Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:42 21.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: с д-р Георги Тодоровнови [re: kuduger965O6]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано29.11.21 20:03



Само да те попитам, случайно да знаеш дали някога баба ти или дядо ти (респ. прабаба ти или прадядо ти) са пазарували от магазин, на който е пишело "Забранено за кучета и евреи"?
Това е риторичен въпрос, но той е и въпрос към всички ваксинирани: утре когато по летища и магазини накацат надписи "Забранено за неваксинирани", вие няма ли да скандирате заедно с нас на жълтите павета против дискриминацията?


Ми виж сега.. евреинът дори и да се покръсти пак си остава подозрението, че само наужким го е направили и той продължава да си е евреин. (поне в Испания е било така). Докато човек като си бие една ваксина завинаги преминава в другия лагер.
---
И не... няма да скандирам с вас, защото заради такива като вас въвеждат пълни или частични локдауни.




Тема Re: с д-р Георги Тодоровнови [re: kuduger965O6]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано29.11.21 22:13



Това е риторичен въпрос, но той е и въпрос към всички ваксинирани: утре когато по летища и магазини накацат надписи "Забранено за неваксинирани", вие няма ли да скандирате заедно с нас на жълтите павета против дискриминацията?
Ми, не, тогава смятам да съм на екскурзия във Венеция


Има неща като опазване на общественото здраве, не знам какви дискриминации ти се привиждат...



Тема Re: с д-р Георги Тодоровнови [re: kuduger965O6]  
Автор mulcho ()
Публикувано29.11.21 23:13



Дискриминацията за неваксинирани е начин да бъдете натиснати да се боцнете, което е и за ваше и за общо добро. Когато останат най-инатите (при положение, че епидимията не си е отишла до тогава и сама) ще стане вече и официално задължително с глоби, криминализиране, уволнения и пр. Дали бих се присъединил към ваш протест, не, намирам действията на властите за правилни.



Тема Re: с д-р Георги Тодоровнови [re: cumanich126454]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано30.11.21 07:37



Едно време тъй са казвали и за сюнета: "Какво толкова, една кожичка?! Защо се противи Велчо и не стане ИБрахим"

Неправоверните само проблеми създават за селото ни, ако всички ходят в джамията, по-малки данъци ще плащаме, на по-голяма почит ще бъдем като село.
И какво - резнаха кожичката, и връщане назад няма



Тема Re: с д-р Георги Тодоровнови [re: mulcho]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано30.11.21 09:16



След въвеждане закона за "Защита на македонската чест", много бъдещи македонци са мислели като теб...!



Тема Re: с д-р Георги Тодоровнови [re: WlSP]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано30.11.21 09:17



За сега ми се привиждат. Да не станат реалност?
Знаеш, в критични моменти се личи наистина кой какъв е!



Тема Re: с д-р Георги Тодоровнови [re: cumanich126454]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано30.11.21 09:27



Значи за теб еврейна е просто чифутин?
Ще ти кажа само това: ако не съм горд българин (благодарен съм, че съм се родил именно такъв) от познанията ми за света и народите, бих бил с голямо удоволствие просто един израелец (нямам еврейска жилка, ако ти минава на ум).

Сега за ваксините, щото ми е ясно, че ще се опиташ да ме контрираш с факта, че в Израел са най-масово ваксинирани: и там да живеех в конкретния случай, щях да мисля същото. Имам причина, която не е необходимо да споделям.
Иначе не заемам позиция в спора между крайните, т.е. фанатизираните антиваксъри и проваксъри. Крайностите никога не помагат, но пък се надявам, както във ВСВ, България да се окаже на онова високо ниво, което много други, считащи се за цивилизовани си мислят, че са, а сега са на път да започнат да коват нови антиеврейски закони, пърдон анти антиваксърски...

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от kuduger965O6 на 30.11.21 09:27.</EM></FONT></P>

Редактирано от kuduger965O6 на 30.11.21 11:42.



Тема Re: с д-р Георги Тодоровнови [re: kuduger965O6]  
Автор mulcho ()
Публикувано30.11.21 10:04



След въвеждане закона за "Защита на македонската чест", много бъдещи македонци са мислели като теб...!


----

Помакедончването е разумна стъпка при онези условия, но не по този начин, твърде са се вживяли в ролята.
Бе дайте го накрая текста на този закон, от кога действа, до кога, какви са санкциите... Има ли го изобщо?



Тема WISPнови [re: WlSP]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано30.11.21 10:08



И спри да ръсиш тия фалшиви жалейки за починалите ваксинирани колеги,
нямах време да отговоря вчера,карах приятел (ваксиниран) с ковид в момента вече 20 дни не пада температурат и образува тромби
в Александровска.Ще ти дам името му да го посетиш да видиш с очите си колко е фалшиво!
Флашивите жалейки!?--СМЪРТА никога не е фалшива!Да се напише нещо подобно е ГРОЗНО И ПОШЛО!
прати ми телеофона си на лични или аз ще ти пратя моя,,ще посетим заедно близките на починалите да им обесниш ,че са фалшиво починали и да ги убедиш ,че ваксините действат!

защото изобщо не хващат дикиш. не бива да се коментираш и обвиняваш за нещо което не знаеш..още повече за СМЪРТ!

Работя в доста голяма за българските мащаби фирма (няколко хиляди служители) и няма починали ваксинирани.


не знам къде къде работиш ,едвали е по-голяма от тази в която работя аз..ще се убедиш сам ,като дойдеш



Тема Re: с д-р Георги Тодоровнови [re: mulcho]  
Автор kuduger965O6 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано30.11.21 11:49



И сега се вживяват колега, и сега се вживяват и то много.
Тогава при онези, които ще станат македонци, по идеологически причини, сега по финансови!
Допусна се един здравен проблем, да се превърне в политически...
Това на нищо не прилича!!!
Апропо за въпросния закон, не помня къде го бях чел, но мисля, че тук преди много години (към петшестнайсет), е постван. Не знам дали преди толкова време е възможно да бъде намерен в архива.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.