Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 01.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Женята Дайнов:нови [re: tormentor]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано28.05.22 22:32



точно така професоре, кажи им го на дайновци-миндилите, които се все още гузни от комунистическо-номенклатурното си минало:

Тој нагласи дека нема ништо заедничко меѓу позицијата на Бугарија и руските интереси, а тезата е несериозна и непријатна: „РСМ е држава која е генетски поврзана со Србија и со Русија. И не може или не сака да им сврти грб. Затоа, навестувањата за бугарска позиција во служба на Русија или Србија се апсурдни. Бугарија силно ја поддржа евроатлантската интеграција на РС Македонија за да и помогне да излезе од старата југословенска комунистичка орбита. Треба да се биде внимателен со вакви евтини политички мантри кои ја дискредитираат нашата земја“, додаде тој.

https://tribuna.mk/dimitrov-rs-makedonija-go-prifakja-dogovorot-so-bugarija-formalno-kako-bilet-za-eu-a-ne-kako-crvsta-politichka-opredelba/

кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш



Тема Re: Женята Дайнов:нови [re: cumanich126454]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано15.06.22 16:35



И пак Дайнов. Мазни се най-цивилизпвано и европейски на македонската редакция на Дойче веле.
"Не съм специалист и нямам представа какво се е случвало в Северна Македония по този въпрос. Знам обаче какво се случваше в България: ...

Най-тъмните български инстинкти бяха събудени и в рамките на няколко месеца над 60 процента от българите застанаха против членството на РСМ в ЕС, макар преди ветото 80 процента да подкрепяха това членство.

Не знам всичко, но от това, което знам, е очевидно, че отговорността и вината за влошаване на отношенията между двете държави е на Република България, което личи от гореизброените от мен събития. Проблемът е, че тъмната страна на българската душевност продължава да е разбунена и не допуска никой български политик да се върне към нормално поведение към РСМ."




Не знам много-много, ама знам коя е правилната генерална линия.
Е, може ли да си такъв плужек, бе! Може ли да си такъв гъзолизач! Може ли!
Ми питай, като не знаеш, ама то не искаш и да знаеш, и акълът ти толко освен това.
Ясно е какъв отзвук имат интервюта като това в Северджания.
Реве ми се вече и на мен и малко ми остава да почна като Гогата. Не че има файда.
Хем ми писна и на мен от тва "вето" вече, да го маха Киро, както може, и да си ходи. Нямаме полезен ход, по-добре да го няма.
Но аман от нашенски "цивилизовани" гъзолизници. АМАН!
Те те чернят, плюят, злепоставят всякак, злостно, от десетки години, наглеят все повече, то вика: не знам как е, ама знам, че вие сте прави да ни плюете, ние сме виновни.

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Редактирано от MupaM на 15.06.22 16:42.



Тема Re: Женята Дайнов:нови [re: MupaM]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано15.06.22 19:32



Тоя и такива като него на проф.Ангел Димитров, доц.Наум аКсйчев и т.н. на малкото пръстче не могат да им стъпи.



Тема Re: Женята Дайнов:нови [re: tuzlija-179435]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано16.06.22 10:31



Дайнов квичи на умряло тази сутрин по Дарик, това ме радва


Чувствал срам като европеец от срамното вето А пък за Киро направо харакири ще си направи.



Тема Re: Женята Дайнов:нови [re: goga]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано16.06.22 10:39



не е срам, а комплекс на малоценност



кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш

Тема Re: Женята Дайнов:нови [re: goga]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано16.06.22 10:40



Миндювчанинът е стандартно еврокомсомолче с ударение на "комсомолче", нека квичи. Иначе мен пък ме е срам от всичкия пазарлък около Славчовите хора, но то така става, като ги събереш от кол и въже. Ще мине и ще се забрави и това.

Да го махат вече тва "вето" и да се свършва - не с квичежа на миндювчанина, а с оправданията защо ни мразят, че да видим сега какво ново ще измислят за оправдание да ни чернят.



”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Редактирано от MupaM на 16.06.22 10:41.



Тема Re: Женята Дайнов:нови [re: MupaM]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано16.06.22 10:45



А, не, първо, веднъж е имало вето, и второ, някоя пра-стринка по прадедова линия е била насилвана от бугарски фашисти.



Тема Re: Женята Дайнов:нови [re: goga]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано16.06.22 10:46



Аха, и не сме дали извинение за Ваташа, евреите (на тях, на самите евреи не се брои) и за 25-те хиляди избити от нас македонци, дето където видим македонец, го трепем.

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”


Тема Не бива...нови [re: MupaM]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано16.06.22 11:00



Не бива да махаме ветото!
Падне ли вето то ще започнат едни фанфари на радоста от поредната победа над бугарските фашисти.
Ще има и ден на ГОЛЕМАТА македонска победа на гнасните бугари.
и ново още по-голямо сране по Бугариа!



Тема Re: Не бива...нови [re: o_megas]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано16.06.22 11:26



Да, и мен ме притесняват фанфарите за новата безапелационна сразяваща победа над гнасните бугари. Но и така да сме все сочени с пръст като лошите в картинката никак не е по-добре. Махане паралелно с процес на изясняване на истината да можеше... Но като ги гледам колко неразбиваеми (в техните глави) научни докази за посебност и аргументи срещу нашите аргументи са си насъбрали... трудно ще ни е и това.


Най ме е яд, че това с представянето на нашата позиция го правим неумело и че мнозина у нас, вкл. заемащи разни постове, като да не са наясно с подробностите по проблема.

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Редактирано от MupaM на 16.06.22 11:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.