Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 18.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Народе?нови  
Автор Buyer (член)
Публикувано29.07.21 01:44



Северна Македония ни надмина по ваксинации въпреки късния старт. СМ - повече от 500,000 получили една доза, България май не е много над 1,000,000. Мнооого след Сърбия и Гърция сме, дори и след Румъния. Срам! Голям срам за съжаление, и това без съмнение говори много за всичките ни негативи като нация. Мнителни, всезнайковци, прости, селяни по душа, убедени че сме хитри и можем да изиграем системата. Неkа се ваксинират тъпите западняци! Това че макетата харесват повече сърбите не е само стокхолмски синдром и югоносталгичарство май!

Редактирано от Buyer на 29.07.21 05:40.



Тема Re: Народе?нови [re: Buyer]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано29.07.21 02:51



Дори не селяни, а селяндури....





Тема Re: Народе?нови [re: tuzlija-179435]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано29.07.21 05:55



Не, просто селски тарикати, но и обичащи конспиративните теории Ентелектуалци...

ПосЪрбен Yugo-Communist Евроатлантически/Gender


Тема Re: Народе?нови [re: Buyer]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано29.07.21 06:43



Айде, сега по комсомолски и дръзновено


Ти нали си се вакснирал. Всеки носи отговорност за себе си. Остави ни нас, селяните

Аз търся ли ти сметка защо си даваш парите за цигари, алкохол, некачествени полуфабрикати - и после ходиш да точиш здравната система и да ревеш, че не ти обръщали внимание?

С обръщението "ти" нямам предвид лично теб, а по принцип масата "светци"

Засега все още живеем в относително свободен свят. И всеки носи лична отговорност за здравето и добруването си. Минаха времената да преизпълняваме ударно ленински планове.

Редактирано от goga на 29.07.21 07:22.



Тема Re: Народе?нови [re: Buyer]  
Автор mulcho ()
Публикувано29.07.21 08:12



Българинът е недоверчив, а и разяснителна кампания нямаше. До тук към 37 000 души свъхсмъртност, ще дадем още около 20 000 жертви и боледували плюс ваксинирани ще станат колкото е нужно.

Редактирано от mulcho на 29.07.21 08:25.



Тема Re: Народе?нови [re: Buyer]  
Автор sofijanec (пристрастен)
Публикувано29.07.21 08:37



Мани ти, ами то и по педерастия не можем да ги стигнем западняците! Селяндурска му работа!

Редактирано от sofijanec на 29.07.21 08:38.



Тема Re: Народе?нови [re: sofijanec]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано29.07.21 08:55



В Израел започват третото дупчене. Въпрос на избор



Вероятно ще има четвърто, пето и шесто.

Ваксинираните също са заразоносители. И също боледуват. Някои казват по-леко. Дали е така,предстои да видим.

Аз съм изкарал ковид. Не виждам причина да се дупча. Ваксината не ми гарантира, че няма да се разболея. Както и преболедуването. Всеки сам преценя.

Редактирано от goga на 29.07.21 08:55.



Тема Re: Народе?нови [re: Buyer]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано29.07.21 09:28



Не изпадай в крайности.
Според мен основната причина за тая ситуация е политическата обстановка в България. Сериозно, не иронизирам. Повече от година, а президентството повече от три години, тука се не спря да се клепа и злослови по абсолютно всичко, да се вижда конспирация и крадене навсякъде. Е, резултата е налице. Иначе, извинявай, българите сме една от най-ваксинираните нации в света, така че не си прав.

П.С. Добави към горното, че от една година на практика сме без власт, а от три месеца имаме определени злонамерени дилетанти на основните ключови постове в здравеопазването. Точно в най-неподходящото време ние се занимавахме с най-неподходящите неща. Провери за Израел, в тоя цикъл са от колко време, дали някой посегна на авторитета на здравната система?

Редактирано от DannyDeVito на 29.07.21 09:34.



Тема Re: Народе? [re: Buyer]  
Автор Darkages (стар клубар)
Публикувано29.07.21 09:33



Миналата седмица бяхме във Виена за 5 дена, едно отложено пътуване заради Ковид- а от март 2020. Искаха сертификати (моят за ваксина, на жената за преболедувал), но кмета на Виена беше разпоредил и децата над 6 да имат тест (въпреки че за Австрия не искат на деца под 12г.), който направихме във Варна и изтече след 48 часа. За да сме спокойни, в средата на почивката попитахме пред един пункт (има ги навсякъде) как да тестваме детето- оказа се, че без тяхната осигуровка тестът струва 12 евро (25 лева дадохме в БГ), но момчето ни насочи към близък пункт, където са безплатни. Бях извадил вече да плащам, че не ми се разкарваше, но впоследствие решихме да се разходим и да разгледаме и тази част на града, която не беше в програмата ни.
Оказа се една спортна зала Винер Штадхале (веднага ми изплува образа на Каракачанката и леглата в Арена Армеец), където след процедурата (педантична, по немски) ми стана много, много тъжно, а и смешно, когато се сетих как Курц плакал на Боко по телефона че нямат защитни облекла и маски...
За маските- във всеки магазин има кутия с безплатни маски, ако случайно сте я забравили. Ето няколко снимки (предупредиха ме впоследствие, че е забранено, та потънах в земята, ама Ганьовска работа, вече се бях изложил...)










Та това е картинката, анархия и безпорядък, но ако потрябва, пак ще им помагаме, Тиквата е насреща.



Тема Re: Народе?нови [re: goga]  
Автор sofijanec (пристрастен)
Публикувано29.07.21 10:01



Точно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.