Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:41 27.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Български сериали  
Автор Buyer (член)
Публикувано23.03.20 05:23



Не знам колко гледате телевизия, но може би ви е направило впечатление значителния брой качествени български сериали от всички жанрове, които се нароиха по БТВ и Нова последната година. Не искам да изброявам имена, доста са, и всичко им изпипано. Снощи с жената например гледахме ”Ол инклусив” и доста се посмяхме. Реалитата и другите седмични предавания също са доста добри.

Чудя се защо нашите сериали не се появяват по-често по македонските телевизии... Имаме с какво да се представим вече, сушата отдавна отмина.



Тема Re: Български сериалинови [re: Buyer]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано23.03.20 08:33



E, за сметка на това по една от нашите телевизии дават сериала "Преспав"





Тема Re: Български сериалинови [re: Buyer]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано23.03.20 10:12



Турската държава, вместо домати, спонсорира износа на сериали. В началото една серия е струвала под 50 долара. Кой няма да купи?

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: Български сериалинови [re: Buyer]  
Автор bulgaria64-109757 (неутрален)
Публикувано23.03.20 18:38



Мисля, че се шегуваш като говориш колко добри били бг сериалите.


Тотални бози - дори спряха "Съни бийч", защо ли ? Къде в чужбина се продадоха бг сериали ? Да, "Под прикритие" го продадоха в Македония, ама на други места ? Слаби сюжети, слаби реплики и слаби артисти. Това са тези сериали. Дори на някой от артистите не им се разбира какво говорят.
Не разбирам защо в нашите сериали най-важното е да се държат като луди ? Да крещят и др. подобни.....
В нашето кино като че ли едни и същи правят филми и участват в тях. Голяма мафия са.



Тема Re: Български сериалинови [re: bulgaria64-109757]  
Автор TCNQ ()
Публикувано23.03.20 20:53



Дървото на живота е жесток сериал!



Тема Re: Български сериалинови [re: bulgaria64-109757]  
Автор Buyer (член)
Публикувано24.03.20 05:32



Не, не се шегувам. Отвори си очите, душата и сърцето за българското.

Негативизмът вече не е на мода. Като спомена Под Прикритие, продаден е в няколко десетки страни, но аз говорех за чисто нови продукции.



Тема Re: Български сериалинови [re: bulgaria64-109757]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано24.03.20 06:51



Къде в чужбина се продадоха бг сериали ? Да, "Под прикритие" го продадоха в Македония, ама на други места ?

„Под прикритие” стартира излъчване в Китай, Латинска Америка и Европа
Хитовият български сериал бе продаден на три континента





Тема Re: Български сериалинови [re: cumanich126454]  
Автор Darkages (ветеран)
Публикувано24.03.20 12:18



Освен това случайно видях по Канала Владо Пенев, който разказваше как в самолета е бил разпознат от някакви германци, които с отворени уста го сочели и повтаряли "комисар Попов".





Тема Re: Български сериалинови [re: cumanich126454]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано24.03.20 12:49



И аз това щях да кажа. Сериали, различни от класически детективски и понякога комедийни, не гледам, нито български, нито каквито и да било (и "Преспав", макар да знам, че го дават, не го гледам), но за "Под прикритие" много пъти писаха, че е бил излъчван в Латинска Америка. Дори да е преувеличение откъм значимост на "събитието", лъжа не е.
А че се произвеждат бг сериали, и аз се радвам. Количеството също е признак за нещо добро, а освен това води и до качество (от сто неща ако не десет, все едно ще е качествено, от две или пет може да няма нито едно), както са установили мъдрите хора.
Ако се появят по сев-мк телевизии, ще се радвам още повече, естествено. ;) Как да стане, не знам.


”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Редактирано от MupaM на 24.03.20 12:53.



Тема Во Македонија се даваа инови [re: cumanich126454]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано25.03.20 10:17



Етажна сопственост, Стаклен Дом и Дрвото на живото,т но интересот не беше задоволителен и не потрајаа долго.

Накрая обаче разбрахме,че не се познаваме и че сме изгубили жизнените връзки помежду си(В.Перев)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.