Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:23 20.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Епидемията ще приключинови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано15.12.21 20:20



Омикрон-штамм коронавируса мог быть создан искусственно, чтобы прекратить пандемию. Об этом в эфире "Радио России" заявил член-корреспондент РАН, заведующий лабораторией пролиферации клеток Института молекулярной биологии имени Энгельгардта РАН Петр Чумаков.
По словам ученого, в "омикроне" собрали все мутации предыдущих вариантов SARS-CoV-2, но добавили "вставочку из трех аминокислот", появление которых естественным путем невозможно: в результате получился "суперослабленный штамм", который, однако, распространяется с гораздо большей скоростью, чем "дельта", и может "обходить" вакцины. Тем не менее на сегодня "омикрон" не вызывает серьезных последствий.






Тема Току-щонови [re: goga]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано26.01.22 05:51



Изкарах ковид за втори път след година и 3 месеца. Не съм ваксиниран. И втория път мина леко, без температура и проблеми с дихателната система. На осмия ден бях напълно във форма, но си чаках десетия ден от карантината.
Не е вярно, че преболедувалите не се разболяват. Но минава леко.
Не съм взимал антибиотици.

Редактирано от goga на 26.01.22 06:01.



Тема Re: Току-щонови [re: goga]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано26.01.22 11:21



Сигурен ли си, че е било ковид сега и предния път? Щото сега всякакви вируси щъкат, примери около мен бол.



Тема Re: Току-щонови [re: DannyDeVito]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано26.01.22 11:34



сигурен съм, защото тогава загубих вкус и обоняние, имах болки в гърба и мускулите и т.н. И после 3 пъти влизах в ковид отделения и не се разболях.



Тема и аз, но..нови [re: goga]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано26.01.22 18:12



02.2021 го изкарах, от онзи ден със симптоми на Омикрон... оказа се моя заблуда.. два теста.. двата отрицателни.... просто Грип... почти мина...

.. но колежката я повтори в рамките на 6 месеца... с положителен тест... не висока температура, но гадна кашлица и гадни болки в гърлото

Редактирано от o_megas на 26.01.22 18:16.



Тема Re: и аз, но..нови [re: o_megas]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано26.01.22 18:23



Явно всичко е индивидуално. Моя позната наборка изкара 3 седмици на легло. Ваксинирана е. Сега още се възстановява.

При мен на осмия ден, все едно не съм боледувал. Преди това - парене в гърлото, отпадналост, болки в мускулите, на петия ден ми се появи хрема и ми се зачервиха зверски очите. Но странно - след два дни всичко изчезна....

Този реших да се тествам с pcr, за да се сдобия със сертификат. Който вече не важи 1 година, а 6 месеца...

Редактирано от goga на 26.01.22 18:25.



Тема Re: и аз, но..нови [re: goga]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано26.01.22 18:49



важното е, че е минало леко и си се оправил!



Тема за съжаление..нови [re: goga]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано26.01.22 18:57



за Огромно съжаление проф. Чорбанов се оказа прав за люцерната и прасето...





Тема Re: за съжаление..нови [re: o_megas]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано26.01.22 19:04



Ще стане като грипа - всеки сезон наново, но предполагам, че вече ще е много по-малко смъртноносен. Просто повечето хора ще преболедуват и ще имат някакъв клетъчен отговор.
Това, че си боледувал от грип не ти спестява заразяване догодина. Но оцеляваш след 10 дни грипоподобни симптоми.

Вероятно и ваксините ще бъдат подобрени.

Редактирано от goga на 26.01.22 19:06.



Тема Re: Току-що [re: DannyDeVito]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано27.01.22 06:38



В отговор на:

Сигурен ли си, че е било ковид сега и предния път? Щото сега всякакви вируси щъкат, примери около мен бол.


Настоящата пЪндемия показа като рентген психологическия профил на всички. Показа го на ИИ-то, а пкрай това и на хората. На истинските антиваксъри го показа, на всеки човек на планетата. Ти си як, от все сърце ти пожелавам да си жив и здрав.

Ако дъската ти хлопа леко и прятно си направи пълна кръвна картина, ЕКГ и плати на някой да ти тегли кръв всеки месец, ще се изчистиш за нула време. 450 мл. се възстановяват за 2 седмици. Послушай ме за това. Приемай скъпи антиоксидантни, антиканцерогенни и пр. хранителни добавки превантивно. Нищо не губиш, пушка ще си. И най-умният, защото:

Т. нар. ваксини ще ги изтеглят скоро поради т.нар. странични ефекти, информацията за които се потиска... колкото да не е без хич... Пише как всичко "ще се сгромоляса" за пред хората, след което ще си измият ръцете със "сбъркахме", ще преместят пешките, както и ще си го преместят в другия крачол. Много тъпи хора ще вярват, че са обърнали колосална битка срещу Уважаемите Госпожи и Господа Владетели на планетата, докато под носа им станаха съвсем други неща. (!)

Шивашка работа. Яко шивашка.

Оръжие без предпазител няма, истински ковид се лекува с Ивермектин и хлорохин. Няма място за паника, то е смешно.

Когато си довършат нещата ще ни запукат с оръжията за контрол на климата. Нострадамус рече и отсече. Някога ще обясня защо съм игла по конспиративните теории, излизам за работа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.