Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 13.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ДНКнови [re: komitaO3]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано03.08.20 11:31



Мда, колкото повече чета, мисля че става въпрос за 10-15 000г., назад. Всичко друго е ала-бала и гъдел. Пълна щуротия.

А добро утро! Аз като ви разправям, вие ме оборвате...
Тоя процес го минах още преди десетина години с първите изследвания на хаплогрупи. И по баща и по майка излязох стари мутации (по тогавашните разбирания, но те не се промениха нещата кой знае колко), характерни за района. Затова и вече не участвам в дискусии за прабългари, тюрки и пр.





Тема Re: ДНКнови [re: WlSP]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано03.08.20 13:35



Човек трябва да премине през това, за да осъзнае. Ама като прочетеш за 20% скандинавски ген в Южна Корея....



Тема Еи гиди Ванчо,нови [re: Shtrkot]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано11.08.20 15:30



наш капетанчо.

Излезе ми некаде от потсвеста, не знахе че знам такава песен. Некаде бех прочел че след 45 тата година мозокот на човека започва да се суши и тои за да ги запази данните ги прехфрља во фронталниа кортекс.

Накрая обаче разбрахме,че не се познаваме и че сме изгубили жизнените връзки помежду си(В.Перев)


Тема Re: Еи гиди Ванчо,нови [re: SashetoBE]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано11.08.20 15:51



У бре, това е детска татарска песна





Тема Re: Еи гиди Ванчо,нови [re: komitaO3]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано11.08.20 17:28





Саше, ти от Македония ли го знаеш това за Ванчо и турската паница?

”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Тема Ами,нови [re: MupaM]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано11.08.20 20:09



в Африка не сам живјал.

Накрая обаче разбрахме,че не се познаваме и че сме изгубили жизнените връзки помежду си(В.Перев)


Тема Запрвонови [re: SashetoBE]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано11.08.20 20:16



точно е че има нешта за които се случва да не сам сигурен дали ги знам от преди или след балгарскиа ми период (нешто като кај Пикасо пред или след сината фаза на пример ..хахаха). Се замислих малко и утврдих, сас сигурност, алабалница пеехме като деца по време на дејствието което ние наричахме “чинвање“ (от думата чинуве) . Това става в началото когато требва да се утврдат кој каква роља ште има в играта или да се поделат отборите, нешто такове....

Накрая обаче разбрахме,че не се познаваме и че сме изгубили жизнените връзки помежду си(В.Перев)

Редактирано от SashetoBE на 11.08.20 20:17.



Тема И оште нешто, алабаланица... бешенови [re: SashetoBE]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано11.08.20 20:21



много ретко ползвана, при това в махалата кај баба ми. В нашата махала, панелките, чинувахме претежно сас српски или југославски попуљарни чинки.

Когато затворам очите така на вечер ми идиват и тези :

Сол макарон сол фередон, марион марион, лео лео тип тип тип, лео лео тип тип тип,
еден два три, маваш ти !

или

Падна бомба од небето, па удари баба меца, тече гној тече крв, кои излезе , тои е прв

или

Енци Менци на каменци.. итн

или

Ооооо мони мони ма, мони мони фести фа, фести фа фа фа ... играм ја ја ја

Надевам се не е ран Алцхајмер



Накрая обаче разбрахме,че не се познаваме и че сме изгубили жизнените връзки помежду си(В.Перев)

Редактирано от SashetoBE на 11.08.20 20:33.



Тема Ареса ли тинови [re: SashetoBE]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано11.08.20 23:03



во САД?





Тема Re: И оште нешто, алабаланица... бешенови [re: SashetoBE]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано12.08.20 08:08



"Падна бомба..." и тука го има...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.