Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:39 20.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Сърбия ли?нови  
Автор goga (изследовател)
Публикувано09.10.21 13:24



Помня, че доста се хвърляха хвалби как Джкович си тананикал в съблекалнята българска чалга, какви братя сме били със сърбите и колко готин бил комшийският "Под прикритие" - "Южен вятър", в който участват и български актьори....
Да, ама, не. Гледайте тв-продължението на тази боза, която се излъчва и по българска тв, и се насладете на сръбската "любов" към нас: "да ги еба в българите", българите са най-големите злодеи, наркотрафиканти и мафиоти, "ще намаля българската популация" - реплика при престрелка и т.н.
Подклажда се фино старата песен за мръсните главорези българите.
Никаква милост за шумадийските свинари. Никакъв ЕС!
Тези ни мразят в червата.

Редактирано от goga на 09.10.21 13:40.



Тема Re: Сърбия ли?нови [re: goga]  
Автор TCNQ ()
Публикувано09.10.21 13:36



Опитах се да го загледам. Първите 3-4 епизода, но първо ме досрамя от дъщеря ми, после почна да ми накъртва с простащината си. Всяка втора дума звучна псувня. Отделно като сценарий е пълна боза, рядко тъп сюжет. Чеп за зеле не става!
Махам на страна, това, което се е развило по-натам, щото го спрях.



Тема Re: Сърбия ли?нови [re: TCNQ]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано09.10.21 13:40



Чудя се на нашите актьори дали не им е станало малко неудобно. Или парите заглушават всичко...



Тема Re: Сърбия ли?нови [re: goga]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано09.10.21 13:52



Кои наши играят там, че и 1 минута нямам гледано от това?



Тема Re: Сърбия ли?нови [re: goga]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано09.10.21 14:06



Христо Шопов, Александър Сано, Иван Костадинов и Ивайло Захариев.



Тема Re: Сърбия ли?нови [re: goga]  
Автор TCNQ ()
Публикувано09.10.21 14:22



Ив Захариев игра точно 2-3 минути. Хр Шопов знам, че играе, другите смятам да пропусна какво точно са играли в този бливоч.



Тема Re: Сърбия ли?нови [re: TCNQ]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано09.10.21 14:39



Бруталният език срещу българите започва хитро в предпоследната серия на втория сезон.
Внушението е, че сръбските мафиоти са все пак чаровни и по-човечни. Българите са пришълци, безсърдечен, жестоки и арогантни.



Тема Re: Сърбия ли?нови [re: goga]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано09.10.21 14:48



В такива случаи позицията на много българи е: "ето, цял свят ни научи какви сме мафиоти и изроди". Другото е: "Сърбите са по-горе от нас във всяко отношение. Във всяко отношение!". Максимално точен цитат по памет от българин на възраст около 65-70 от средно голям необластен град в Източна България. Не е изключение. И евала на сърбите, и сръбска скара на всяка крачка и т.н. undefined



”...и тогава може би
облаче ще полети
и турчето ще засвири на цигулка...”


Тема Re: Сърбия ли?нови [re: goga]  
Автор bash bugarash (мин. на проп.)
Публикувано09.10.21 15:02



Драматизираш. Според мен българската нишка във втория сезон дойде, защото след първия усетиха, че има потенциал на българския пазар. Не случайно българският трейлър е различен от сръбския и набляга повече на нашите актьори. Не случайно българските актьори са подбрани именно сред познатите с мафиотските си образи - Бахаров, Куката, Блатечки и пр. Просто бизнес. А много ясно, че "домакините" на филма ще са по-читави от приходящите съседи злодеи. Все едно да гледаш руски или турски гангстери в български сериал - наште винаги са по-сложни образи, докато гостите са еднопластови.

Редактирано от bash bugarash на 09.10.21 15:06.



Тема Re: Сърбия ли?нови [re: bash bugarash]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано09.10.21 15:42



Какъв е потенциалът - да те плюят, да си мазохист?
Аз заради това трети сезон няма да гледам. Ебал съм ги в свинарите комплексирани. Все едно в български сериал основната поанта да са сърби или сърбите да са събирателен образ на злото.

Редактирано от goga на 09.10.21 15:47.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.