Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:30 30.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Холандия на Балканитенови  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано01.10.20 19:30



Холандец иска да оправя България.

Интервю:



Сайт: (мобилната версия май не работи правилно, отворете го на лаптоп или на компютър)
Декларацията им:

Реших да го подпиша, защото:
1. Преди време видях сходен изход: .
2. Човекът е много разумен, стига да го разбереш.
3. Няма какво друго да се прави.
4. Няма смисъл отново да върнем БСП с цел да махнем ГЕРБ и след 5-10 години обратното, в омагьосан кръг.
5. Толкова сме лъгани, че трябва да имаме малко доверие.

Вижте го, ако ви харесва го разпространете.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.

Тема Re: Холандия на Балканитенови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано01.10.20 21:05



Само тоя ни липсваше....

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: Холандия на Балканитенови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано01.10.20 21:21



Голяма загуба на време и нервни клетки беше да го слушам тоя. Не разбирам ентусиазма ти, нещата не са чак толкова зле, че да се вкопчваме във всеки новоизлюпен месия.

***



Тема Re: Холандия на Балканитенови [re: Amateur]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано01.10.20 22:42



От сигурен източник знам, че е пълно менте и позьор, който иска да намаже и той от българската мазна политическа баница....

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: Холандия на Балканитенови [re: Shtrkot]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано01.10.20 22:49



Абсолютно. 90% от чужденците дошли да въртят бизнес (не инвеститорите) в България са измамници. В Пловдив няма италианец, дори консула, които да не са овъртолени в далавери.

Редактирано от komitaO3 на 01.10.20 22:52.



Тема Re: Холандия на Балканитенови [re: Shtrkot]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано01.10.20 22:50



Тоя не го бях чувал, но докато гледах интервюто, през цялото време инстинктивно се опипвах, дали портфейла ми си е на мястото.



***


Тема Re: Холандия на Балканитенови [re: komitaO3]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано02.10.20 10:13



Има един, дето държи ресторант близо до нас заедно с жена си, българка, оказа се и далечна моя роднина тя. За такива дребни като него предполагам, че няма кво толкова да въртят далавери. Ама знам ли вече кой какъв е.



”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Тема Re: Холандия на Балканитенови [re: MupaM]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано02.10.20 10:39



Ако е този в Мараша, нищо лошо не се е чуло за него досега, даже напротив.



Тема Re: Холандия на Балканите [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор burdzan93344 (член)
Публикувано02.10.20 10:41



Този много хубаво ги казва нещата, но според мен го прави не защото толкова се е загрижил за българина, а защото вижда какви инфантили и чуждопоклоници живеят на тази територия и как възвеличават всичко чуждо и всеки чужденец, който засегне темата за това какъв страдалец е българина. Най-вероятно иска да оправи някоя нашенка, сигурно го и прави в момента. България никой не може да я оправи, тук нихилизма и безродието са като никъде по света, дори африканските племена в някоя забутана джунгла имат по-голямо съзнание за общност.



Тема Re: Холандия на Балканитенови [re: burdzan93344]  
Автор kuduger-96506 ((Котроманичев))
Публикувано02.10.20 11:31



Ее, отворих специална тема за безродието и "славянската", пърдон българската азбука.


Докато пребиввах в Канада, българската общност и много българи като цяло имаха име на по-голями националисти от останалите общности, поне що касае монреалската. Има много причини за това, особено след затваряне на центъра на Монреал по искане на българите за иразяване на подкрепа за осъдените български сестри в Либия (мисля бе лятото на 2003). Канадците и останалите балкански общности ни се възхищаваха.
Що се касае до хората тук, обобщенията обикновено са израз на младежки ентусиазъм слош привкус.
Чужденците живвеещи тук са въхитени по една или много причини от родината ни и са щастливи хора, които не винаги разбират местните настроения.
Познавам холандец, който живее от дълги години у нас. Не съм го виждал отдавна (женен е за българка), но беше човек на изкуството и и искрено се кефеше на българите.

Редактирано от kuduger-96506 на 02.10.20 11:32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.