Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:39 10.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема И веднага Демантнови [re: Darkages]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано11.03.21 16:49







Тема Re: И веднага Демантнови [re: SashetoBE]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано11.03.21 16:50







Тема Re: И веднага Демантнови [re: SashetoBE]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано11.03.21 17:32




Ей, ако бях в София, лично щях да отида да видя списъка, ама пусто не съм.
ФАни Богойевски, удари Краси. Ма все пак вторият е по-нормален, или поне оттук такава ни е гледката. ;)

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Тема Re: И веднага Демантнови [re: MupaM]  
Автор Darkages (стар клубар)
Публикувано11.03.21 17:41



Виж в профила каква нова порция глупости е треснал днес- как специално били фалшифицирани всички спомени на дейците на ВМРО, там където пишело македонец се заличавало и се пишело славянин и българин, а още султаните били забранявали употребата на македонци и македонски...





Тема Re: И веднага Демантнови [re: Darkages]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано11.03.21 17:46



Мисля че хрумването за изправителните лагери е било, след като някой се е сблъскал с гьонсурат като Богоев(ски) и е решил, че е по-добре да го прати да чука камъни, отколкото да спори с него.



Тема Re: И веднага Демантнови [re: Darkages]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано11.03.21 17:46



След като в дискусията с Георгиевски каза нещо от сорта, че Кирил и Методий са най-големите врагове на българизма, нищо не ме учудва.



П.П. Верно е много яко.
Добре, че съм в отпуска днес, че в работата нямам достъп до ФБ, а такова нещо не бива да се пропуска, дотук стигнах:

"Сеуште од очите на науката се сокриваат милиони автентични документи, кои ја потврдуваат вистината за Македонија и Македонците!"
Милиони! Къде ги е скрил Божидар, не знам. Надали във вилата на Тошо в Бояна, ама...

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 11.03.21 17:54.



Тема Re: архивите са живинови [re: SashetoBE]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано11.03.21 18:39



С Указ на Президента на Република България, № 30 от 27 март 2003 г., Петър Богойески е обявен за български гражданин, въз основа на българския си етнически произход. Освен това му е даден и ЕГН (последните три цифри 927), който той има в документите си, но най-важното в документите е адресът му. Съобщава се, че той живее в София, на ул. Искър бр. 6.



https://faktor.bg/bg/articles/mneniya-lacheni-tsarvuli-buchkovski-v-bermudskiya-triagalnik-ili-zashto-makedonets-s-balgarsko-grazhdanstvo-izlya-nay-golyamata-mrasotiya-sreshtu-balgariya




Тема Re: архивите са живинови [re: cumanich126454]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано11.03.21 19:16



Възможно е Владо Перев да е подведен с този указ № 30 от 2003 г. Направих бърза проверка в Безплатен Държавен вестник (където се публикуват президентските укази), но само установих че около визираният период указите са с номера около № 100:



Все пак Каракачанов иронично си е оставил вратичка:

„Разбира се, всяко съвпадение на имена с лица, заемащи ръководни политически и обществени позиции в Македония, е възможно да е случайно. Ако обаче не е съвпадение и ако тези хора са тези, за които си мисля, надявам се това също да е в реда на нещата. Иска ми се да вярвам, че вече не е престъпление срещу „македонската чест“, ако македонски политик, общественик или негов близък кръвен роднина се декларира свободно и като етнически българин, без да бъде хулен, руган и подиграван за това..."
-----
Упражнението е Богойески да изпадне в обяснителен режим. Както и стана...




Тема Re: архивите са живинови [re: cumanich126454]  
Автор mulcho ()
Публикувано11.03.21 19:29



Упражнението е Богойески да изпадне в обяснителен режим. Както и стана...

----

Да се обясняваш значи да се обвиняваш. Колкото и да се тръшка мнозина няма да му повярват. Напълно заслужаваше да му подрежат крилата. Добре е преди преброяването да се създаде впепатление във вардарско, че има как да надникнем в списъците и който има гражданство а не се декларира като българин ще го загуби.



Тема Re: архивите са живинови [re: mulcho]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано11.03.21 20:31



Чак се кефя на следните реакции:

Петар Богойески – лидер на „Македонски концепт”, публикува в своя профил във Фейсбук обръщение, в което заявява категорично, че няма български паспорт.

Той призовава Каракачанов или да му даде паспорт по бързата процедура, или да докаже „всички лъжи и клевети в съда”.
----
Но, има една дребна разлика между "паспорт" и "лична карта"...
Аз, между другото доста се колебах миналия месец дали да си подновя "паспорт"-а или само личната карта (при актуалната подмяна на личните документи). Жената ме агитира да изкарам и паспорт... уж ако ходим в Турция за изгодни покупки... Та изкарах.. Нищо че предишния ми паспорт бе направо "девствен"





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.