Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:28 31.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: komitaO3]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано08.04.21 16:15



Тоя си направи публично сепуко





Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: goga]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано09.04.21 12:30



От интервю на Васко Кръпката:

Защото на гласоподавателите им не им дреме изобщо от предизборни програми и как ще управляват. Те искат да отмъщават, че животът им е съсипан, че имат лични проблеми и не могат да си намерят място в живота. Те разчитат на поредния гуру, който ще бъде забравен.
В същото време, в другите страни не тече злато по улиците, те не могат да намерят себе си и трябва да се бачка яко. Те са абсолютни неудачници, които обвиняват държавата си. Разбира се, че тя е допуснала много грешки и винаги ще съм критичен, но никога няма да кажа, че страната ми е виновна за всичките ми проблеми.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: komitaO3]  
Автор leyte (ветеран)
Публикувано09.04.21 12:36



Пич!!!



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: komitaO3]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано09.04.21 12:59



Принципно е така.

КОЕТО пък не означава, че не трябва да има разследвания и ефективни присъди.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: goga]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано09.04.21 13:22



Аз съм за разследвания и ефективни присъди. Но те са в правомощията на Съдебната система, а не на Парламента. За да се промени Съдебната система, трябва нова Конституция. Значи има нужда от Велико Народно Събрание. И пак влизаме в омагьосан кръг. Това е популистка въртележка.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: komitaO3]  
Автор TCNQ ()
Публикувано09.04.21 15:36



Че не може ли да се коригира Конституцията? Нужни са 180 гласа, или 160 ли бяха? Ако е първото, с този състав няма да се справи това ОНС.



Тема Re: Изборите - има ли изненадани...нови [re: TCNQ]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано09.04.21 15:50



То 120 за правителство няма да се намерят...



Тема Честито Деписье...нови [re: goga]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано09.04.21 15:58



.... другарки и другари,





Тема Re: Честито Деписье...нови [re: DannyDeVito]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано09.04.21 17:56



То това е нарочно, забиват им го, след като вчера Хаджигенов каза, че не могат да ги спират на входа.



Тема Re: Честито Деписье...нови [re: DannyDeVito]  
Автор TCNQ ()
Публикувано09.04.21 18:16



И Герб ще гласува ново правителство, на 90 % съм сигурен. Ще има парадокс това правителство да бъде избрано с около 170-200 гласа "за", да им гледат сеира как се карат, и като минат президентските избори да го катурнат, или да чакат първа възможност за това след ПрИ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.