Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 25.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Мария Бакалова - македонка  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано04.02.21 20:47



Знам, че това е спам... ама ми писна. Впрочем тя май била казахка .. (не знам дали така се пише)... За мене е пълен отварт... та се чудя защо некои се кефят? Но май не разбирам американския хумор...

Ако някога фашизмът дойде в Америка, той ще дойде под маската на либерализма


Тема Re: Мария Бакалова - македонканови [re: cumanich126454]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано04.02.21 21:01



Щото ние вече нямаме герои, а идоли. Момата е имала късмет, радва се на звездния си миг. Актьорски качества досега не е показала. То и Барон Коен не е и търсил такива. Дано успее да се закрепи у Американско. Не я виждам да остави следа.
Същото мисля и за другите ни идоли. Меркантилен и мързелив тенесист, пропилял таланта си. Тестостеростен квазибоксьор, участващ за пари в уговорени мачове. Егоистичен нарцис, поритал футбол за спомен в Англия, където натрупа парици и разбра че не става за голям футбол.
Знам че е мегахейт, но съм отвратен от настоящите герои на деня.
Затова предпочитам да гледам "Да хванеш гората". Десетки млади хора, зарязали суетата, отишли в порутени села и изграждащи успешни стопанства. Но масовия потребител не харесва труда, а иска бърз холивудски успех, придружен с няколко милиона от небето. Затова и си предпочита гореизброените от хейта.



Тема Още спамнови [re: cumanich126454]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано04.02.21 22:53



Жив да не бях

От няколко дни наблюдавам известен пловдивски ресторантьор, да громи македонистите във Фейсбук. То верно че на ресторантьорите от доста време им е скучно, но не вярвах че точно този ще го избие на тема Македония



Тема Re: Още спамнови [re: komitaO3]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.02.21 09:28



Има ли попадения? А има ли потекло от Македония?



Тема Re: Още спамнови [re: tuzlija-179435]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано05.02.21 09:33



Не е споделял за потекло. Той направо ходи в техните страници и там се кара с тях.



Тема Re: Още спамнови [re: komitaO3]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.02.21 09:47



По темата за Македония не е да няма интрига и богат материал за кавга така , че има богато поле за изява за който има желание да се кара, най-често, както знаеш - с радиоточката или с грамофона...



Тема Re: Още спамнови [re: tuzlija-179435]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано05.02.21 09:53



Напоследък ми прави впечатление, че македонци се карат с македонци, относно България. Тамън да напиша нещо и гледам вече някой македонец го написал вместо мен.



Тема Re: Още спамнови [re: komitaO3]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.02.21 10:03



Искаш да кажеш Македонци от оттатък - с главната буква.



Тема Re: Още спамнови [re: tuzlija-179435]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано05.02.21 10:21



Да, все от оттатък.



Тема Re: Още спамнови [re: komitaO3]  
Автор kuduger-96506 ((Котроманичев))
Публикувано05.02.21 10:25



Помниш как само до преди 14-15 години клетите мак-тролове се опитваха да сриват и този форум.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.