Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 03.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | (покажи всички)
Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: Buyer]  
Автор mulcho ()
Публикувано24.07.20 17:33



Комунистите са на власт. Нали го знаеш за бабата която хвърляла съчки в кладата на Хус?



Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: mulcho]  
Автор Buyer (член)
Публикувано24.07.20 17:58



Знам кои са комунистите - тези с Нинова и Радев начело, които упорито отказват за си посипят главата с пепел за всичките мърсотии натворени от тях последните 100+ години.

Много сте ми интересни любителите на алтернативни теории и истории. Случайно да вярваш, че американците никога не са кацали на луната? Или че ЦРУ е извършило атентатите от 11-ти септември?





Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: Buyer]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано24.07.20 18:25



България е от 13 години в ЕС, като ГЕРБ са на власт 11 години от тях. През това време България е закотвена на дъното на ЕС по каквото се сетиш. За мен това е пълен провал. Както е казал Дън Сяо Пин не е важно дали котката е бяла или черна, а да лови мишки. Дотук котките ни не ловят мишки за народа, а за себе си. При това полажение: оставка, съд, затвор....

Редактирано от jingiby на 24.07.20 18:26.



Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: Buyer]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано24.07.20 18:27



Целият елит на ГЕРБ са комунисти. Оставка, съд, затвор.



Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: jingiby]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано24.07.20 18:36



Орешаро къде го забрави?

Съд, да, ама, наред за цялата пасмина, която ни управлява 30 години.



Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: goga]  
Автор jingiby (АнТИКВИзатор)
Публикувано24.07.20 19:15



Орешарски, бивш зам. председател на СДС, човек на Черепа, станал после депутат на ДПС и БСП. Мила, родна анти-картинка...



Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: Buyer]  
Автор mulcho ()
Публикувано24.07.20 19:28



,,Защото в многото мъдрост има много досада; И който увеличава знание увеличава и печал."



Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: Buyer]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано24.07.20 22:18



В отговор на:

Видяхте ли как се държи вашия п(резидент)? Комунист и шапкар, най-долната комбинация. Бавно и полека, народът бил пораснал със няколко века?? Егати изрода, на тоя всяка мазна дума му е демагогия и популизъм.

Пичове, внимавайте какво си пожелавате, защото може да се изпълни. Тия изгладнели комунисти ще опоскат страната като скакалци преди да се сетите да излезете пак по улиците.



По-скоро ще са настанят бетер либерастки интернационалистки соросоиди, начело с Румен Радев и ще стане като с Бойко - който не е гласувал никога за него започва да му симпатизира, независимо какъв е. Пък тия дето гласувахме за него ще го мразим.

Така че спокойно.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.

Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: Buyer]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано24.07.20 22:34



В отговор на:

Знам кои са комунистите - тези с Нинова и Радев начело, които упорито отказват за си посипят главата с пепел за всичките мърсотии натворени от тях последните 100+ години.

Много сте ми интересни любителите на алтернативни теории и истории. Случайно да вярваш, че американците никога не са кацали на луната? Или че ЦРУ е извършило атентатите от 11-ти септември?



Да, атентатите на 11-ти септември са изцяло тяхна работа. С оръжие, което главата не ти го побира. Такова, с което може да запалиш Стара планина и пожарникарите да се чудят защо огъня не гасне.

Много сте ми интересни любителите на конформизма, които ви е страх да мислите. Радев бил комунистЪТ. Бойко е личниЯТ бодигард на Тодор Живков бе. В интервю със сръбска журналистка каза, че Тодор Живков му е бил университет в живота, това го имаше на НЕГОВАТА Фейсбук страница. Повтарям го за 998-ми път в клуба. На Тузлия поне му прави чест, че го дискутира с мен като ясен и неоспорим факт, някои ни приемате, ни предавате.

Какво са евро-атлантически ценности? Не знаеш. Това е термин от Студената война за военна доминация, и ако го тълкуваш по друг начин... е алтернативна история. Нали така?

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.

Тема Re: Sic transit Gloria mundiнови [re: goga]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано24.07.20 22:55



В отговор на:

[...] Съд, да, ама, наред за цялата пасмина, която ни управлява 30 години. [...]



Така е, Гога. Така е правилно, не само "Бойко и Гешев". Всичките, така е редно.

"Екстравагантната ми идея" от 18.01.19 21:22, по-долу:


.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Страници по тази тема: << 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.