Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:25 02.07.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Невяна Митеванови [re: Buyer]  
Автор el_sofia (ентусиаст)
Публикувано04.10.21 11:43



Плува, тича завършила НСА......Женица без биография, ама знае как да се мазни. Интересното е, че след като став пиар навремето малко по-късно договора за назначаването на Десислава Радева попада в ГЕГБ ?! Кой ли го е дал ? Тези дни изтече снимка на тези женица без образование като на снимката е тя, мъжът, Тъпата кърджалийска .....и нейния мъж. Семейна идилия.
Ама все пак не става въпрос за това кой взема 100 м. гладко бягане за 12 секунди, а за вицепрезидент. С такава кандидатура май че и до балотаж няма да стигне Мутрата.





Тема Re: След като ще е промянанови [re: Orphey]  
Автор mulcho ()
Публикувано04.10.21 15:10



След като ще е промяна, нека да видим промяна и в Президенството. Не може някой, който е бил 5 години на власт да казва че е носител на "промяната".

А и учен е за предпочитане пред генерал. При това български учен, срещу натовски генерал, който изпълнява чужди поръчки. Военни управляват само във военните хунти в Латинска Америка и Африка.

----


Промяната не трябва да е самоцел, страстта в България по нови лица е глупава и вредна за държавата. Хората с качества да вършат определена работа, дали сърдечна операция, дали превод от старогръцки или управление на голям град или министерство са ограничен брой. Навярно и аз бих се научил да оперирам ако народа пожелае да ме види в операционната, но колко ли човека ще уморя докато понауча кой инструмент за какво е и сестрите ми подсказват къде да режа.

Редактирано от mulcho на 04.10.21 15:16.



Тема Re: Невяна Митеванови [re: Buyer]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано04.10.21 20:40



Да ти имам вкуса!



***
23


Тема Re: Според архивите на ДСнови [re: goga]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано04.10.21 22:14



То дори не само буржоа, ами и активисти , членове и симпатизанти на партии, които са и леви - БЗНС, БРСДП, просто защото са били за многопартийна система.
А за да бъде обявен някой за буржоа, летвата е била много ниска, субективна и зависеща
от региона.
Споменавал съм за баща ми, който завършва гимназия през 1949, отива да работи като миньор в Перник за 2-3 години и оттам отива и завършва висше икономическо образование в Свищов, като при записването в справката му пише "миньор" вместо"земЛеделски стопанин" , каквото е било домакинството им.
Дядо му по майка (дядо ми и баба ми се развели 1936) имал 44 дка е покрайнините на града( и 3 дъщери, 7 внуци)и е работил и строителство, дърводелство, железарство - типичен поминък на градски жител от комбинация на парче земя/животни със занаят.В Кюстендил е бил смятан за богат.Затова в Свищов баща ми посмява да пусне молба за стипендия на втората година, като видял, че негови колеги от онзи край с повече земя са се водели бедни.Отпуснали му.



Тема Re: Невяна Митеванови [re: Amateur]  
Автор Buyer (ентусиаст)
Публикувано05.10.21 05:40



Имало е случаи вкусът ми да не съвпада със стандартното, но както и да го гледам, гали окото кака Невяна.





Тема Re: Невяна Митеванови [re: Buyer]  
Автор mulcho ()
Публикувано05.10.21 07:38



Имало е случаи вкусът ми да не съвпада със стандартното, но както и да го гледам, гали окото кака Невяна.

-----

Това е конкурс за МИЛФ България или избираме президент?



Тема Re: Невяна Митеванови [re: mulcho]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано05.10.21 07:44



Вчера в един вестникарски форум бе поставен въпроса за сексуалната ориентация на Герджиков. Не знаех нищо за него (освен че е роден в Кърджали) та понаучих че не е женен и живее в едно жилище с майка си. Иначе рода му по женска линия е от Карлово (комшии били с къщата на В. Левски) а по бащина от Смолян. (кв. Райково)




Тема Re: Невяна Митеванови [re: mulcho]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.10.21 08:17



За Илияна ВИ Йотова може, за конкуренцията не може...



Тема Re: Невяна Митеванови [re: cumanich126454]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.10.21 08:44



Иди направо при Арман БабиЧкян за информация, може и на работа да те вземе.


Съпруга - проф.Виолета Петрова Герджикова - преподавател в СУ.
Син -Георги Анастасов Герджиков - докторант в СУ.

Заради тебе преди 5 години гласувах на инат за Цецка Цачева, защото ти упорито лансираше фалшивата опорка, че осъденият и умъртвен в Плевен Иван Цачев не й е роден дядо.Не, ама да.



Тема Re: Невяна Митеванови [re: cumanich126454]  
Автор mulcho ()
Публикувано05.10.21 08:44



Какви са му греховете не знам, но съм убеден, че ги има и са големи. Демоните зад кулисите на ДПС и ГЕРБ не биха заложили на човек който потенциално би излезнал от контрол, а здрава, надеждна каишка са съсипващи компрометиращи материали.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.