Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 29.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Мда, айде сега да ви видим...нови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано07.04.21 20:55



На Данчо му биха шута още в подредбата на листите, незаслужено, защото той държи жива ДСБ в града. Вместо него, сложиха кюфтето Манол Пейков, който има самостоятелно мнение за всичко и за всеки и имаше потресаващо предизборно обръщение, че нямал идея какво и как трябва да се направи, ама му било шуглаво и нещял да си стои у тях. А гражданската квота, са обикновено навлеци, с мераци за политика, но лично близки до съответния партиен лидер, които преебават някоя местна структура, която по-дяволите, също се състои от граждани. Мартин Димитров ми е ку-ку на мен. Нищо лично.



Тема Re: Мда, айде сега да ви видим...нови [re: DannyDeVito]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано07.04.21 20:58



Ти се шегуваш

Всъщност много искам да видя правителство на градската левица, щото искам да лъснат в цялата си прелест. Вервай ми, ни корупция ще секне, ни реформа ще има. Но ти знаеш по-добре. София е голяма, но ти си старо куче.

Редактирано от komitaO3 на 07.04.21 20:59.



Тема Re: Мда, айде сега да ви видим...нови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано07.04.21 21:01



Е.ал съм всички партии и всичките им местни структори по всичките земни кълбета.

***
11



Тема Re: Мда, айде сега да ви видим...нови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано07.04.21 21:13



Ляв анархист

, неслучайно заеба ДСБ и стана фен на Христо Иванов
Местни структури, са тия балъци, които ежемесечно популяризират името на съответната партия на място, работят с медиите, по време на избори набират застъпници, работят с избирателите, печатат и раздават материали, а гражданска квота са тия, които си седят дома, чешат си мъдурите, дращят истерично във Фейсбук, нооо, са гъсти с шефа, пият редовно кафе с него да бичат клюка и мечтаят да си чешат егото в Парламента. Разбира се, по твоите критерии, местна структура, явно са неграждани, нямат право на политическа кариера, а са роби на някой Фейсбук-инфлуенсър.



Тема Re: Мда, айде сега да ви видим...нови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано07.04.21 21:20



Ама нека да влизат от местната структура, като са толкова велики. Нали затова можеш да отбележиш както 101, така и 199. Партиите могат да им правят пиар и да ги пращат по студия колкото си искат. Накрая хората да решават, кой им е по-симпатичен.

***
11



Тема Re: Мда, айде сега да ви видим...нови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано07.04.21 21:23



А аз, само заради Данчо Иванов ще чакам вече следващите избори.



***
11


Тема Re: Мда, айде сега да ви видим...нови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано07.04.21 21:26



При вас хората решават по Фейсбук активност. Ама Парламента не е Фейсбук. Е гледам, някакъв ветеринар-гербаджия, обрал най-много преференции в Хасковско. Ама нали е ветеринар, а не Фейсбук-активист и популярността му е набрана през ваксинации на телета и овци и значи е лош. То у нашта мила Родина, не дращиш ли по Фейсбук, все едно не съществуваш. Ама туй реален живот и реално познаване дали конкретна идея е приложима или не...



Тема Re: Мда, айде сега да ви видим...нови [re: Amateur]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано07.04.21 21:33



Данчо е пич, ама веднъж го изпързаляха за кандидат-кмет, втори път за парламентарните избори. Единия път заложихте на един адвокат (да, от тези, които си пият кафе с шефа), който стана и продължава да става за смях на целия град (веднъж даже се изръси на правна комисия и след като си изложи исканията, бесепара зина с чене, че исканията му първо са алогични, неотговарящи на общинските наредби, но и ултралеви). Втори път, за този парламент, заложихте на Манол Пейков, с който тепърва ще берете ядове и излагации (перфектен продукт е на людмилаживковата школа, макар и недиректен), за него основен принцип е дайте да дадете. Практически ДСБ е в доброволна асимилация в Христо Иванов. Смешно беше, как като стари консерватори, в Пловдив ДСБ стискаха палци за републиканеца Тръмп, а дабългаристите, навиваха за Байдън.



Тема Re: Мда, айде сега да ви видим...нови [re: komitaO3]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано07.04.21 21:43



В допълнение, Данчо е млад и с потенциал, а вместо да го развивате, вие го смачкахте, 2 пъти, в полза на връзкари. Не знам защо ДБ се мисли за нещо по-различно от останалите.



Тема Re: Мда, айде сега да ви видим...нови [re: komitaO3]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано07.04.21 21:47



Не исках да се фокусирам върху Цецка Бачкова, защото малко знам за нея, при всички положения е много ценен кадър и явно много си разбира от работата в организацията и като специалист. Ама ей го, преди около два месеца я питаха по една от телевизиите, какво мисли за ветото на РСМ, и тя каза, че партията още не била излязла със становище, ама според нея ала-бала, европейската перспектива на Западните балкани и ала-бала. Аз, като професионален гласоподавател, защо да не зачеркна номерчето по в дясно, ако не ми е харесала?



***
11



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.