Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:13 27.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Изборите - има ли изненадани...нови  
Автор goga (изследовател)
Публикувано04.04.21 19:32



Очаквано - ГЕРБ отново първа сила...
Изненадата, според мен, е, ако се случи БСП да станат трети.

Заиграването на БСП и Христо Иванов с македонската тема по не особено умен начин, според мен ги удари поне с 1-2%. Но каквото човек прави, никой друг не може да му го направи.

Очаквано Цветанов е в миманса - 1% подкрепа. И американската подкрепа не го спаси



Общо-взето, не очаквам лесно съставяне на правителство и стабилно управление. Мисля, че това все пак е началото на края на ерата "Борисов". Но има още много вода да изтече.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: goga]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано04.04.21 20:03



Не знам, но Слави и екипът му винаги са били много брутални по въпроса с Македония. Нали имаше надежди, че след изборите новата власт в България може да е по-мека. От трън, та на курац.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: goga]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано04.04.21 20:12



Да живее новото служебно правителство на ген. Радев. Пак ще гласуваме след 4-5 месеца. А Тиквоний да си стяга куфарите за Барселона (а защо не и до Парагвай щото до Барселона ще го стигнат?).




Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: goga]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано04.04.21 20:45



Изборите - има ли изненадани...
не
герб + трифонов + каракачанов - и македонистите го ду*ат силно под вода
за нас българите - no comment

кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: tormentor]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано04.04.21 21:09



герб + трифонов

Е, това нема как да се случи. (ако съдим по предварителните заявки). Гответе се за нови избори момчета. И дано към август да сме изградили вече колективен имунитет (и към Ковид, и към Мутроландия)




Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: goga]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано04.04.21 21:10



Според мен може да има компромис за програмно правителство с цел подготвяне на избори за ВНС и подготвяне на сериозни реформи в конституцията...


Редактирано от jingiby на 04.04.21 21:12.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: cumanich126454]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано04.04.21 21:31



май да. освен ако гологлавия изведнъж не реши нещо друго. но като цяло опозицията срещу мутрагон е много силна.

кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: goga]  
Автор TCNQ ()
Публикувано04.04.21 21:38



Не съм изненадан, Боко спечели последните си избори. Правителство с програма ВНС на Гологлавия, с всички без Герб и ДПС. Програмно, експертно, както искате го наречете, но Боко си заминава, и всички си трият ръцете да вземат каквото могат от отломките на ГЕРБ.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: TCNQ]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано04.04.21 21:58



Рано е да отписваме напълно Б.Б.
Ще видим.
Но като цяло тенденцията е "началото на края за герб". Тази партия, ако не участва във властта, бързо губи притегателната си сила за доста от гласоподавателите си. А и ако са опозиция, ги чакат доста разследвания и проверки.
Ако "морската коалиця" беше влязла, имаше шанс за още един мандат на Боко. Сега изглежда мисията невъзможна. Макар, че ХИ мисля, че би участвал при определени условия.

Редактирано от goga на 04.04.21 22:06.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: goga]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано04.04.21 23:39



Един огромен срам на нацията от тези избори - един вулгарен чалгар с пажовете му е фаворита сред младите. Всичко останало няма кой знае какво значение. Радвам се че ДСБ се връща на сцената, а отписването на БиБи е преждевременно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.