Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:06 20.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: гасим пожара с бензиннови [re: o_megas]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано24.11.21 15:49



Доц. Петър Атанасов е всичко друго, но не и вирусолог. В своята област вероятно е отличен специалист, но защо се опитва да нагазва във води, които не са негови?



А поставените 17 въпроса са глупави (с изключение на оня в червено, защото наистина няма натрупан емпиричен опит, но затова път има милиарди поставени ваксини без да се наблюдават особени странични ефекти)




Тема с д-р Георги Тодоровнови [re: cumanich126454]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано26.11.21 11:05





КОРОНА ГАТАНКИ | с д-р Георги Тодоров



Тема Re: с д-р Георги Тодоровнови [re: o_megas]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано26.11.21 12:30



"Най-важният COVID вариант" досега - Европа светкавично се затваря за Южна Африка



27-годишен софиянец с фалшив сертификат издъхна в ИСУЛ, отказал и кислород
Когато лекарите го попитали защо не се е ваксинирал, пациентът отговорил, че се притеснявал за репродуктивните си способности






Тема Re: с д-р Георги Тодоровнови [re: cumanich126454]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано26.11.21 13:34



27-годишен софиянец с фалшив сертификат издъхна в ИСУЛ, отказал и кислород
Когато лекарите го попитали защо не се е ваксинирал, пациентът отговорил, че се притеснявал за репродуктивните си способности


т.е ако се беше ваксинирал е имал шанс за живот?!
а дали е истина, че е казал така?!...вече никой не може да каже за съжаление....

вчера погребахме още един приятел от казармата ,ваксиниран в началото на лятото с Пфайзер


все повече лекари си го казават, неадекватно лечение в БГ,висока цена на пътеките висока смъртност за жалост





Тема Re: с д-р Георги Тодоровнови [re: o_megas]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано26.11.21 16:01



Моето лично мнение, не само за ковид:
по-далеч от бг болници, ако състоянието позволява.



Тема Re: с д-р Георги Тодоровнови [re: goga]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано27.11.21 08:58



С това "ако състоянието позволява" обезсмисли целия патос. То основно се ходи в болница, ако състоянието налага, а и да си отишъл в по-леко състояние, надали ще ти стане нещо от лечението дори в българска такава, по-скоро може само на психиката от казармената обстановка.

Трябваше да кажеш, както някои: "Българските болници убиват! В България здравеопазване няма, има здравепогубване!" и подобни. ;) И тогава щях да те попитам дали и брат ти мисли така.
Далеч съм от мисълта, че в нашите болници всичко е как си требе - не, казвам само, че всъщност си признал, че баш при нужда все пак без тях не можем и вършат работа; други няма.

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”


Тема Re: с д-р Георги Тодоровнови [re: MupaM]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано27.11.21 10:38



Напротив, ходи се в болница за щяло и нещяло. И там те приемат като топъл хляб, за да цоцат от здравната каса.

И какво общо има брат ми? Той не е цялата система. Че ако не е брат ми, аз не бих доближил болница на 300 метра радиус.

Смея да твърдя, че последните 10 години плащам прилични данъци, здравни осигуровки и т.н. За тези години 2 пъти ми се наложи медицинска помощ в спешен порядък. И на двата пъти ударих на камък. И трябваше брат ми да се намеси и да ми помогне по братски, а не през системата.

Редактирано от goga на 27.11.21 10:39.



Тема Re: с д-р Георги Тодоровнови [re: o_megas]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано27.11.21 11:37



Гответе се за омикрон вариант пред който делтата бледнее. Тази зима доста сухи (и млади) съчки ще изгорят.






Тема Re: с д-р Георги Тодоровнови [re: goga]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано27.11.21 12:58



Имам предвид че вероятно в тия два случая не са те приели в болница макар да е трябвало, а не е да са те вкарали, без да трябва, и да са те влошили. Пък викаш "стойте далеч".
Не се съмнявам, че точат пари, както могат. Това е лошо и намалява парите по истинското им предназначение, освен че обърква данните за боледуванията и ги прави ненадеждни, но не променя факта, че ако има нужда, дори българска болница върши работа - най-вероятно по-лошо от германска, но върши; а без нужда от болница и да влезеш, сигурно ще "помогнеш" да източат някой лев, но нищо друго. Дори болницата да е съвсем смотана и да не те лекува правилно, когато имаш нужда, извън нея (стоиш далеч, нали) нали пак няма да се оправиш сам.

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Редактирано от MupaM на 27.11.21 13:02.



Тема Re: с д-р Георги Тодоровнови [re: cumanich126454]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано27.11.21 15:11



Време е за бустер, чадо ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.