Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:00 18.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема в щатите се о.раханови  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано06.01.21 23:47



батални сцени с развилняла се тълпа нахлула в капитолия.
в същото време демократите взеха мнозинство и в сената /вицепрезидента участва в гласуването там когато има равенство на гласовете/.
прогнозите сега са, че на тръмп много сериозно ще му се стъжни след 20ти.
да видим нас какво ни чака след това тотално превземане на властта от демократите.

кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш



Тема Re: в щатите се о.раханови [re: tormentor]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано06.01.21 23:57



Предвид увеличаващата се бедност и несправяне със здравните си ангажименти, както и множеството сигнали за нечестно проведени избори и съмнения за спонсориране на терористични организации е редно международната демократична общност, да въведе санкции и да блокира международните авоари на САЩ, както и да започне да формира международна коалиция, която да въведе ред в разразилия се хаос, с цел възстановяване на демокрацията, като за целта е нужно първо да бъдат освободени нефтените и газови находища в Тексас.



Тема Re: в щатите се о.раханови [re: tormentor]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано07.01.21 07:03



Нас ни чакат само готини работи....на първа линия....



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: в щатите се о.раханови [re: tormentor]  
Автор leyte (старо куче)
Публикувано07.01.21 14:35



Goo-o-od morning Vietna-a-am!

Супер новина и яко Rock'N'Roll, baby! Най-после се събуди който трябва, ама нищо не е още...

Точно това се иска, ама повече, навсякъде, ката ден!



Тема Re: в щатите се о.раханови [re: leyte]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано07.01.21 22:42





Ти да не си тоя с шкембето?

***


Тема Re: в щатите се о.раханови [re: leyte]  
Автор Buyer (член)
Публикувано08.01.21 06:30



Смешни сте ми антиамериканчета. Де факто нищо особено не се е случило, само последен епизод от реалити шоуто на палячото Тръмп, който ще бъде позорно отстранен след няколко дни. И докато си сънувате мокрите сънища все пак не забравяйте, че всички европейски страни без изключение са като джуджета в сравнение с Америка. Националното богатство на САЩ е 17% по-голямо от националните богатства на всички европейски страни взети заедно. Американската икономика и иновации продължават да са локомотива, който движи света напред. Порадвайте се докато можете, защото чичо Сам се събужда.





Тема Re: в щатите се о.раханови [re: Buyer]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано08.01.21 08:17



"Позорно" ще бъдат отстранени 74 млн. избиратели на Тръмп. А това е гражданска война. Вече има две Америки. Дано се разделят мирно (както едни други държави мирно се разделиха в Беловежката Пуста)

\"Винаги ми е било лесно да вярвам в това, което ми е изгодно\" Чърчил


Тема Re: в щатите се о.раханови [re: Amateur]  
Автор leyte (старо куче)
Публикувано08.01.21 08:21



Май приличам повече на този от ляво на него.


Не съм там иначе щеше да ме видиш. А ми се иска...



Тема Re: в щатите се о.раханови [re: Buyer]  
Автор leyte (старо куче)
Публикувано08.01.21 08:29



Ти луд ли си...



За мен Щатите си бяха и остават символ за това как се воюва и отстоява лична и социална свобода, как се гради и воюва за демокрация с всичките му успехи и провали. Случващото е повече от блестящ пример.
Ако те познавах щях да те удавя в руска водка за тези ти обвинения.




Тема Re: в щатите се о.раханови [re: Buyer]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано08.01.21 09:32



"Кога стана циганин, кога ти почерня гъза".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.