Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:38 20.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: kuduger965O6]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано21.05.22 12:35



Имате прекалено обикновено и конвенциално мислене и изпускате важни негативни моменти от реалността.В България има няколко хиляди милионери, а общо хората които са много добре с парите са стотици хиляди като това важи особено много в София.Тези хора ми пречат да блесна в обществото, засенчват ме и жените се лепят само на тях, такива като мен не могат да създадат семейство, жените раждат само от мъже минимум средна класа и от богаташи и така държавата остава без работници, и трябва да внася отвън чужденци за работници което автоматично води до негативна промяна на етническата картина.Аз определено не съм навит да създавам семейство даже и да бях много богат, но много млади мъже не могат поради гореупоменатите причини наличието на твърде много тарикати от които в България просто не се диша.Затова съм десен социалист и някак си богатите не трябва да бъдат толкова богати и не такова огромно количество.

Не разбирам как можете да наричате Борисов с тоталитарни наклонности?Единствените му грешки бяха, че направи цигарите 5 лева кутията, второ строеше магистрали евтино от некачествени материали и скоро те започнаха да дефектират още в началото на експлоатационния си ресурс.

А правите и сметка, че българския народ не е дорасъл за демокрация?



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: FlLERO99]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано23.05.22 09:48



Мдаа, вече прехвърлих възрастта в която можех да си позволя неконвенционално и нестандартно мислене, за което в миналото достатъчно доказателства съм давал и на себе си и на другите. Сега ми е по-важно да виждам, че благоденствието в обществото е масово, а не изразяващо се в "няколко хиляди милионери" или пък в "стотици хиляди, които са добре с парите".
Това го видях в Канада, но понеже обичам повече България, може със скромните ми възможности, поне да опитам и тук да стане така.
И понеже виждам, че вашето се изразява и в това да блеснете, да не ви засенчват и да ви се лепят жените, мога само да препоръчам на първо време да изгледате музикалната фолклорна пиеса "Любовта на ратая". Късичка е и не отнема време. Случвало ми се е да я играя и смятам, че има какво да научи човек от този камерен танц. След това неколцина книги с подобна на танца тематика, биха свършили работа. Вие четете бързо и няма да загубите много от ценното си време да се радвате на пари и злато.
Семейството е друга работа и който иска, създава, а повярвайте ми, често идва ден в който и... който не иска, пак създава!


За Б.Б в този форум много е писано, но малко или почти никакви позитиви не са му забелязвани. От моя страна ще кажа само това, че той за всеки намираше масраф и някак си се научи накрая бързо да се освобождава от дискредитиращите го.

А българския народ демокрацията си я е прегърнал и развил след 1978г., както възрожденците са я желали и представяли, разбира се с горчивите разочарования, които ги има и днес.
Що се отнася до руснаците обаче, тя определено на болшинството нищо не им говори!



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: kuduger965O6]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано23.05.22 10:04



Искаш да кажеш 1878.
И преди това е имало демократични традиции на ниво селище - църковни общини, занаятчийски декари, училищни настоятелства...Също и т.н. мухтари - селски или махленски старейшини, които също са били изборни длъжности.



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: kuduger965O6]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано23.05.22 10:19



Изобщо съм изхвърлил всички бъларски жени от живота си най късно през януари 2013та и никога повече не искам да имам нищо общо с тях.А за семейство просто абсурд, вие знаете ли че отглеждането на едно дете със завършване на висше образование за 25 години струва около 250 000 евро.На кой свят живеете?Имате ли изобщо някаква връзка с реалността?



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: FlLERO99]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано23.05.22 13:05



Филе, знаем те. Позабавлява се, успокой се вече.



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: komitaO3]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано23.05.22 13:47



Добре, засега се изтеглям.Само да упомена, че този господин написа, че от 1816та не е имало войни между демокрации, а тогава каква беше войната между Англия и Аржентина през 1982ра?



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: FlLERO99]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано23.05.22 13:55



Тогава Аржентина е диктатура.



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: tuzlija-179435]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано23.05.22 15:27



Благодарско за цифрите Тузлия! В бързината нещо 8/9 ги размених.
И разбира се много си прав за демократичните традиции от преди освобождението.
Извоюването на екзархията 1870-та е твърде ярко доказателство за това!



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: FlLERO99]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано23.05.22 15:38



По важното е, че не таиш омраза към българските жени.
Сега от моя скромен опит: не съм броил разнообразието в цвят на кожата, религия, и етническа принадлежност, които съм опознал от близо в женския пол от щъканията ми по света и у нас, но мога да кажа, че навсякъде си има заслужаващи внимание и не толкова. Силни лични предпочитания изразявам към жени от три народа: (от юг на север) българки, румънки и украинки.
Има много готини латино-американки (може би ще се окажат по вкуса ти), но е добре да се разходиш из Америките за целта. Има интересни и екзотични островитянки (исландки, новозеландки, хаитянки, таитянки). Из Европа също бол: италианки, испанки, французойки, холандки на прима виста, но и полякини, чехкини, унгарки.

За цифрата по отношение войните от 1816 до днес: ето го господина-



Редактирано от kuduger965O6 на 23.05.22 15:38.



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: kuduger965O6]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано23.05.22 20:27



Много се отклоних от основната тема и не пиша нищо във връзка с темата Македония затова ви предлагам да се преместим в клуб Политика където днес отговорих на два ваши по стари постинга, тъкмо да си довършим разговора за Втората световна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.