта - бламирането на оръжието за Украйна, но много, много късогледо действие.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.