Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:54 17.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Дај бож...дај боженови [re: SashetoBE]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано04.04.22 15:59



Аааа, Саше, нали сме ви казвали - отърваване от нас само заедно с всички събития до ПСВ, всички войводи и "преродбеници", и от тях ако се отървете, тогава.


Е, след сто години не знам как ще е.

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Редактирано от MupaM на 04.04.22 16:00.



Тема Re: Дај бож...дај боженови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано04.04.22 20:53



Не си създавай погрешна представа от този клуб.
На средния българин му е през крачола за Македония - темата е N-та по ред по важност след десетки други по-важни.
За него е важно само едно - да не се чувства прецакан и надхитрен от същите индивиди като него, само, че по-малки, по-маловажни и по-бедни



Редактирано от goga на 04.04.22 21:30.



Тема Веројатно секој си тргнува од себе синови [re: Protostrator]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано05.04.22 17:40



повеќето мои блиски луѓе и доста роднини си заминаа засекогаш од Битола(меѓу нив и јас, точно во 2001 та) и затоа мене така ми се чини. Ме мрзи да копам по интернет по детали што зошто и како, можеби има некој прилив на жители за кој не сум свесен, не знам.



Тема Re: Веројатно секој си тргнува од себе синови [re: SashetoBE]  
Автор Protostrator (ентусиаст)
Публикувано06.04.22 23:13



Чудно време. Населението - паѓа. Градежен бум, се гради како никогаш. Цените на недвижности истовремено растат. Вистинаска алхемија.



Тема цитат от мнение във фейсбукнови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано07.04.22 22:27



нес Урсула фон дер Лайен разби на пух и прах два мита на македонистите:
1. Че ЕС нямало да одобри плана за възстановяване на България, ако не вдигнем ветото за започване на преговорния процес с РСМ. Планът е одобрен, тя дойде да оповести този факт лично и да поздрави българското правителство. В следващите няколко години ще получим 12 млрд. за развитие на икономиката ни, независимо от позицията ни по въпроса с ветото.
2. Че България била в някаква международна "изолация" и никой не разбирал исканията, които имаме към РСМ. Фон дер Лайен отговори специално на поставения въпрос дали Брюксел оказва натиск върху София за вдигане на ветото по следния начин - "Зная, че България може умело да води процеса с РСМ. Темата за защитата на малцинствата е основна ценност на Европейския съюз. Това е чл. 2 на нашия учредителен договор и това е важна тема в целия процес."
"

Личното ми мнение - въпреки Кирчо, ще има още доста да чакате.



Тема Re: цитат от мнение във фейсбукнови [re: goga]  
Автор Protostrator (ентусиаст)
Публикувано08.04.22 00:58



Се надевам дека никогаш нема да го симнете ветото. Бидејки ќе морате постојано да си ги објаснувате комплексите на себеси и светот. Без никој да ве разбере.
Истовремено нашите комплекси ќе мораат паралелно да се излечат, промените мораат да дојдат од внатре, проблемите мораат сами да ги решиме, нема криење под никаков скут.
А воколку има потреба (надвор од Балканот) да Македонија еден ден да влезе во ЕУ, ќе влезе , без да се прашате.



Тема Re: цитат от мнение във фейсбукнови [re: Protostrator]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано08.04.22 05:29



Ами по-големият дял от Македония си е в ЕU.Цяла Добруджа е в ЕU. Бивша югославска Македония не е в EU.



Тема Re: цитат от мнение във фейсбукнови [re: Protostrator]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано08.04.22 06:24



Протостраторе, вероятно имаш предвид Северна Македония, понеже Пиринска и Егейска отдавна са в ЕС. Според мен не си прав. Вие ще влезете в четвърта Югославия, но не и в ЕС. Вие сте южни сърби и македоноиди и немате место в ЕС.

Русский военный корабль, иди на хуй!


Тема Re: цитат от мнение във фейсбукнови [re: Protostrator]  
Автор sofijanec (пристрастен)
Публикувано08.04.22 09:07



Мисля, че Албания ще влезе во ЕУ преди РСМ. Пожелавам ви успех во паралелното лечене. А кога сърбомонията во РСМ се избугарчи, тогаш ке влезете като самостоятелна държава. Тоест - никогаш.



Тема Re: цитат от мнение във фейсбукнови [re: sofijanec]  
Автор mulcho ()
Публикувано14.04.22 21:25



Голяма работа като не ги приемем в ЕС, мигар само в него хора живеят? Да не би да им е зле на севернокорейците или таджиките да речем? Горе главите комшии, Македония вечна!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.