Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:30 03.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: "Народното въстание"нови [re: goga]  
Автор leyte (старо куче)
Публикувано01.09.20 20:10



Последното ти изречение е най-точно, но ми къса сърцето. Описва трагедията ни като граждани и общество - "надяваме се"(?).

Когато не виждаш смисъл да правиш нещо, просто не го правиш. Иначе става: "Лайно влязло, лайно излязло". Мамка му, удома е същото. Като ме напъне жената да върша нещо, за мен безсмислено, става... Познай! Всеки семеен ще разбере за какво говорим. Гаден съм, мързелив, аз. Не я разбирам, живея в собствен свят... Но не знае смисъла на което иска.

По темата:
Служители са само държавните и общински трудоустриени ( защо само те са именно "служители", Ами защото са си избрали да служат някому, не на себе се само).
Как да ги оценим?
Да си представим, че си търсим "служител", като после и ще дадем оценка на "службата". Не ни трябват никакви сложни социални теории и други ала-бала. Стига ни да знаем кое трябва да върши като задължително. Не е сложно, разписано е.
Предлагат ли ти сега кандидати?

Добре е да каже и кое той знае и иска да подобри. Много конкретно!
Някой казва ли ти сега?

Ти трябва да знаеш какво има да върши и обещава служителя. Да следиш дали и как го върши, за да го задържиш, смениш или увеличиш заплатата.
Кое от това знаем в момента, за да се надяваме на по-добро... Нищо!
Само - сегашните не ни харесват и...
Лайното удря вентилатора!!!!

Толкова елементарно...

Редактирано от leyte на 01.09.20 20:08.



Тема Re: "Народното въстание"нови [re: DannyDeVito]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано01.09.20 20:27



Преди година-две доста колеги тук във форумаме ме подиграваха за слабото ми (почти никакво) владеене на английски език. И бяха прави... Но какво да кажем за нашенкия министър-председател? Такъв ли ни трябва? Не че е толкова важно...



Тема Re: "Народното въстание"нови [re: cumanich126454]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано01.09.20 20:43



Виж какво... като гледам беса на болшевиците, емблематичните такива и тези дори от родният ми град, как рисуват и сглобяват бесилки, коват ковчези, хвърлят мъртва риба, плюят, цапат, псуват безцелно, беснеят срещу биби - само това е достатъчна причина за да не отида с тях на протестите и достатъчна причина да се замисля защо толкова го мразят. Всичко което биби потенциално е откраднал, всички поразии които е сторил е като да сравняваш кокошка със слон в сравнение в това което тези лайнари са сторили на България.



Тема Re: "Народното въстание"нови [re: DannyDeVito]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано01.09.20 21:15



Майтапчия е нашенкият Б. Б.:

Борисов: Ще оцелеят тези нации, които имат девиз „Съединението прави силата"



"Ще оцелеят тези нации, които имат девиз "Съединението прави силата", но не такъв, който виси като табела на някоя сграда, а като консолидиран народ. Те първи ще се измъкнат от кризата. Другите ще изпаднат в тежки политически кризи, няма да може да се взимат бързи и адекватни мерки".
-----
Май той ни отписа вече?



Тема Re: "Народното въстание"нови [re: leyte]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано01.09.20 21:21



Е, чак пък такава трагедия в "надяваме се" не виждам. Сигурно и белгийските гласоподаватели се надяват, вярно те сигурно се надяват на нещо по-добро а не на "не по-лошо", както Гогата (евентуално тук трябва да се търси някаква трагедия). По-трагично ми изглежда "когато не виждаш смисъл да правиш нещо, просто не го правиш". Точно в стила на оня експерт, дето Дани го е препечатал. Неговите "аргументи" не се отнасят до конкретната обстановка и протестите. Проблемът му е кой ще дойде след едни избори. Радев, Нинова? Същите притеснения той ще има преди които и да било избори - редовни или предсрочни, след 2, 6 или 15 месеца той пак ще се вайка. И няма да иска промяна, защото "не вижда смисъл".

***



Тема Re: "Народното въстание"нови [re: Amateur]  
Автор mulcho ()
Публикувано01.09.20 21:53



Плашат се някои, че вместо партийните секретарки Менда и Цецка, потомствените комунисти Борисов, Плевнелиев, комунистическия общински съветник Дани Кирилов, шумкарската унучка Лилето или доносника Марков щели да дойдат комунистите? Че къде е разликата?



Тема Re: "Народното въстание"нови [re: DannyDeVito]  
Автор Buyer (член)
Публикувано01.09.20 21:58



Първо с гласа си ще помогна да бъде отстранен Тръмп, а после и Радев. Две влечуги по-малко в президентския клуб, и двете с червени окраски... Светът ще бъде по-хубав и светъл!





Тема Re: "Народното въстание"нови [re: mulcho]  
Автор Amateur (TrollBuster)
Публикувано01.09.20 22:35



Поетът (унгарски) е казал: Страхлив народ няма Родина!

***



Тема Re: "Народното въстание"нови [re: mulcho]  
Автор Tyзлиja (стар вълк)
Публикувано02.09.20 01:10



ГоУем праз, че си бил на щурма на Парламента.Аз пък тогава бях на една от многото блокади на пътища в провинцията - десетина дена и нощи, до 4.II.Toва в момента става по сценарий, повтарящ събитията от 1997 и 2001, вече като фарс.



Тема Re: "Народното въстание"нови [re: Tyзлиja]  
Автор mulcho ()
Публикувано02.09.20 05:22



Ще се отречете от сатаната, но е още рано.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.