Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 09.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: FlLERO99]  
Автор nikolayds ()
Публикувано13.05.22 18:26



Малиии Верно, си правите сам изводите.

Хитлер между другото и той демократ. На избори, честно е избран ;)

====
200 000 страници, са около 200—250 книги. Уважаващ себе си човек, чете толкова за две години например. А като млад, даже за година. Като остарее, може и на аудио книги :)

И забележете, казвам книги, приемайки, че сте чели книги, а не ‘стаии, студиа, протоколи, ръководства, уайтпвпъри’. защото от шоследните, горе долу всеки инж чете на година поне по 50к на година да се държи актуален



Т.е. Аз не бих се хвалил с 200к, на да ли в този форум в момента има човек, чел по—малко от 200к страници (сумарно текст) за 5 години или, средно по 40к страници на година.



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: kuduger965O6]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано13.05.22 22:02



Аз всичките тези неща които вие ги пишете особено за Хитлер ги знам още от 90те години, но вие сте в такова недоумение по отношение на мен защото не знаете, че аз съм бивш фанатичен националсоциалист и крайно десен който след 11 години личен нацизъм стана марксист през 2007ма.Не искам да занимавам абсолютно никой с мен, но заради посоката на разговора трябва да декларирам, че за добро или лошо съм останал някаква диалектична смесица между нацист и болшевик, в днешно време ляво-центрист, десен социалист, но пак нацизма и комунизма са двете неща които са ме изградили мен и мирогледа ми.Освен Третия Райх, СССР и путинска Русия други държави не признавам.За мен понятия като запад, демокрация, плурализъм, пазарна икономика, граждански права, капитализъм от неолиберален тип, американска глобализация са противни и много неприятни понятия които много ми попречиха в живота и се боря срещу тях с всички сили в интернет и не дай боже да се боря срещу тях в реала.

Емигранти отишли от България в Америка не са за хвалене, а за съжаление и за посочване с пръст като виновни.Те нямат място нито в България, нито в български сайтове.Те са бивши хора за мен.

Много много не се интересувам от личностите които се крият зад никовете тук, най малкото защото никой мозък на простосмъртен не може да издържи да прочете 200 000 страници и то тежка юридическа материя за 8 години време.Преди това да научи 1200 точни дати и 30 теми по литература наизуст с 30 стихотворения за да влезе в университета като междувременно и казарма да изкара и фитнес да тренира и то усилено.Една от причините за омразата ми към Европейския съюз е, че заради негово изискване ми провалиха блестящото следване и вместо да стана скъпо платен юрист, станах прост охранител слуга на мутрите.Тази мръсотия я направи Европейския съюз и още далеч преди да има опасност Русия да се сбие с НАТО в Европа аз написах в интернет, че ще си уреждаме сметките с Европа по бойните полета на Европа на страната на Русия.Нищо чудно това да стане реалност, ако не с мое участие има милиони навитаци да срутят това животно наречено ЕС, да разрушат градовете му обогатени от робски труд на емигранти от източна Европа и да поробят надменното му население да работи НАСИЛА за благоденствието на руснаците.

Няма как човек като мен който от 2001ва насам сигурно има 70 000 постинга или може би много повече и е участвал във всички основни клубове на дира и в над 10 други сайта включително западни сайтове да прояви интерес към такъв малък и незначителен клуб като клуб Македония.Да не говорим, че в клуб НЛО на дира където се появих там на 16ти октомври 2001ва направих истинска революция, станах модератор през края на август 2015та и временно успях да доведе западния клуб до цветущо положение някъде между 2019та и 2021ва години.От клубовете на дира само и единствено аз мога да изведа определени клубове от състояние на непосещаемост и западналост както направих и с клуб Споделено където за благодарност ме изгониха.



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: nikolayds]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано13.05.22 22:14



Националсоциализма е единствения сигурен способ да изведе както цяла държава, така и определен отделно взет индивид от състояние да упадък до върха и то за нула време само за няколко години.Именно затова е забранен.

