Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:57 22.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Личен Опитнови [re: MupaM]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано29.09.21 19:22



Аз се преброих електронно. Но ме смущава, че днес сме 29-ти, а утре преброяването свършва (ако срока не е удължен), но все още не е минал през махалата преброител на когото да връча уникалния номер на преброителния ми акт. Ми ако не се бях самопреброил, то май щях да остана непроброен?




Тема Re: Личен Опитнови [re: cumanich126454]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано29.09.21 19:39



Някой каза, че в движение са се сетили да дадат на преброителите инфо кои адреси са вече електронно преброени. И ние сме електронно преброени, и през нас не са минавали.

Поправка. Минали били. Вчера на прибиране се засякох с една жена, но останах с впечатление, че е инкасаторката за водата. Викам на мъжа ми: "да не си и дал номера вместо показанията на водомера?". Той заключи, че ще разберем по сметката.

”...и тогава може би
облаче ще полети
и турчето ще засвири на цигулка...”

Редактирано от MupaM на 29.09.21 19:50.



Тема Re: Личен Опитнови [re: MupaM]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано01.10.21 12:15



Вчера видях преброителката у комшиите да брои. Излязох да й подам преброителния код, но тя не го взе като каза, че отново ще мине, щото имало допълнителни въпроси, които ги нямало в електронната анкета (кога е строена къщата и т. н.)




Тема Re: Пописот во Македонија 2021 (опит Номер 2)нови [re: SashetoBE]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано01.10.21 12:16



Северна Македония обяви изненадващо голямо население на преброяването






Тема Се спрјаха на 1.83нови [re: cumanich126454]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано01.10.21 12:56



чисто се сомневам ! Не сам балгарин ако не кажа че ИМА ДАЛАВЕРА ! и ИМА !



Тема Пописа наводно сврши но етническатанови [re: SashetoBE]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано30.03.22 13:40



структура не стана до крај јасна. Балгари нема(но !?), албанците сашто като и преди, македеонците реско спадат за 7-8% но се забелзват две “чудни“ нешта !

Македонци 58.44
Албанци 24.30
Турци 3.86
Роми 2.53
Власи 0.47
Срби 1.30
Бошњаци 0.87
Други неспомнати 0.98
Не се изјасниле 0.02
Непознато 0.03
Лица за кои податоците се превземени од административни извори 7.20


именно, балгари нема а македонци “отнемва“ но саштевремено !?!?!? се појавават 7.2 % за които етническата припадност не е записана ?

Оди та разбери !?

източник:



Редактирано от SashetoBE на 30.03.22 13:43.



Тема Re: Пописа наводно сврши но етническатанови [re: SashetoBE]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано30.03.22 13:50



Бугари 3 504 2 121 1 383

точно според очакванията.

кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш



Тема Re: Пописа наводно сврши но етническатанови [re: SashetoBE]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано30.03.22 13:52



7,2% са глупаците като апасиев, които не са се "пописали".

кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш



Тема Re: Пописа наводно сврши но етническатанови [re: tormentor]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано30.03.22 14:24



между другото е очевидно, че официална България, а и местните македонски българи не могат да признаят за достоверно това преброяване.
а за наблюдателните, един интересен факт - съотношението мъже жени за българите е 60% на 40%, поразгледах екселския им файл - за нито една друга народност колкото и малка да е тя няма такъв дисбаланс.



кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш

Тема Далинови [re: tormentor]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано30.03.22 14:35



само !? или е поредната полит-коректна еквилибристика да се задоволат ДУИ т.е. УЧК

штото напоследак нешто тенко им стана.....а след 2001 та обештаваха за 15 години да се мнозинство !?

И друго, која е нуждата(такава ставка не саштествува никаде по света ?!) в пописа да се вкарва некакво “нерезидентно население“ на куп с “резидентното“ и така да излиза че албанците в “пописа“ са всашност повече от 30%.

Аз да взема да ги собера само поблиските ми роднини в Австралија ште излезем повече отколко македонци се исказаха в “нерезидентното“ население в пописа. Демек, УЧК ште билда перцепцијата !? Питам се на кого, и овчара под врх Црни врх на Шара които не е слизел в града 30 години вече не вјарва на тиа приказки !

[url=https://i.ibb.co/P4Dwpnn/Clipboard02.jpg]

Редактирано от SashetoBE на 30.03.22 14:42.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.