Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:18 16.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: УДБАнови [re: Darkages]  
Автор Protostrator (ентусиаст)
Публикувано26.01.21 04:06



каков пациент


Куба Либре, српски клуб кој пушта гласна кубанска музика.
Додуше, сигурно пуштале гласна музика- како и мнозинството на клубовите таму, затоа што се нема ред, затоа што е корумпирано до коска, се гледа да се заработи без било каков обзир, и затоа што примитивци има за извоз. Исто така е и дива градба, како и 90% слични објекти таму.

Само, колку што знам барем порано Куба Либра беше по концесија на Венко Мостров, старо охридско семејство, каде поголемиот дел живее во Бугарија
Гоце Огненоски, полицаец од србска националност, дошлак (доселеник) во Охрид од некое планинско село во Кичево
инспекторот од УДБА , Владо Карадакоски , лице од србска националност од с. Скребатно, Охридско
Во следната епизода, Ванче Аспарухов, српски дошлак од Дојран, удбашки чпион кој носи маица со знамето на Бразил.



Тема Re: УДБАнови [re: Protostrator]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано26.01.21 04:53



Виждал съм такива, нарочно от Кичевско, които у дома си говорят на сръбски и им е пръв език.Лични впечатлеия, не мога да знам много/малко ли са, но ги има, не е да ги нема.

По форуми съм срещал, че и Васил Левски божем имал далечно потекло от Скребатно.Хем не от българска, а от (северо) македонска страна.

Редактирано от tuzlija-179435 на 26.01.21 04:53.



Тема Re: УДБАнови [re: tuzlija-179435]  
Автор Protostrator (ентусиаст)
Публикувано26.01.21 05:02



И да има такви во Кичевско не се со име Гоце.



Тема Re: Ами аз не видех ништо хубавонови [re: SashetoBE]  
Автор Darkages (ветеран)
Публикувано26.01.21 12:59



А ти къде беше, когато се яви оня измамник Здравко Здравески с пликче зъби (ужким му ги избили удбашите в полицията) да ни кажеш дека е постановка?
Тука се изтепахме да алармираме телевизии, медии, известни личности да се ангажират със семейството на "онеправдания и тормозен българин", а ти оглушително молчеше.





Тема Това изглеждаше доста реалнонови [re: Darkages]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано27.01.21 08:59



и този човек наистина пострада доста тешко вкљочително и физически. Главната причина не беше балгарофилство но този случај за които говорим сега ми е много лит.

Редактирано от SashetoBE на 27.01.21 09:00.



Тема 1 година по-къснонови [re: jingiby]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано08.11.21 09:28



Малцина вярваха, че ветото ще остане една година: щели да ни гърбят, щели сме да подвием опашка до 2 месеца...
Ами, не би.

Да, има натиск, вижда се как американците работят против нашия интерес и всячески се опитват да наложат волята си чрез нашите ренегати... Може би ще успеят.

Но все пак: честита една година с вето, братя българи! :)

Редактирано от goga на 08.11.21 09:30.



Тема Re: 1 година по-къснонови [re: goga]  
Автор mulcho ()
Публикувано08.11.21 10:00



Да сме живи и здрави, като стане 10 годишен юбилей за членове на клуба ще има по една бира от мен.



Тема Re: 1 година по-къснонови [re: mulcho]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано08.11.21 18:42



Хаирлия да е и за 20 годишнината да пием по ракия...



ПосЪрбен Yugo-Communist Евроатлантически/Gender

Тема Re: 1 година по-къснонови [re: jingiby]  
Автор komitaO3 (Зъл и лош)
Публикувано08.11.21 18:48



Скръндзи, още тази година трябваше да организирате софра.



Тема Re: 1 година по-къснонови [re: komitaO3]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано09.11.21 09:58



За 30-тата годишнина, ако сме живи и здрави, от мен един коч :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.