Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:47 27.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Вируса или здравната ситеманови  
Автор o_megas (BG)
Публикувано29.10.21 13:07



вчера почина колега,ваксиниран преди 3 месеца!

намерих това е нета,което е почти 100% съвпадение с това което се случи с него



всичко вървяло добре ..докато не му сложили кислорода...и два дни след това край!

та се питам кое е по-опасно Вируса или здравната ситема?!
Тъжно!

БЪЛГАРИЯ и четвъртата вълна
Влизаш в болницата заради ГРИП, изплашен от медийните лъжи.
Там ти правят фалшив тест и изкарват, че е КОВИД
Предлагат ти кислородна маска.
В нея освен кислород има и "екстри"...
След малко се задъхваш и ти прималява.
Вкарват те в медикаментозна кома.
Набутват ти тръба в трахеята и пускат 100% кислород!
Часовника започва да отмерва последните ти дни.
Болницата лапва тлъста пътека, изписват се и лекарства, които няма да се купят. Всички печелят от теб - от директора, до санитарите.
"Врабеца" също щедро ръси парички от САЩ...
А Кислорода Гори в теб. Изгаря органите ти. Дробовете ти вече са разкъсани от налягането и капацитета им е на минимум. Бъбреци, Сърце, Мозък са пред отказване...
Роднините ти звънят притеснени:
- Състоянието е стабилно, организма се бори, чуват те от дежурния всеки ден.
Да, ти се бориш срещу Убийството ти - упоен, вързан, с маркуч в сухото ти гърло, изплезил език, като куче в жега...
Минават една две седмици, пътеката е готова, готов си и ти.
Сърцето отказва и те напъхват в чувал, като стар, непотребен боклук, от който вече не могат да се изкарат пари.
А не е така. Има още хляб в теб. Хляб за гробарите, за поповете, за каменоделците за надгробния ти паметник. И за червеите разбира се...
През талашита на евтиния ковчег и през чувала до теб достигат плач и ридания.
Ти не ги чуваш, убит си.
По документи - от Виpyca..




Тема Re: Вируса или здравната ситеманови [re: o_megas]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано29.10.21 13:17



Колега, нито ти, нито "нета" е източник на достоверна информация. Не чета "нета", нямам фейсбук, или както и да се казва сега, не се занимавам с конспиративни теории, не вярвам на глупости, не съм чипиран...



ПосЪрбен Yugo-Communist Евроатлантически/Gender

Тема Re: Вируса или здравната ситеманови [re: jingiby]  
Автор o_megas (BG)
Публикувано29.10.21 13:50



и аз нямам фейсбук и аз не чета и не вярвам в коспирации.....

разказа ми го човека лежал с него легло до легло,който категорично отказал килорода ,който дошли да му слагат щото му се полагал,за щастие той сега е изписан и е добре..ще спестя останалите негови негативни изказвания...
тъжно ми е... и не ми се коментира тази тема





Тема Re: Вируса или здравната ситеманови [re: o_megas]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано29.10.21 14:03



Лечението с кислород бива различни видове, които се изписват при различни по тежест случаи. Апаратна вентилация или командно дишане с въвеждане в изкуствена кома е най-сложната методика за безнадеждни случаи. Под 20% оживяват. В организма не се въвежда чист кислород. Това е фалшива новина. Изкуствената вентилация е нужна тогава, когато белите дробове вече не могат да вдишат достатъчно кислород и да издишат събралия се в тях въглероден двуокис. Започва самоотравяне на организма.

ПосЪрбен Yugo-Communist Евроатлантически/Gender

Редактирано от jingiby на 29.10.21 14:03.



Тема Re: Вируса или здравната ситеманови [re: o_megas]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано29.10.21 14:51



Принцип на моя зет, ветеринар. Всичко е добре, докато не стигнеш до болница т.е. до здравната система. Там попаднеш ли, Бог да ти е на помощ. Доста средновековно, но вярно....

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: Вируса или здравната ситеманови [re: o_megas]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано29.10.21 15:30



Сляпата вяра в науката/наукобразността също е вид суеверие като вярата във вещици и плоската Земя.



Тема Re: Вируса или здравната ситеманови [re: goga]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано29.10.21 17:10



Понятието "вяра в науката" е оксиморон....науката е базирана на опити и емпирични резултати, анализи, доказателства, а не на вяра....

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: Вируса или здравната ситеманови [re: o_megas]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано29.10.21 17:12



Джингибито ти е обяснил, аз пО не разбирам, но само кислород, с маска, и апаратна вентилация са различни неща. За интубирането (апаратната вентилация) се чуват гласове (предположения!), че може да влошава нещата и да подпомага смъртта, но не съм специалист.
Това за фалшивия тест и екстрите в кислорода не мисля да го коментирам.

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Редактирано от MupaM на 29.10.21 17:14.



Тема Re: Вируса или здравната ситеманови [re: o_megas]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано29.10.21 18:14



Когато баба ми хвана някакъв грип, и бе отказна медицинска помощ. Личната лекарка и каза да ходи болна в частна лаборатория да даде 90 лева. Добре, че се падна негативно. Не, че ще я пратим в концлагер, но беше по-лесно да си я лекувахме, подобри се бързо и лека-полека се възстанови напълно, на 77 години е. В болница, с диагноза ковид, трябва да им диша адвокат във врата. Това за който има акъл го казвам. Може да изисква всякакви документи.

Колкото до нета, много отдавна съм чувал, че в САЩ един "лекар" в концлагер взима 50 хиляди долара за евтаназиран точно по този начин. И много работи, ама вече няма смисъл да се спори.



Тема Re: Вируса или здравната ситеманови [re: Shtrkot]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано29.10.21 18:15



Точно преди две години го изпитах на гърба си. В провинциалната болница 2-3 седмици ме лекувах уж за сърдечен проблем, а ставах все по-зле. Синът настоя да ида на контролен преглед в София (Токуда). Точно вечерта преди контролния преглед дигнах температура. Синът ме превози до спешното в 3-та градска. Там едно младо лекарче (повече на ученик приличаше, отколкото на студент) след направен тест ми рече: "Проблемът не ти е сърдечен, а коремен..." После какви врътки правихме да "влезна в системата". Някакъв луд шанс беше. Ако бях останал на грижите на провинциалната медицина, може би отдавна нямаше да мога да пиша тук.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.