Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:26 26.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Турциянови [re: tuzlija-179435]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано06.11.21 18:23



Не мога да говоря от името на тези, които го харесват. Но рейтингите това сочат.



Тема Re: Турциянови [re: TCNQ]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано06.11.21 18:30



Това с 60е милки кеш е пълен кьорфишек. Никоя банка (като банков клон) няма 1 млн лв кеш и да иде някой си да тегли в брой! Няма такава! Отделно "арестуваните" получатели са били пуснати час-два след задържането поради липса на каквито и да е доказателства!

Ти говориш за нормалните банки, но Неговата банка работи по други правила - там всичко е нагласено предварително.

п. п. Тази банка уж се води на Маджо




Тема Re: Турциянови [re: goga]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано06.11.21 19:13



Говоря тясно само за харизмата.



Тема Re: Турциянови [re: tuzlija-179435]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано06.11.21 19:40



Ами, народът ни има нужда от подобен архетип: батка със свръхсили да налага ред. Б.Б. също се вписва в този образ.
Сега масата залага на генералското и "академично" (не може да се отрече, че в сравнение със старите съветски шапкари - Радев изглежда като ерудит, учил е в САЩ и т.н. А съвсем прост човек няма как да стане летец на изтребител). Все пак Радев се заигра с по-неутралните и левите, които привидяха в него разумна алтернатива на сляпото проамериканско козируване. Но май са яко в грешка. Както се вижда.

И друго. Едно е да критикарстваш, друго е да градиш. Видя се, че Радев също е нарцис и популист като Б.Б. - на ниво градене издиша яко като управленска философия. Но това засега не се забелязва масово. И мисля, че ще спечели безпроблемно втория мандат. Просто няма истински противник.

Професорът е безопасна градска игла, която повечето в малките населени места не привиждат като достоен президент и архетип. Сега какъв е реално, няма значение, въпросът е, че не печели масови симпатии. Ако не беше подкрепен от ГЕРБ, хептен нямаше никой да го забележи.

Редактирано от goga на 06.11.21 19:40.



Тема Re: Турциянови [re: goga]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано07.11.21 10:58



Ще видим.





Тема Re: Турциянови [re: komitaO3]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано07.11.21 11:23



Ще кажа - блажени да са верващите.


Ще кажа и още нещо - на найси магистрала в Северна България, каквото асфалт беше - беше, сега ще има налъми за ядене. Нанайси някакъв шанс за Северозапада. Толкова ще кажа.



Тема Re: Турциянови [re: cumanich126454]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано07.11.21 11:30



Споко, сега Еконт ще ни става и логистика, и поща и транспорт…





Тема Re: Турциянови [re: DannyDeVito]  
Автор mulcho ()
Публикувано07.11.21 12:19



Ясно, без вас всичко свършва. Интересно имаш ли някакъв материален интерес от управлението на тези тъпаци или си запленен от образа на другаря Борисов?



Тема Re: Турциянови [re: mulcho]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано07.11.21 13:29



Нищо не оспорва факта, че магистрала няма да има. От близо 50 годишния ми житейски опит съм свидетел как една 5 км отсечка след Правец се строеше 30 години и същите ги пълзяхме 2 часа по баирите. Помня и 8-те часа до Бургас (минимум) лятно време, помня и буренясалите стърнища по цялата ни България.
Нямам никакъв материален интерес, никога не съм имал общо с държавата, освен че си плащам данъците, щом те интересува да ти кажа. Но знам какъв къртовски скрит труд има зад всяко мащабно строителство, видимата част - самото строителство е мимолетно, знам че има огромни интереси, знам, че има корупция и други стимулации, за мен като гражданин на тази държава е важен резултата.
Знам също, че от тези с деструктивно, кресливо, черногледо мислене нищо градивно не може да се очаква, просто поредното 100% крадене и 0% оставено.



Тема Re: Турциянови [re: cumanich126454]  
Автор nikolayds ()
Публикувано08.11.21 05:44



В САЩ всяко теглене над 10000 се регистрира в ФЕД. Със сигурност и в България е така. Особено след ЕРП 2. Сигурно и в ЕЦБ се регистрират. Колко тегления по 10000 трябва да се направят, че за 60 млн да минат незабелязани. Верно ли даже имате съмнение, че е глупост?

За останалите глупости, дето се оказва, че човека даже не в България, в друг намерили 100 лв, а в съседа му криминално проявен купчина пари… абе чудо.

Или пък за авансите за строителство и че нямало застрахователна компания в България, която да има 1.4 млрд?
Алианц има 3 Трилиона под управление. КВС има 216 млрд. 1.4 даже не е закръглява грешка на баланса им ;)

Въобще даже не са се постарали да ‘същият с бели конци’ лъжите си.
И много интелигентни хора се връзват. Е това е проблема.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.