Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:30 04.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Открийте седемте разликинови [re: komitaO3]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано08.06.21 15:07



Общоприетото човешко право е да се ИЗЛЕЗЕ от ВСЯКА държава, а да се ВЛЕЗЕ -в родната и/или на която/които си гражданин.



Тема Re: Открийте седемте разликинови [re: komitaO3]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано08.06.21 15:12



"А Русия-нека СЕГА заповяда!" - Бенковски

Това е гениалното в плана им- да заповяда в определения момент, а не
в такъв, че да "забрави" да си тръгне.



Тема Re: Открийте седемте разликинови [re: tuzlija-179435]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано08.06.21 15:20



И кой е сега в ролята на Русия?



Тема Re: Открийте седемте разликинови [re: komitaO3]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано08.06.21 15:37



3. Намиране на геополитически ъгъл


Не бива да се забравя, че санкциите са инструмент на американската външна политика и всяко налагане създава напрежение със съответното национално правителство и институции. Затова Вашингтон не прибягва до тях с лека ръка и се нуждае от изясняване как санкционирането на конкретни кора ще помогне на външните интереси на САЩ. Казано малко по-конкретно, това означава нужда да се отговори на въпроси като:

Какво послание се изпраща към страната на санкционираните?
Ще помогнат ли санкциите или ще затруднят опити за по-широки реформи?
Каква би била ответната реакция за дипломатическите отношения на САЩ?
Санкционирането на конкретни лица би ли помогнало и как на дипломатическите усилия на Вашингтон?
Могат ли санкциите да засегнат по някакъв начин регионалната сигурност?






Тема Re: Открийте седемте разликинови [re: komitaO3]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано08.06.21 15:52



Както често съм го казвал, за косовските албанци в ролята на Русия бяха САЩ и за целта те изкопираха 1:1 "успешното българско Априлско въстание от 1876".



Тема Re: Не знаех тази историянови [re: Darkages]  
Автор kuduger96506 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано14.06.21 00:04



На мен ли ми убягва логиката на въпросният Виктор Папазов или нещо в цялата му постройка куца:
"Според официалната западна пропаганда Магнитски е руски адвокат, борец срещу корупцията. Всъщност, не е нищо подобно, а е поредния продукт на пропагандата.
Магнитски е обикновен счетоводител, на американският олигарх Бил Броудър
Магнитски е арестуван и за огромен късмет на Броудър умира в затвора преди да разкаже за неговите машинации.
A, вие иначе се радвайте на ПР акцията с наказването на лошите и корумпираните"



Дори не ми се коментират някои фрази, за това просто ги подчертах, но ми се ще да се ориентирам някак си в загатката: що като толкова е бил удобен за руснаците този Магнитски, взе че не оцеля в техен затвор?
Или може би е било обратното - ако бе оцелял, разказаното от него нямаше да уйдиса на Кремъл!
Като се замисля, американците да вземат да си кръстят цял толкова важен закон на един обикновен и посредствен счетоводител, при това на отявлен "мошеник" и "престъпник", който даже някак умира... за да не разкаже на "машинациите" на въпросният, т.е. Броудър...

Как му викахме на това, лапни шарани може би!
Въпросният В. Папазов счита читателите си за такива или американците нарочно влизат в тази роля?
Всъщност беше "западната пропаганда", т.е. целият "демократичен запад"...

Редактирано от kuduger96506 на 14.06.21 00:17.



Тема Re: Не знаех тази историянови [re: kuduger96506]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано14.06.21 12:59



"Според официалната западна пропаганда Магнитски е руски адвокат, борец срещу корупцията. Всъщност, не е нищо подобно, а е поредния продукт на пропагандата.
Магнитски е обикновен счетоводител, на американският олигарх Бил Броудър


И любимото ни DW пише:

Сергей Магнитски е роден през 1972 година в Одеса. Първоначално той работи като финансов ревизор в Москва. Сред клиентите му е и фирмата Hermitage Capital Management на американския предприемач с британски паспорт Уилям Браудър



Та прав е Виктор Папазов. А за оня евреин мошеник Бил Браудър дето извози от Русия 500 млн. дол. потърси по нета. Има достатъчно за него. Пред когото Гад Зееви бледнее.




Тема Re: Не знаех тази историянови [re: cumanich126454]  
Автор kuduger96506 ((a.k.a.kudoglu))
Публикувано15.06.21 11:19



Тази статия не хвърля светлина около подробностите, които съпровождат ареста и осъждането на Магнитски, още по-малко около обстоятелствата за смъртта му.

Но другаде виждам аз проблема: този Папазов с риториката си, много ми прилича на един огледален образ депеменист в РСМ - Мицкоски ли беше, Мицковски ли или нещо такова (все ми е тая).
Докато имаме такива драскачи с такъв език, нека не се чудим на огледалните им образи оттатък Осогово!



Тема Марешки затваря...нови [re: kuduger96506]  
Автор Darkages (стар клубар)
Публикувано16.06.21 12:10



... едната си бензиностанция във Варна на бул. Сливница. Не знам дали Магнитски не го засяга и него в някаква степен (всички са като свински черва) или просто като го няма покровителя Бойко, който да прикрива контрабандата, далаверата свършва.
Ще разберем много скоро.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.