Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:42 21.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: И аз като o megasнови [re: goga]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано30.11.21 12:12



Мисля че тази тема, само доказва безмислието на социалните мрежи. Джавкаме се, дъвчим се,, сърдим се, обвиняваме се, по тема по която никой няма да промени мнението си, както и в цялост няма да се промени това което има да става. Просто изливаме емоция, при това към непознати практически хора.



Тема Re: WISPнови [re: o_megas]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано30.11.21 13:01



Да бе, как точно покрай тебе са все починали ваксинирани, да не си шофьор на линейка? Ама па колеги и приятели? Както и да е, не съм казал, че смъртта е фалшива, не ми извъртай думите, и не се опитвай да създадеш скандал (типично по антиваксърски). Фалшиви са твоите съобщения.

Но, както и да е, сматаш ли, че приказките ти доказват, че не трябва да се ваксинираме? Тия хора от ваксината ли мрат или от Ковид? Без ваксината по-добре и по-малко ли ще са? Оня 27-годишен с фалшивия ваксинационен сертификат и той ли от ваксината си отиде? Моят колега през септември, дето вярваше в Мангъров и той ли от ваксината? От цяла стая ваксинирани и той един мангъровец, горкия, отиде си мърцина.



Тема Re: WISPнови [re: WlSP]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано30.11.21 13:16



Никога не съм казвал да се или да не се ваксинира някой!

това е личен избор и трябва да си остане такъв.
Щом ваксинирания е защитен какво го притеснява невакснирания?!

не съм водач на линейка..лицензиран инж. съм и имам много контакти както в България така и в чужбина...



Тема Re: И аз като o megasнови [re: komitaO3]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано30.11.21 13:26



Да, така е.



Тема Re: И аз като o megasнови [re: komitaO3]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано30.11.21 13:37



Комита напълно съм съгласен с теб!



Тема Re: WISPнови [re: o_megas]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано30.11.21 14:29



Финансова глоба за неваксинираните над 60-годишна възраст, които нямат записан час за първа доза ваксина до 16 януари, е една от мерките, обявени от гръцкия премиер пред кабинета днес.

Глобата не подминава и всички български граждани, които живеят в Гърция и притежават здравен номер АМКА.




Тема Re: И аз като o megasнови [re: komitaO3]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано30.11.21 15:06



... по-точно е да се каже - изливаме агресията, страховете си и несигурността върху почти непознати хора.
На мен и двата типа са ми еднакво противни.
Но е факт, че тая ваксина не прилича много на истинска ваксина. Първоначално говореха, че 100% предспазва от заразяване, говореха за над 90% успеваемост, после процентите паднаха, за да се стигне дотам, че не предпазва от заразяване, но предпазва от лошо развитие на болестта. Сега и това не е достатъчно, но трябва и "бустери" на всеки шест месеца, за да имаш що-годе възможност на що-годе нормален цивилизован живот.
Та отговора на въпроса, който непрекъснато си задавам, след като не ме предвазва ваксината от заболяване, след като не предпазва хората около мен от мен, ако аз съм заразен, каква е разликата дали съм ваксиниран или не? Защо е тоя зор да изолираме неваксинираните?
Тъпо малко, не ви ли се струва?

FYI - аз съм ваксиниран.

P.S. Ако ваксината работеше така, че наистина да предпазва от заболяване и разпространение - тогава с две ръце гласувам за ограниченията. Иначе за мен са безсмислени и наистина прозира икономически и политически лобизъм.

Редактирано от DannyDeVito на 30.11.21 15:16.



Тема Re: И аз като o megasнови [re: DannyDeVito]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано30.11.21 15:41



Икономическия лобизъм е в реда на нещата. Живеем във времето на капитализма. Политически лобизъм би било шокиращо.
Накрая ще излезе, че на който какъвто си му е организма, така изкарва и болестта. Въпрос на гени и изхабяване на организма до срещата с вируса. Вече излезе изследване и признание, че 70% от антибиотиците изписвани в България, за подпомагане борбата на организма с ковид, не действат. Нещо които написах, по признание от лекари още преди месеци.
Все пак в подкрепа на ваксините е статистиката за починалите.



Тема Re: WISPнови [re: cumanich126454]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано30.11.21 17:57



В отговор на:

Финансова глоба за неваксинираните над 60-годишна възраст, които нямат записан час за първа доза ваксина до 16 януари, е една от мерките, обявени от гръцкия премиер пред кабинета днес. [...]



Чл.29 ал.2


От седмица 4 съм без парцал. Глоба има в телевизора.



Тема Re: И аз като o megasнови [re: o_megas]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано01.12.21 21:53



Нова порция храна за размисъл - след средата на предаването, при втория гост, става интересно:



https://www.youtube.com/watch?v=alnKoJuMaY4




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.