Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:32 11.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Хахаханови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано05.06.21 21:49



Хората ти дават огромни средства. Предлагат ти и дългосрочни заеми със смешни лихви. Ето ти ги - прави бизнес, инвестирай в нови иновативни технологии. Повечето държави отказват лихвите, защото не могат да смогнат на паричните потоци. Имам много добър приятел, българин, който работи от 20 години за китайци в Щатите, за търговия на слънчеви батерии. Той ми е говорил, колко ефективни стават, и колко още по-ефективни ще стават. А ти ми говориш за топлоцентрала и петролна рафинерия. Някой може ли да ми каже какъв е келепирът от губещ (ама пък собствен) авиопревозвач? На мен, откакто Малев фалира и се появи Уизеър, ми е много по-добре. Добре дошъл в 21 век!

***
11



Тема Re: Хахаханови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано05.06.21 21:51



Кумът ми е от стар бродалийски род, точно и по фамилия от същите тези, които си запалиха бащините къщи в Македония, за да дойдат в мечтана, свободна България.

Да, играли сме го това хоро и пак ще го играем, защото ще си построим нова и още по-хубаво къща в мечтаната свободна от тоталитарни маниаци страна своя държава. Като американците!





Тема Re: Хахаханови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано05.06.21 21:52



Кой?



Тема Re: Хахаханови [re: komitaO3]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.06.21 21:54



Което за мен е много важно и ме радва.



Тема Re: Хахаханови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано05.06.21 21:54



По-добре на своето, отколкото на миналото.

Живота може да е и красив, комита!
Зависи откъде го гледаш.



Тема Re: Хахаханови [re: tuzlija-179435]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано05.06.21 22:05



Ако ти не се чувстваш равен с който и да било, проблемът не е на другия.



Тема Re: Хахаханови [re: leyte]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано05.06.21 22:09



Да ама тука е България, не е Гърция. Каквото си запалил, своето си запалил и друга България няма. Ако нещо не си постигнал преди, по време на или след комунизма, да знаеш, не комунизма ти е виновен. Унищожихте много и нищо ново не изградихте. Сега имате пиршество на как го каза..."индивидуализма".



Тема Re: Хахаханови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано05.06.21 22:17



Ако на колата ти тече масло, сменяш гарнитура, ако не ти спира добре, сменяш накладки, ако не свети хубаво, сменяш крушки на фарове. Нали разбираш, ние бракувахме цялата кола, заради консумативи. А парите от скрап, ги прибра друг, а не държавата. Ако БГА "Балкан", с всичките му слотове и самолети бе продаден на стратегически инвеститор и то не за 1 долар, можеше и да бъде оправдана продажбата му. И то пак донякъде. Но по схемата, че еди кое си, "не работи", "непоправимо е", "затънало е в дългове", което беше за пред широката публика, а не отговаряше на действителността, бяха присвоени от силните на деня, изцяло за лично облагодетелстване, плюс обслужване на определени чуждестранни, частни корпоративни интереси.



Тема Re: Хахаханови [re: leyte]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано05.06.21 22:40



В отговор на:

Не ми пука за ББР, разбираш ли?
Подобен тип структури да вредни априори.

Бизнеса, парите могат да бъдат и са само и единствено частни и управлявани от частни и.

Това, че тук не е така се дължи на факта, че някой чака друг да го оправи, друг да му даде парите, държавата да се погрижи.

Е... Погрижила се! Питаш ме одобрявам ли нещо изначално погрешно... Ами НЕ!



ТО ПОМОЩИ НЯМА.

Който е роден в семейство с 5+ милиона, той си развива индивидуалния талант. Лягай си съвсем спокойно, на облак да спиш.



Тема Re: Хахаханови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано05.06.21 22:43



, а не отговаряше на действителността,



Защо лъжеш?
Това не мога да разбера. Какво ти носи? Защо лъжеш?
Камари има с документи, признания, дела се водиха. С купони пазарувахме, ей!
На извънземни ли говориш?

Ще те разбера само в един случай - ако ти плащат.
Другото допускане го спестявам от уважение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.