Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:36 16.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Пописот во Македонија 2021 (опит Номер 2)нови  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано22.03.21 18:05



Правителството нокти стави да прави попис на всјака цена на сред пандемијата и не се отказва(кои диавол ги е натиснал наистина не ми е јасно). Албанците очакват много от този попис, нарочито след като много от нашите патриоти (които до преди месец даваха оптимистични прогнози че албанците ште били под 20%) сега изведнаш решиха да “боикотират“ поописа (как може попис да се боикотира не знам..но) заштото бил наместен и политически договорен албанците да испаднат над 25%(което всашност и не далече од истината). Не знам доколко е возможно да се боикотира попис !? Веројатно такав попис би бил невалиден и ништовен но на политически план албанците ште го “признајат“ и примерно ако 200-300 хилјади наши не се попишат те ште испаднат на равно с македонците. Това може да баде оште един силен ветер в грба на албанската казуа в МАКедонија и оште една македонска голјама крачка кам бездната.
В момента е при крај електорнско регистриране на македонските државјани от чужбина. Както винаги албанците се организираха јако и вече са се регистрирали около 130 000. Нашите, силни кенгуро патриоти и фејсбук воеводе ги нјама никад ...едва неколко стотини од Австралија и неколко хилјади од Европа и америка.



Нашите дежурни анализатори пак намериха добра вест, заштото колкова били повече албанци наван толкоа ште били помалко ватре..но само един господ знае колко хилјади косовари имат двојно државјанство и дали много од тези ште се пријават и избројат двојно, и надвор и дома !

Интересно ште е дали балгарите ште се наголемат осетно след офанзивата на повече полета ?

Редактирано от SashetoBE на 22.03.21 18:11.



Тема Re: Пописот во Македонија 2021 (опит Номер 2)нови [re: SashetoBE]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано22.03.21 18:23







Тема Re: Пописот во Македонија 2021 (опит Номер 2)нови [re: SashetoBE]  
Автор Darkages (стар клубар)
Публикувано22.03.21 18:31



Това верно вече прилича на садо- мазо, не само заради черната маска.



Тема Re: Пописот во Македонија 2021 (опит Номер 2)нови [re: SashetoBE]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано22.03.21 20:09



Груевски отказа преди десет години да проведе преброяване. Не знам какво имаше да криете. Може и албанското малцинство да е било. Трябва обаче да направите попис. Не знам до какво ще доведе това. За българи много не се надявам. Не вярвам и 5 000 да излязат. Иначе ДАБЧ раздава гражданство като пуканки.



Тема Re: Пописот во Македонија 2021 (опит Номер 2)нови [re: SashetoBE]  
Автор mulcho ()
Публикувано23.03.21 10:56



Отказалите да се преброят само биха подсилили позициите на албанците. Разбира се може да твърдите, че резултатите са каквито се получат заради масов отказ на славянския елемент да се преброи, но бойкота съвсем няма да е в големи измерения, та това да има тежест. Държавата с която сте свикнали я очакват сериозни промени, но е рано.



Тема Re: Пописот во Македонија 2021 (опит Номер 2)нови [re: ludo-mlado]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано23.03.21 22:50



В отговор на:

[...] За българи много не се надявам. Не вярвам и 5 000 да излязат. [...]



То пък ние така ще признаем преброяването, че пушеци ще се вдигат. Екатерина Фемдом вече има позиция по въпроса.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.

Тема Re: Пописот во Македонија 2021 (опит Номер 2)нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор TCNQ ()
Публикувано23.03.21 23:30



Аз честно съм смутен защо, аджеба, в български форум се умува какви ще са резултатите от преброяване в антибългарска държавица? Вярно, съседна нас, но с население около и под София, и с територия колкото Благоевградска област?



Тема Набљодениа плоштад Македонијанови [re: SashetoBE]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано07.09.21 23:33



Преди некој ден, след повече от 3 години се разходих в центара ноштно време, след 21 часа. Почти и да не чух некои да говори на македонски.



Редактирано от SashetoBE на 07.09.21 23:35.



Тема Re: Пописот во Македонија 2021 (опит Номер 2)нови [re: SashetoBE]  
Автор Dean Dimov (Мумджиев)
Публикувано11.09.21 15:11



Саше, дай пример, пиши се Северномакедонец.



Тема Колко пари ше дадеш ?!нови [re: Dean Dimov]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано12.09.21 12:31



Е нјама как, мен произхода по мајка ми е от Епир !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.