Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:59 03.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: "Народното въстание"нови [re: cumanich126454]  
Автор headhunter (Z-95)
Публикувано02.09.20 15:13



В отговор на:

... Все едно кой ще дойде...




Ами не е все едно. Аз не вярвам да дойде Нинова или някой от класическото БСП. Но виж - Черепа - той ако дойде, тогава ще си е.. мамата!

Може да не ми е любим, но ББ все още ми изглежда като най-малкото зло. И на мен не ми харесва корупцията и гешефтите, и абсолютно подкрепям това да има протести срещу корупцията. Но оставка на кабинета няма да оправи проблема, а само ще го задълбочи.

General Protection Fault in module 0xDEEBAA. Рестартирайте държавата!

Тема Re: "Народното въстание"нови [re: kuduger-96506]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано02.09.20 16:36



Златен медал на Полските Въоръжени сили;
Международно отличие на Военновъздушния университет на САЩ за постижения в развитието на ВВС.


Това ми звучи като "доктор хонорис кауза" на Стоичков например. Несериозно!

понякога чета отзиви за известни личности по форумите. Там можеш да срещнеш неща, които не излизат наяве в рекламните писания за персоната. Като например:

#7
Николай Иванов Йовов
25 авг 2015, 09:28 12 8
За мен генерал днес е мръсна дума,и Попов и Радев ми сложиха два пъти прът в колелата през последните 2.5 години заради техните протежета -калинки...,преди това други генерали ме цакаха...
Щял да лети за кеф..,а младите,кога!?





Тема Re: "Народното въстание"нови [re: cumanich126454]  
Автор kuduger-96506 ((Котроманичев))
Публикувано02.09.20 17:34



До момента не знаех много за Константин Попов.
Така или иначе за младите си прав.
Не им достига нальот и е редно ветераните от които зависи нещо,
да се справят с този проблем.



Тема Re: "Народното въстание"нови [re: kuduger-96506]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано02.09.20 20:55



И други работи бях чел за Константин Попов.. ама няма значение вече. Както много не харесват Радев, по подобно причина не харесвам Попов.



Тема Re: "Народното въстание"нови [re: Amateur]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано02.09.20 20:55



Тц, тц, горките милиционери били обгазени днес!
А пък някой къртил жълти павета! Кой сега ще ги плати, пак Бойко ли?


Апропо Бойко - все по-невъзможна ми изглежда възможността да се оттегли на заслужен отдих в Банкя след скоропостижния край на политическата си кариера. Ама и в Барселона едва ли.

***


Тема Re: "Народното въстание"нови [re: Amateur]  
Автор mulcho ()
Публикувано03.09.20 07:35



А дали прокуратурата не би пробвала да откупи собственото оцеляване посягайки на оттеглилия се Борисов? Има дела които може да се активират, могат да се отворят и нови за какво ли не. Докато имаш власт можеш да плащаш за спокойствие, паднеш ли току виж си по-полезен в затвора, че и по-зле.



Тема Re: "Народното въстание"нови [re: mulcho]  
Автор leyte (старо куче)
Публикувано03.09.20 09:46



Едно е да ти се иска, така да ти изглежда, друго да намериш факти. Ако ще го затваряш заради псувня, мен трябва да обезглавиш, примерно.
Ако е за цинична оценка към колега, политик, дори близък, ще претрепеш половин България.
Остават ти снимките от чекмеджето, което е свещена простотия. Навлизаш в лично пространство и дори да ги имаш или са истински, не трябва и да си помисля да ги ползваш.

Ако имаш съмнения, трябва да го докажеш. Инак създаваш прецедент, който ще погуби теб.
До тук само Божков го е обвинил лично, но все пак косвено, като свидетел.
Останалото е разказ по картинки.

Да, достатъчно да спре политическата му кариера, но недостатъчно за съд.
Ако е толкова черен, колкото го изкарват трябва да вали от сигнали, документи, свидетели. Недей да казваш, че някой го е страх. Никой до тук не е пострадал, защото го е плюл. Не сме Русия или Турция. С просто око се вижда колко силни са противниците му. Те ли не могат да "копат"!?
За Барселона дори не могат пряко да го свържат, а само чоплят.
Къде са му крадените пари и имоти? Къде крие и за какво ги ползва? Ако това в шкафчето му е имането, сигурно тук, сред нас има по-богати.

Говоря принципно, дори не съм гласувал за него. Аз гласувам само на местни избори, колкото и за осъдително да го намират някои





Тема Re: "Народното въстание"нови [re: leyte]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано03.09.20 10:21



Относно съда и присъдите - досега ефективно осъден на пост от зам-министър нагоре - няма. Това не означава, че няма корупция, нали




Така, че "доказателства" като за пред съда няма и да има, ако си продължаваме в руслото.

Редактирано от goga на 03.09.20 10:22.



Тема Re: "Народното въстание"нови [re: goga]  
Автор leyte (старо куче)
Публикувано03.09.20 10:57



Радославов, Муравиев, Багрянов.



А тази година и Франсоа Фийон.



Тема Re: "Народното въстание"нови [re: leyte]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано03.09.20 10:59



И Балдуин забрави






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.