Уважаващ себе си човек може да прочете 250 книги или 200 000 страници за 2 години само ако първо не работи, второ се занимава само с това.Трето не държи изпити върху материята защото едно е книга, съвсем друго е учебник по Трудово право който е над 1000-1200 страници и трябва да се знае наизуст за минимален шанс за тройка.Освен това никой простосмъртен не може хем да прави това, хем да тренира фитнес-културизъм и то успешно, да си взема изпитите в университета успешно и да прави пари от машинации, та и да пести валута и то без да работи и всичко това да става по времето на Костов и НДСВ.Освен това даже и някой от клубовете на дира или от този форум да е прочел 200 000 страници, то дълбоко се съмнявам да е достигнал скорост на четене от около 100 страници на час каквато аз постигнах през август 2007ма.



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: FlLERO99]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано13.05.22 22:26



Значи от това което написахте, искате да кажете, че сте тоталитарен тип, за който думите, свобода, демокрация и плурализъм са нищо и може да зачерктнете с лека ръка елинското и по-скоро атинското антично начало, минавайки през ренесанса и цивилизационните му достижения, стигайки до американската и френската революции и накрая отхвърляте цялото благосъстояние свободен дух на цивлизованото човечество, което е локомотива на този свят? И за да не изброявам всичките тези държави поименно, ще дам само три, които до преди 80г. бяха в желязната хватка на човеконенавистни режими, а днес къде са: Япония, Германия и Италия. народите и страните им се въздигнаха от пепелта на ВСВ и никога повече няма да допуснат те самите, путинисти, кимченуновци и сизинпиновци, дори да се опитат да вървят по някогашният техен път на мракобесието, разрухата и мрака в буквалният смисъл на думата.



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: FlLERO99]  
Автор nikolayds ()
Публикувано13.05.22 22:45



Като по—млад (Т.е. До преди 10 год.), четях безпроблемно по 150 стр/час проза. И сега соуп—фантазито го чета с над 100 на час (на три езика, бълг, руски и английски), като излезе от хубава поредица. Купуваш я на киндала и след 3 часа свърши (примерно Дрезден файлз). И после година (или 4ри) чакаш. А нови книги като “игри на глада” се четат на един дъх.

И в момента имам над Худ. 50 книги на година, особено с аудио книгите, че вече се изкюравих. И с новите планове за абонамент и Т.н.

====
Синът ми в 2 и 3 клас имаше прочетени 300+ книги. За награда. След всяка пише доклад. Беше 3ти в паралеката :) това за тъпите американци, нали. И учиха Част ЛААГ част Мат Анализ в 11 клас, в средното. За училищните програми в Китай, Корея и спец. програми тук в САЩ, нема да отварям въпрос, че ще се уплашите с вашите 200к страници.
====
Или в програмите на Москва Физическият, откъдето са сигурно 20% от водещите до преди 15 год преподаватели в Калифирния топ фактултетите. С водещи открития във асторфизиката и физиката.
====
Учебникът по ТЕ 1 или 2 е далеч по—сложен от които и да е хуманитарен текст ‘наизуст’. И за 3 трябва и задачите да са ви решени. Това с ‘наизуст’ нестава ;) подобно е по мат анализ, по физика, орг. Химия най—лесно :)
====
А за медицина нема въобще да отварям въпрос, какво съм виждал да учат като материал. Питайте някой познат лекар за анатомия или биохимия, какво представляват изпитите.
====
А за специализирана литература, даже не говоря, тя си е част от работата. Затова ви плащат :)



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: kuduger965O6]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано13.05.22 22:51



