Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:01 25.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Уште колку..........нови [re: goga]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано15.12.21 10:54





Колев: Уште колку години треба да чекаат Бугарите за да бидат рамноправни граѓани на РС Македонија?



Тема Re: Уште колку..........нови [re: o_megas]  
Автор longbore-126649 (бърборко)
Публикувано15.12.21 14:01



Що за тъпотия да заглушат говорещите и да ни натрапят накаква неадекватна преводачка? Поне да се чуваше какво "превежда"...





Тема може би..нови [re: longbore-126649]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано15.12.21 15:17



може би ,това е била целта- да не се чува и да не се разбере нищо..





Тема ВлаТко лаже слаТконови [re: o_megas]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано15.12.21 16:26



"Владо Бучковски: В инфраструктурата сме направили много повече от България

"В инфраструктурата сме направили много повече от България", заяви Бучковски и посочи, че е определена динамика, в която най-сетне ще се строи жп линията между двете страни. Това по думите му ще бъде един от най-големите инфраструктурни проекти, който ще струва 650 милиона евро и трябва да бъде завършен през следващите шест години."

https://dnes.dir.bg/politika/vlado-buchkovski-v-infrastrukturata-sme-napravili-mnogo-poveche-ot-balgariya



А Пендо дава зор и бил недоволен от нашия Кирчо

"Пендаровски: Подходът на новия български премиер е приемлив за мен, но не и времевия срок."

https://dnes.dir.bg/politika/pendarovski-podhodat-na-noviya-balgarski-premier-e-priemliv-za-men-no-ne-i-vremeviya-srok



Бива селяния, ама, това на нищо не прилича. Дори и да си го мислиш това, преди да си си опекъл работата в Сф, не се говорят такива глупости. Така злепоставяш онзи, който евентуално би ти пуснал гювеч.
Тъпи ли са или нарочно не искат ги пуснем. Вече не съм сигурен кое е по-вярно




Тема Re: ВлаТко лаже слаТконови [re: goga]  
Автор sofijanec (пристрастен)
Публикувано15.12.21 17:15



Тъпи ли са или нарочно не искат ги пуснем. Вече не съм сигурен кое е по-вярно

Според мен: тъпи и нагли, от гледна точка на това, че крадат "мургаво" и после викаааааат "Го дръжте крадецот!"... Ама не чак толкова тъпи, че да не разбират ситуацията и сега тупкаааат топката за вътрешна консумацията. Чини ми се, че ситуацията се "избугарчи"...





Тема Ето това е позиция!нови [re: goga]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано15.12.21 18:16



Радев започва отново да ми се издига в очите:



Не даваме срокове, очакваме резултати, добави той. Всякакви опити да бъде оказван натиск върху България са контрапродуктивни, водят до забавяне на процеса и това трябва да се разбере от всички, посочи президентът.



Тема Re: Ето това е позиция!нови [re: kuduger965O6]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано15.12.21 18:28



Опак човек е. Северняците грешат като го подценяват.

Те се надяват, че Кирето сам ще направи работата. Но няма как да стане. Иначе, на Кирето е видно, че му се иска.
В началото на мандат, зелен , без опит и в коалиция - как да се дърви на човека, който го направи политически фактор?!

Редактирано от goga на 15.12.21 18:32.



Тема Re: Ето това е позиция!нови [re: goga]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано15.12.21 18:38



Кирето върти и суче. Вероятно е добър във финансите, но не съм сигурен, че разбира от основната идея на форума (разбирай македонския въпрос) в дълбочина. Това също ще го кара да бъде внимателен и да се вслушва в специалистите по въпроса, а че иска да е конструктивен е видно.



Тема Re: Ще падне ли ветото до март, прогнози?нови [re: cumanich126454]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано15.12.21 19:36



Известен мениджърски подход ;, като не искаш или не можеш да решиш въпрос , за да отнесеш отговорността на друг , го обвързващ с ред други , още по непосилни изисквания .
Тази Харвардска лисица , за сега ми се струва , стреля далеч и забаламоса дори и нас.



Тема Re: Ето това е позиция!нови [re: kuduger965O6]  
Автор longbore-126649 (бърборко)
Публикувано15.12.21 19:55



Може пък по този начин да иска да им даде шанс да отстъпят по важни за нас въпроси, като регистрират "победи" по разни други теми...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.