Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:36 21.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Лебедовата песен на Столетницатанови  
Автор goga (изследовател)
Публикувано18.11.21 15:07



https://dnes.dir.bg/politika/bsp-vav-veliko-tarnovo-zastana-zad-radev-i-ukori-ninova-che-ne-go-podkrepya



Това е краят на БСП. Това, което преди години мечтаехме по площадите, накрая се случи по най-неочаквания начин

Този, когото направиха президент, ги унищожи. А забавното е, че все още има жабета, които не осъзнават, че са в тенджерата и огънят е накладен.

БСП ще крета още известно време. На въпросите отпреди седмица - къде са хората на Станишев ? Ами, на, изпълзяха бързо - и се видя, че зад тихата партийна фасада ври и кипи от вероломство и предателства. БСП ще избере Радев, ще прегърне ПП и ще се превърне в модерна бутикова лява партия, която драстично ще промени много от постулатите си. Вкл и този за СМ.

Редактирано от goga на 18.11.21 15:10.



Тема Re: Лебедовата песен на Столетницатанови [re: goga]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано18.11.21 15:55



Това трябваше да стане още през 1991-92 година.




Тема Re: Лебедовата песен на Столетницатанови [re: cumanich126454]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано18.11.21 16:06



Тези поколения,които им даваха електорална тежест, в границата около и над 75 год, измряха или вече не гласуват.
Тази партия не е привлекателна за младите и активните, и се превръща в непопулярна секта, в която се изповядва ляв либерализъм.
Да, процесите са тръгнали отдавна. Но сега Радев ги ускори. Той за себе си е прав. Да му мислят комунягите ;)

Редактирано от goga на 18.11.21 16:06.



Тема Re: Лебедовата песен на Столетницатанови [re: goga]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано18.11.21 16:15



Да, но това което прави сега Радев за да си спаси задника, т.е. президентството заедно със заптието му Рашков никак, ама никак не е добре. Заиграването с изолирането и обвиняването на българските граждани с турско самосъзнание и произход е много, много опасна карта.
Въобще тоя човек досега само руши, нещо създал ли е въобще?



Тема Re: Лебедовата песен на Столетницатанови [re: DannyDeVito]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано18.11.21 16:29



Общо-взето се оказа доста хитър. Кой би предвидил такъв развой преди 5 години, когато му лепнаха етикета "избор на ген Решетников", а Радев се оказа скрита американска лимонка, но от най-лошите.
По принцип и аз бях/съм за евро-атлантически курс, но последните 2-3 години виждам, че нещо не се отнасят с респект като съюзници и започвам да имам някои резерви спрямо безкритичния проамериканизъм на нашите политици. Същото важи и за сляпото русофилство.
Както казах в друга тема, Радев се оказа доста нарцистичен и не търпящ дори градивна критика, тоест мъж с прекомерно его. От друга страна пък, ако не е такъв, би ли могъл да играе тази роля - разрушител на БСП и ГЕРБ?
Лошото е, че с добри намерения може да постели българския път към ада по темата за Македония. И не само...Аз започвам леко да се плаша от него.

Редактирано от goga на 18.11.21 16:34.



Тема Re: Лебедовата песен на Столетницатанови [re: DannyDeVito]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано18.11.21 16:48



Заиграването с изолирането и обвиняването на българските граждани с турско самосъзнание и произход е много, много опасна карта.

А как ти харесва(ше) верноподаническото унижение на бай Тиквун пред сюзерена си? Такъв срам (поне в личен план) отдавна не бях изпитвал.
---
А пък Радев зададе само един въпрос на Карадайъ (Коя е твоята родина?) в момент когато този индивид с логопедически проблем искаше да се отстрани К. Петков от заседание на Съвета на национална сигурност. Други негови антитурски изяви да посочиш?




Тема Re: Лебедовата песен на Столетницатанови [re: cumanich126454]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано18.11.21 18:56



Явно не следиш новините и бълвочите на придворните му… става въпрос за наши съграждани, бе как може да сте толкова късогледи - не знам.



Тема Re: Лебедовата песен на Столетницатанови [re: DannyDeVito]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано18.11.21 20:15



Явно не следиш новините и бълвочите на придворните му… става въпрос за наши съграждани, бе как може да сте толкова късогледи - не знам.


Следя, следя... Чувам, че нашият съгражданин Пеевски отново е депутат?




Тема Re: Лебедовата песен на Столетницатанови [re: cumanich126454]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано18.11.21 20:32



Ти като Радев прехвърляш темата. Демагози такива…



Тема Дебатътнови [re: cumanich126454]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано18.11.21 20:44



Гледах малко - темата за СМ и ковид мерките.
Радев издиша. Но ще спечели. Май, за съжаление.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.