Точно така - аз съм напълно тоталиратен тип(включително по отношение на себе си) още някъде от 1996та година, само сменям формите си през дълги периоди от време, но омразата ми към демокрацията е огромна.И като видя богат и преуспял човек в днешно време в тези престъпни времена получавам задух и не мога да дишам.Локомотива на целия свят навремето са били германците при Хитлер, сега е Китай който е тоталитарна социалистическа държава.Демокрацията е погрешно възприемана в цял свят, тя не представлява права за народа, а права за американския народ където в Америка поне по данни от 2001в година отиваха около 75% от всички пари по света и това е една изкуствена фалшива държава най вече с изкуствена икономика която тежи на целия свят.Нещо повече - долара е изкуствена валута без реално трудово, стоково и златно покритие и сега американците планират да обезсилят значителна част от доларите извън САЩ легилизирайки във ФЕД само доларите на техните американски граждани и ограбвайки цялата планета за да се спасят от това, че печатаха долари без покритие като ненормални в продължение на десетилетия.Казал съм, че що е американец все е престъпник.

Колкото до трите държави Япония, Германия и Италия първо вътрешния дълг на Япония е толкова голям, че ако японците си продадат държавните облигации с японската икономика е свършено.Значи и те имат изкуствена икономика като Щатите.Германия в днешно време е бледо отражение на Третия Райх и продължава да купува петрол и до сега.С Италия не съм особено запознат, но както виждате в условията на демонокрация мафията процъфтяваше там и вероятно процъфтява до ден днешен, а югът вероятно още е така беден както навремето.И мракобесието, разрухата и мрака на тези тоталитарни режими са за паразитите и враговете, а не за собственото им градивно население.



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: kuduger965O6]  
Автор nikolayds ()
Публикувано13.05.22 22:52



Тук не си прав.

Freedom is a fragile thing and it's never more than one generation away from extinction. It is not ours by way of inheritance; it must be fought for and defended constantly by each generation, for it comes only once to a people.

—— Рейгън

The tree of liberty must be refreshed from time to time with the blood of patriots and tyrants.

—— Джефърсън



Тема Re: Как ще комемнтирате?нови [re: nikolayds]  
Автор FlLERO99 (оптически пост )
Публикувано13.05.22 23:02



Моите уважения към вас, вие определено четете глупости.Но няма да ви натрапвам моето мнение и вкусове към литературата.

Не съм казал никъде, че американците са тъпи, а че са престъпници и ще бъдат наказани.Според мен хора които са завършили образованието си на запад не трябва да бъдат допускани на никаква работа в България, особено на управленски позиции.Ето сега Кирчо и Кокорчо са завършили Харвард и единственото което правят е да тласкат България надолу в пропастта на външните дългове.Западния опит и на теория и особено на практика е абсолютно неприложим в България.Справка управлението на НДСВ и сегашното управление.

Като отваряте въпрос за физика и астрофизика вие знаете ли, че още преди повече от 20 години в Русия е открит нов енергиен източник и второ Русия има боен гравителид който работи с антигравитационен реактор?Даже ако не са изтрили линка към видеото в youtube ще ви го покажа.



Тема Re: Как ще комемнтирате? [re: nikolayds]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано13.05.22 23:08



Е, тези велики люде, не бих могъл да ги апострофирам!
И там до тях има място за още техни колеги, но явно нямат популярна сентенция във връзка със свободата на личността и обществото.



Тема Re: Как ще комемнтирате? [re: FlLERO99]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано13.05.22 23:15



Едно не мога да ти отрека - впечатляваща откровеност!
Днес когато едни други се заклеймяват като нацисти, ти изразяваш открито симпатиите си към национал-социализма!!!
Мога да ти подскажа интересна тема във връзка със сегашен Китай, върху която се беседваше тук преди около година и най-интересните бележки бяха пускани от колегата leyte от Пловдив, който се позагуби в последните месеци. Май бе пътувал до Китай и бе пил от извора. Новата им програма за точкова система с която "награждават" поданиците си.
Иначе с тезите си не знам дали успешно ще дружиш с путинофилите, особено с традиционните русофили, ако си все така идеологически откровен.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.