Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 29.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: MupaM]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано13.05.22 15:42



Не се опитвай да ме иронизираш, не става.



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: FlLERO99]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано13.05.22 15:51



Ако я разпознаваше лесно, нямаше да се чудиш Путин диктатор ли е, автократ ли е, каква е разликата между двете или па дали не е случайно в твоите очи даже демократ!


Иначе уважавам това да си правиш сам изводи, но те се базират на нещо, на някакви познания, някаква информация, нали?
Само от последното изречение разбирам, че си млад, не си пътувал много по света и изглежда не си общувал често с американци, германци и англичани, камо ли да си пребивавал в техните общества! Прав ли съм?
Извинявай, макар и сравнението да е далечно, тези обобщения ми прозвучаха, като копейкиновото на Шипка: "между нас няма хора с чуждо или двойно гражданство".
Все така да мисли мистър Рубльов и ще прокопса...
На теб ти пожелавам една хубава разходка из Европа първом, после из Северна Америка и можеш да затвориш кръга било през Австралия, било през Япония.
Очевидно в момента говорим на различни езици, а уж сме българи и двамата...



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: FlLERO99]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано13.05.22 15:53



Между другото контактувай с украинци. Сега му е времето, че щъкат навсякъде около нас. От това, което пишеш, нямам съмнение, че поназнайваш руски на базово ниво, значи ще се разбереш с тях. Обърни внимание на сравненията които правят между България и Украйна. Важно е разбира се, този който прави сравненията, дали е от голям или малък украински град, но първоначално там бягаха от големите градове. Интересни изводи ще си направиш, убеден съм!



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: kuduger965O6]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано13.05.22 16:02



Между другото контактувай с украинци. Сега му е времето, че щъкат навсякъде около нас.

Точно това е плашещо...Засега виждаме само жените. Какво ли ще стане, като дойдат и мъжете? Виждаме го в Полша:

Пияни украински бежанци заклаха мъж във Варшава, защитил момиче





Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: kuduger965O6]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано13.05.22 16:01



Благодаря за съвета, но познавах един украинец който ми доставяше оптики от Русия през 2004та и 2005та години, та той се върна в Украйна и някъде през 2014та-2015та го предупредих по електронна поща, че ще има руски удар и да бяга от Украйна, но той май не ме послуша и сега може да не е жив.Самия факт, че май беше завършил право в български университет и предпочете да се върне в Украйна е достатъчно показателен.



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: kuduger965O6]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано13.05.22 16:06



Нищо никога не съм се чудил за Путин, той е избран с демократични избори и точка по въпроса.

Аз само за следването съм прочел около и над 200 000 страници юридическа литература и в клубовете на дира едва ли има човек който да е прочел и на една трета от това което аз съм прочел.Не съм и нямам намерение да отивам в западни държави и да контактувам с престъпни народи каквото например е американската нация с 10 милиона сатаниста и още 10 милиона затворника.

Аз съм българин от украйнско-финанладски произход и като самосъзнание не съм точно българин.Първото ми име е българско, второто руско, фамилията ми е еврейска.



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: FlLERO99]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано13.05.22 17:21



Последното ти изречение ме навява на мисълта, че би трябвало да си по-широко скроен или с други думи, да нямаш такива предрасъдаци, каквито демонстрираш тук особено по отношение на американците.
Това са 300 000 000, даже май ги минаха и там някакви си десет или двайсет милиона нефелни, като % ми се вижда доста добре, ако сравним например с балканските държави! Но не съм аз този, който може да говори за Америка, защото от тук списващите, има хора които живеят там и контактуват във форума с тамошни IP адреси.
Сега...кой, какво и колко е прочел, знаеш ли как изглежда подобно заявление от страни, особено, когато не знаеш и не познаваш колегите тук?
Така, за Путин: Хитлер идва напълно законно с избори на власт, които ги печели постепенно, т.е. от пуча му, до встъпването му в длъжност като канцлер на Германия, минават 9 години в които той е по площадите на цялата страна, ораторства къде ли не, организира невиждана по мащабите до този момент организаторска и пропагандна дейност и събира около себе си такива съмишленици, без които впоследствие не би могъл да направи такива световни поразии, каквито знаем. Но за това той е диктатора на диктаторите, образец за негоподобните и едновременно нарицание за всички останали. Путин не притежава дори част от качествата на въпросният (е, по параноя и паркинсон му е конкурент), а доколко е поддържан от руснаците и най-големите руски анализатори, не смеят да дадат правдоподобна цифра, защото: първо защото статистиката е стъкмистика там и второ, защото страха е голям от изразяване на истинска позиция.
И в крайна сметка, човек с украинска и финландска кръв, живеещ в България, да му е трудно да различи очевадни неща, ме кара да мисля в друга посока за теб. Нейсе, хубаво е, че си решил да пишеш в този форум, но не е лошо да се запознаеш малко назад с теми, които биха те заинтригували и начина по който се водят дискусиите например..



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: cumanich126454]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано13.05.22 17:26



Стига бе Куманич: тук се колят по села от време на време и без да са пияни.
А когато пък се напият, няма значение в коя държава пребивават, било наши или други!
И да не забравяме: не всеки украинец е способен да държи пушка и да се срещне с агресора, но вече почти всеки има някаква съсипана съдба, която ако го кара да пие, е най-малкото от психологична гледна точка действие...



Тема Re: Как ще комемнтирате? [re: FlLERO99]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано13.05.22 17:40



Нищо никога не съм се чудил за Путин, той е избран с демократични избори и точка по въпроса

НИМА?!





Тема Re: Как ще комемнтирате? [re: kuduger965O6]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано13.05.22 17:42



Само да кажа, че Филето е стар познайник в другите раздели на форума.



”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.