Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 27.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Ей, голям кефнови  
Автор goga (изследовател)
Публикувано16.11.20 17:39



Като гледам как се гърчат и бълват огън и жупел северняците из фейсбук: хем заплашват, че веке всичко свършва помежду ни заради ветото, хем реват и се молят, хем псуват и кълнат всичко българско, хем за Тито реват, хем българските пасоши проклинат и заплашват да изтрият от листите си всички бугари, които подкрепят ветото...Не, не, не. Такъв цирк не съм гледал скоро

Сериалът "Малката булка" ряпа да яде.



Тема Re: Ей, голям кефнови [re: goga]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано16.11.20 17:48



ВЕТООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО.................





Тема Re: Ей, голям кефнови [re: jingiby]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано16.11.20 18:46



Вето, вето, ама нали знаеш какво представлява плазмодият Тиквун. Та чета:

Cъщecтвувa възмoжнocт дo крaя нa гoдинaтa дa ce дaдe oдoбрeниe зa нaчaлoтo нa прeгoвoри c Aлбaния и Ceвeрнa Мaкeдoния. Тoвa зaяви диплoмaт oт EC, цитирaн oт БНР.

Прoдължaвaт прeгoвoритe зa cпoрaзумeниe мeжду мaкeдoнcкoтo прaвитeлcтвo и Бългaрия. Въпрocитe ca изцялo двуcтрaнни.

Eврoпeйcкият cъвeт мoжe дa утвърди уcлoвиятa зa прeгoвoритe. Дoри тoгaвa тe трябвa дa бъдaт приeти oт Ceвeрнa Мaкeдoния и Aлбaния.

Прeдcтoи въпрocът дa бъдe oбcъдeн oт eврoпeйcкитe държaви. Изглeждa, чe нa тoзи eтaп рeшeниeтo щe ce oтлoжи.

Имa някoи прeчки зa oдoбрявaнe нa прeгoвoритe c aлбaнcкaтa cтрaнa. Гoвoритeл нa EC призoвa първaтa мeждупрaвитeлcтвeнa кoнфeрeнция дa ce прoвeдe възмoжнo нaй-cкoрo.

Двeтe cтрaни ce пoдкрeпят дa прoдължaт c дeйcтвиятa.



Тема Re: Ей, голям кефнови [re: cumanich126454]  
Автор FaktorX (старо куче)
Публикувано16.11.20 19:04



Ма слагајте вето! Незнам зашто ги четеш те празноглави Македонци, повечето от тјах се согласиха в Битола, Прилеп, Струмица, Штип да е официален език Албански. Отказаха се от Македонската античка историа и то с уговор! Преименуваха паметниците е сеха не искали да са Блгари!
Тоа ако не сложите вето то означава че сте плни идиоти!
Поткрепа за ВЕТО!





Тема Re: Ей, голям кефнови [re: cumanich126454]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано16.11.20 19:08



То е ясно, че ако големите в ЕС са решили да започнат преговори с Тирана и Скопие, ние ще клекнем рано или късно. Въпросът е на каква цена - да изтъргуваме максимално изгодно гласа си и да получим това, което искаме. Като гърците.
Ако Заев се съгласи за преговорна рамка или за отделна глава, няма проблем - да си преговарят колкото искат. Въпросът е тези преговори да не свършват преди България да постигне своето и да не зависят от това кое правителство е на власт в Скопие.

Редактирано от goga на 16.11.20 19:09.



Тема Re: Ей, голям кефнови [re: goga]  
Автор FaktorX (старо куче)
Публикувано16.11.20 19:11



Зашто не верваш в правителството? Малак ли гарант е министера на сички световни вооружени сили на велика Блгарија? Един редок пример на патрит којто ем си слага в заднија си џоб ем работи за Блгарската кауза!
Ето аз сам ти пример, да не беше он мислиш ли че некога ште можех да си купа гражданството Блгарско, и днес да се права на по велик Блгарин от теб?





Тема Re: Ей, голям кефнови [re: FaktorX]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано16.11.20 19:25



Да му еба мамата, албански разрешили, а влашки не. Дядо ти се върти в гроба





Тема Re: Ей, голям кефнови [re: komitaO3]  
Автор mulcho ()
Публикувано16.11.20 20:36



Дядо му може да е и циганин.



Тема Re: Ей, голям кефнови [re: goga]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано16.11.20 22:20



Еех, гога. Ти от кои си?





Тема Re: Ей, голям кефнови [re: komitaO3]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано16.11.20 22:39



Виж сега, комита....
За разлика от теб аз никога не съм бил "националист", нито съм членувал в националистически организации. Още на 15 г разбрах, че политиката е за нагаждачи и хора с прекалено голямо его - на 15 години бях на първите митниги-протести на СДС срещу фалшифицирането на първите свободни избори. На 15 прочетох "Строителите на съвременна България". Още тогава осъзнах, че патриотарството до никъде не води. В живота си съм бил много повече наднационално настроен - и алтернативна музика съм слушал, и от лсд пътувания съм се интересувал, въобще не съм останал с уроците по история за хан Аспарух.
Моят "национализъм" е осъзнат, зрял - на мъж, който е баща на две деца, плаща си данъците и разчита само на себе си.
Така, че като започне някой да ми се вживява в голям човеколюбец и поддръжник на общо-човешките ценности - няма как да ме впечатли. Още по-малко с евтина "евро-атлатническа" пропаганда. Че аз бях евро-атлантик още през 1990 г, когато повечето в доскорошната НРБ бяха още текезесари и соц-носталгици.
Никога не съм имал проблеми нито със сърби, нито с турци, нито с македонци. Тези неща не ги смесвай. Критикувам държавната идеология, не хората. Все едно да ми кажеш - щом не приемаш Ердоган, значи си мръсен почитател на Възродителния процес и мразиш турците.



Редактирано от goga на 16.11.20 22:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.