Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:04 17.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Не знам как ще го преглътнетенови  
Автор goga (изследовател)
Публикувано14.03.21 16:10



Саше.



https://m.dir.bg/life/shou/predstavitelyat-na-republika-severna-makedoniya-na-evroviziya-prizna-che-e-balgarin




Ще стават все повече с времето.

Редактирано от goga на 14.03.21 16:12.



Тема Re: Не знам как ще го преглътнетенови [re: goga]  
Автор nikolayds ()
Публикувано14.03.21 17:26



Смелчага. Право куме в очите.



Тема Re: Иван Николов:нови [re: goga]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано14.03.21 17:44



Така или иначе, днес РС Македония е малко по-различна, спрямо вчерашния си първообраз държава . Там бушуват взаимно изключващи се страсти. Социалните мрежи, колкото и примитивно да оценяват една или друга постъпка, ход или решение на правителството или на някои изтъкнати личности, разкриват съвсем друга картина. Мненията, в повечето случаи крайни, не носят еднозначността от миналото. Тук вече има наченки на дискусия, което показва, че въпреки всичко наследените политически ледове постепенно се топят. Без да подценяваме психологическите бариери пред личностните преоценки на вчерашния им духовен и обществен образ, стремежът за това, дори и неосъзнат, е налице.






Тема Re: Не знам как ще го преглътнетенови [re: goga]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано14.03.21 20:11



Момчето може да има и американски паспорт (или поне половината му живот е минал оттатък океана), съдейки от кратката биографична справка:

На финала на "Евровизия 2021" в Ротердам през май Васил Гарванлиев ще изпълни песента „You“, която е дело на композиторa Невена Нешковска. Тя е родена е в Охрид, но е израснала в Чикаго. Самият Гарванлиев работи и живее в САЩ в продължение на 18 години. Започнал кариерата си едва 7-годишен, роденият в Струмица през 1984 г. певец има участия със световни звезди като Нели Фуртадо, Джули Андрюс, Енрике Иглесиас, Селин Дион и др., а също и оперни изяви. През 2018 г. се завръща в родния си град.




Тема Re: Не знам как ще го преглътнетенови [re: cumanich126454]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано14.03.21 20:17





***


Тема Re: Не знам как ще го преглътнетенови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано14.03.21 20:32



Досега бях доста разколебан относно ползата и файдата от ветото (да речем 50:50), но с оглед на отзивите под този туит, май почвам все повече да се съгласявам в полза на ветото. Един пример:

В отговор на
@m0rban
Дали имат некој шо е од Струмица а да не е педер и бугар? Да ми простит ЛГБТ заедницата, а и не морат




Тема Re: Иван Николов:нови [re: cumanich126454]  
Автор TCNQ ()
Публикувано14.03.21 21:19



Това започна с ветото, и трябва да продължи до край! Или-или!



Тема Re: Не знам как ще го преглътнетенови [re: goga]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано14.03.21 21:24



Човекът си е гей. Опортюнист, атакува по всички линии, за да спечели. И пее. Тази година нашата държава удря от двете си страни. Виктория вече е шлифована много. Нямам търпение да спечелим Евровизия по български. С два коня на състезание. Индивидуализмът е за измама на противника, ние сме жив организъм с единно съзнание и някак по народо-телепатичен път се оправяме. Бай Ганьо всичко може да пробие. Клаус Шваб ряпа да яде.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: Не знам как ще го преглътнетенови [re: cumanich126454]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано14.03.21 21:25



Имайте търпение. Интересното тепърва предстои. Нека да сме живи и здрави след 5 години да си говорим.

Значима дебългаризация няма да има, но пък "болният млад старик" - СМ - лека-полека сам се погребва. В целия хаос някаква част ще се сетят, че имат български гени. Няма никога да са мнозинство, но ще забият ръждивия пирон в сърцето на уродливия лъжлив македонизъм. На мен и това ми стига - някаква историческа разплата за всички тъпотии, които търпим вече 70-80 години.

Редактирано от goga на 14.03.21 21:26.



Тема Букмейкъритенови [re: goga]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано15.03.21 03:11



предвиждат второ място за България.



.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.