Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 10.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: 1 година по-къснонови [re: goga]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано09.11.21 11:49



Само да не вземат тогава други паралелно да празнуват 25-годишнината на третата съюзна Югославия (пу-пу-пу, да не дава господ!).



”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Тема Канзуров за новите управляващинови [re: jingiby]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано01.12.21 21:20



"Като че ли някакви чужди сили са си направили проект, за да си прокарат интересите в България, сред които и да се създаде правителство, което да допусне Република Северна Македония в ЕС. Това заяви в предаването Студио Actualno Виктор Канзуров, който е известен македонски журналист с българско самосъзнание."



https://youtu.be/EXQSIoSkrlM



Редактирано от goga на 01.12.21 22:25.



Тема Re: Канзуров за новите управляващинови [re: goga]  
Автор mulcho ()
Публикувано01.12.21 23:20






Ако от Капитал са се добрали до достоверна информация, а те са близки до ДБ и ПП, то Външно министерство ще е при хората на Слави, което едва ли ще добре за северномакедонците.



Тема Re: Канзуров за новите управляващинови [re: mulcho]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано02.12.21 10:58



Димитър Гърдев е изключително подготвен по темата "Външна политика". Още по време на сирийската криза ми правеха впечатление неговите анализи по близкоизточните въпроси. По македонската тема не помня да е взимал отношение, но мисля, че добре познава нещата.




Тема Re: Канзуров за новите управляващинови [re: cumanich126454]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано02.12.21 11:06



Впрочем Гърдев е коментирал много пъти българо-македонските отношения като например тук:






Тема Re: Канзуров за новите управляващинови [re: cumanich126454]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано02.12.21 12:41



По македонската тема не помня да е взимал отношение, но мисля, че добре познава нещата.

Е как да не се е изказвал:



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Новиот датумнови [re: jingiby]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано08.01.22 10:03



е юни-юли. Тогава ке капитулираме.

Тъй се говори под сурдинка оттатък. Като гледам какви особи праща Кирчо за совалки в Скопие, тези вече мисловно са ни предали. Зорът им е как да го изпиарстват и да покажат капитулацията като честна и изгодна сделка.

Надеждата ми е в коалиционните им партньори. Но дали...

Редактирано от goga на 08.01.22 10:02.



Тема Re: Новиот датумнови [re: goga]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано08.01.22 13:51



За съжаление, за много неща е прав:

https://bnr.bg/post/101583069/avor-dachkov-pravitelstvoto-izpalnava-chujd-dneven-red

Редактирано от goga на 08.01.22 13:54.



Тема Re: Новиот датумнови [re: goga]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано08.01.22 14:30



тъй се говореше "оттатък" и не съвсем под сурдинка и за декември /и за октомври, и за юни преди това/. не ти ли е достатъчно вече, за да не хващаш вяра на скопските мантри.
а за капитуланта дачков - тоя тип изпитва някакво мазохистично удоволствие да се самоунижава и да ни унижава всичките като народ. чуй му само тъпите клишета и гигантския комплекс за малоценност. българите видиш ли, едни такива тъпи, грозни, смачкани лузъри дето разбираш ли имали наглостта да се репчат на хубавите, интелигентни, либерални бели европейци. жалка картинка.



кажи му северномакедонец вместо да го обиждаш

Тема Re: Новиот датумнови [re: tormentor]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано08.01.22 15:18



Дачков не ми е любимец, нито го мисля за някакакъв корифей. Но чуй интервюто, не текста - казва нещо интересно: в момента тече чистка на президентски хора от властта с такива на ПП. (Мога да потвърдя, че има таква нещо по места). Тоест Кирчо и Кокорчо вече са се еманципирали (с помощта на Херо) и са решили да изпълняват задачите си. Тях не ги вълнува колко ще управляват, не ги е еня за втори мандат - важното е да изпълнят мисията си, тоест изпълнят директивите от Вашингтон. Та, в този смисъл, има за какво да се притесняваме.
Пак казвам - единствено БСП и ИТН се надявам да спрат това безумие, но вече не ми емного сигурно, че ще го направят, с оглед на приказките на Славун от последната седмица.

Редактирано от goga на 08.01.22 15:26.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.