Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 01.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Владо Перев: в СМ винаги сме мразили българитенови  
Автор goga (изследовател)
Публикувано08.05.22 05:59



Приказките, че заради ветото ни мразят са доста повърхностни. Да, то е още един повод за омраза, но далеч не е начало и причина за бясната антибългарска истерия в СМ:




https://youtu.be/M2QbOirvIY0

Редактирано от goga на 08.05.22 06:30.



Тема Re: Владо Перев: в СМ винаги сме мразили българитенови [re: goga]  
Автор sofijanec (пристрастен)
Публикувано08.05.22 09:21



В РСМ имат проблем: управляват ги не прави сърби, а сръбски крадливи цигани кои викат "Го дръжте крадецот! Ние само си береме...". Техните 80%, разбира се, им пригласят.

От друга страна, нашите управляващи дълго време спяха. Или, по-точно, не точно спяха, ами и те си беряха, ама в просъница...

И се стигна дотук. Според мен, изкаването на външния им минстър е не просто по сръбски нагло, а е повече от нагло, тоест би прилягало идеално на сръбски крадлив циган.

Та да го видим Кирчо...



Тема Re: Владо Перев: в СМ винаги сме мразили българитенови [re: sofijanec]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано08.05.22 20:00



Слабо съм се срещал с прави сърби. Повечето, с които съм общувал са били торлаци - от Калотина до Ниш.
Колкото до сръбските цигани, според някои преценки само към 20% от тях се преброяват като роми или около 110 хиляди. Значи би трябвало да има едни над 400 хиляди, които се записват като сърби.



Тема Re: Владо Перев: в СМ винаги сме мразили българитенови [re: goga]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано08.05.22 22:56



Излегуваме. Се фотографираме за спомен. Колоната возила трга кон Клубот “Ванчо Михајлов“. Боже, колку ли има полиција, си мислам. Па толку бугарска полиција немало, ни кога Богдан Филов дошол во Битола. Работат професионално. Колоната се движи полека, битолчани стојат на страна со стиснати усни и безизразни. Нема насмевки, но нема протест, нема ни подигнати тупаници како отпор. Ние македонците од новото време, сме научиле да чекаме, да се воздржиме. Проклетството на поразените и понижените.


Излегувам надвор и некоја новинарка ме прашува, да кажам неколку думи. Говорам тоа што чувствувам. Задоволство дека се отвора клуб со името на човек кој целиот свој живот го посветил на одбраната на бугарската кауза. Не само во Македонија, ами и во Бугарија…таму имаше повеќе антибугари отколку кај нас. Ги има и сега!






Редактирано от komitaO3 на 08.05.22 22:57.



Тема Re: Владо Перев: в СМ винаги сме мразили българитенови [re: tuzlija-179435]  
Автор sofijanec (пристрастен)
Публикувано09.05.22 09:28



Репер: Вучич ¬ прави сърбин, с характерни за сръбската наглост политически послания;

Управляващите со РСМ: криви и крадливи сръбски цигани по отношение на политическите им послания, сравнени с репера.



Тема Поучително четивонови [re: goga]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано10.05.22 10:31



https://m.24chasa.bg/mnenia/article/11542407



Тема Бой, е_не и сръбска музика [re: goga]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано11.05.22 14:11



Голямо шоу стана преди малко в ефир по бнр. Един от сподвижниците на Дечев се обади с право за отговор, недоволен от репортаж за учредяването на клуба им. Водещата го направи смешен.
Но по-важното е какъв тип хора са тези - едни плужеци с кадифени гласчета и уж интелектуална префиненост. И ура-патриотарството е противно, но пък тези са просто отвратителни.



Тема Re: Бой, е_не и сръбска музика [re: goga]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано11.05.22 14:50



Тук е възражението на този човек, Андрей Врабчев. Не съм го слушала и аз, ще го чуя после.



Аз също не харесвам напълно онова, което изразяват като позиция учредителите на този клуб. Ако обаче водещата е казала, че "са доказали във времето, че последното нещо, което ги интересува, са българските национални интереси", си е позволила нещо, което не е следвало, поне според мен. "12+3" е по-скоро коментарно предаване, но все пак водещият по идея трябва да изразява минимум отношение по "горещите", спорни въпроси. Така ми се струва, не че разбирам от журналистика. Не напразно някъде на водещия му викат модератор. ;)

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Редактирано от MupaM на 11.05.22 14:49.



Тема Re: Бой, е_не и сръбска музика [re: MupaM]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано11.05.22 18:58



Чуй разговора, особено към края.



Тема Re: Бой, е_не и сръбска музика [re: MupaM]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано11.05.22 19:58



Добре бе, хора...
някой ще ми обясни ли какъв е националният ни интерес СМакедония да влиза в ЕС? Нещо не схващам, какво точно ще ни помогне на националния ни интерес?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.