Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 28.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Зорлем ме направиханови  
Автор goga (изследовател)
Публикувано19.10.21 18:16



гласоподавател на Възраждане.




След курвенското завъртане на опашки за ветото, сега и вакси-фашизъм в действие
Ще избера Коцето. Не съм му фен, но поне изглежда непоклатим по тези две точки.

Редактирано от goga на 19.10.21 19:08.



Тема Re: Зорлем ме направиханови [re: goga]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано19.10.21 19:42



Използвам случая да изразя мнението си за вакси-фашизма. Ако аз имах власт нежелаещите да се ваксинират отдавна щяха да почиват в лагери от типа на Блене. Там щяха да бъдат умишлено заразявани и след това нелекувани. За оцелелите щеше да има шанс за връщане към цивилизацията, но след ваксина.

ПосЪрбен Yugo-Communist Евроатлантически/Gender

Редактирано от jingiby на 19.10.21 19:44.



Тема Re: Зорлем ме направиханови [re: jingiby]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано19.10.21 19:46



Плашиш куче със салам

не съм ваксиниран и поне три пъти съм го преболедувал.
И така е поне с половината от популацията ни.
Затова на 14.11 някои ще го изядат голям.

Не експериментални ваксини, а здравословните навици са ключът към успеха.

Редактирано от goga на 19.10.21 19:48.



Тема Re: Зорлем ме направиханови [re: goga]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано19.10.21 19:49



Познавам Коцето и обмислям варианта. Освен Радев, не виждом някоя партия да дава ясни сигнали за твърд отказ по въпроса. Помиярите ще се продадат за пари на Запада.

ПосЪрбен Yugo-Communist Евроатлантически/Gender


Тема Re: Зорлем ме направиханови [re: goga]  
Автор bash bugarash (мин. на проп.)
Публикувано19.10.21 19:53



Нали знаеш какви ги пишеше Костадин, преди да открие на баницата мекото и да стане предизборно антиваксър:

https://kostadin.eu/2017/10/18/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D1%81%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B5/

Обзалагам се, че е ваксиниран отдавна, както и повечето публични отрицатели на ваксината за ковид - и Мангъров, и Слави, и пр.

Редактирано от bash bugarash на 19.10.21 19:56.



Тема Re: Зорлем ме направиханови [re: jingiby]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано19.10.21 19:55



Радев е хвърлил кърпата. Просто не иска да го прави така слагачески като Б.Б. Но реториката му ясно показва, че се чуди накъде да захване.

Търсят компромис, а не защита на българските интереси. Е, това е разликата с Гърция.

Знам, че повечето българи ще си гласуват за ГЕРБ, ДБ, новите двама и т.н. Но аз напук ще гласувам за "маргинали", поне обещават да не се извъртят.



Тема Re: Зорлем ме направиханови [re: bash bugarash]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано19.10.21 19:59



Важното е сега за какво е.
Който държи докрай на ветото и не ми налага ограничения на свободите, за него ще гласувам. Засега друг, освен Възраждане, не виждам.



Тема Re: Зорлем ме направиханови [re: goga]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано19.10.21 19:59



По-добре ковид-сертификати, отколкото пълен локдаун, каквото всъщност трябваше да се случи. Всеки отказващ да се ваксинира, щото всъщност никой не го задължава, може да си стои у тях, каквато би била ситуацията при пълен локдаун. Така всеки прави доброволен избор. Целият свят е тръгнал по този път, много по-умни и успели от нас, вече завършват ваксинационни фази на по 70-80% от населението и правят пълно отваряне и сваляне на всички мерки. То всички си даваме достъп до всякакви данни при притежанието на смартфон и ползването и на най-смешното приложение, пък сме се затюхкали за някаква ваксина.
Коцето разбира се няма да влезе в Парламента, ковид-сертификата ще си остане, каквото и да е следващо правителство няма да го премахне, тъй че ще си останеш с двойното ядосване, хем сертификата си стои, хем гласа ти изгорял.



Тема Re: Зорлем ме направиханови [re: komitaO3]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано19.10.21 20:00



Ваксината не спира заразяването. Точка.

Здравето е лично дело. Който го е страх, да се ваксинира.

Редактирано от goga на 19.10.21 20:03.



Тема Re: Зорлем ме направиханови [re: goga]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано19.10.21 20:01



Не, само спасява животи.

Редактирано от komitaO3 на 19.10.21 20:04.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.