Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:45 21.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Джокович пропя на български:нови [re: DannyDeVito]  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано16.01.20 11:11



Не те разбрах...



Тема Re: Джокович пропя на български:нови [re: komitaO3]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано16.01.20 11:13



Не си идиот, разбра ме, но се правиш на интересен. Жив и здрав да си.



Тема Вместо филозофране ште дам неколко видеанови [re: cumanich126454]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано16.01.20 15:13



от които може да се разбере ....

когато прави лаив стриминг често се допускат “порачки“ докато предаването е во тек.....а Новак “испорачва“ песнито които зрителите и слушателите си поискат

има от всичко по нешто..примерно



















човека просто си поддржа базата на фенове, от балкана па нагоре...

Редактирано от SashetoBE на 16.01.20 16:13.



Тема Re: Един въпроснови [re: ludo-mlado]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано16.01.20 16:02



за мен Джокович като цело е частично и резултат на југословенството или пост југословенската носталгија типическа за хората които беха малки през војните(година на раждане 1987) а след като пораснаха малко, за Југославија слушаха от родителите си при това за хубавите нешта. Или ако штеш тои е продукт на хубавата страна на југословенството, нешто което во Хрватска трудно ште намериш. Но, всепак спорет мен колкото и да влијае воспитанието и средата семејството итн, в краја на краиштата всичко опира до личноста, до характера и душата на човека, или народски кажано господ как ти е поделил картите. Хубаво го каза ти :

“ но Джокович като тенисист, спортсмен и човек според мен е далеч над тия неща. “

в един од клиповето които споделих погоре(годината е 2006 ако не се лажа) , водештиа на церемонијата на прогласувне на победитела на Роджерс Куп-Монтреал, един од поважните турнаменти в тениса го најавува со думите:

- А сега поздравете победитеља на Роджерс Куп за 2006 година, ХРВАТИНАААААА, Ноовак Джоковииич.

В този момент коментатора на српскиа канал в джашено и видимо растревожен зајављава че „Драги зрителе не се сомневам че Джокович ште знае как да 'ОТГОВОРИ' на тази подла провокација.“

19 годишниа в този момент Новак мирно и сталожено , без нервоза без видими волненија и со смирен тон казва само това

- Знам че е станала ненамерна грешка, и вјарвајте ми, на никого не се срда заради това, но в сепак бих искал да кажа че аз сам србин а не хрват (става кратка пауза..штама) и продолжава..всашност това е едно и исто.

Редактирано от SashetoBE на 16.01.20 17:06.



Тема Re: Един въпроснови [re: SashetoBE]  
Автор Superserb (колонист)
Публикувано16.01.20 16:49



Имам две прашания кон тебе.
Първо...го гледаше тенсот пред Джокович?
Второ...ги знаеш бугарските тенисистки сестри Малееви, и лугето во Р.Македония?



Тема Re: Един въпроснови [re: SashetoBE]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано16.01.20 16:51



југословенството или пост југословенската носталгија типичсека за хората кои беха мали прз војните(година на раждане 1987) а след като пораснаха малко, за Југославија слушаха от родителите си при това за хубавите нешта.

А кои бяха лошите неща, за които не са чували?
Не съм навътре в ситуацията на Югославия преди войните, затова питам, спомням си само, че им завиждахме.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Един въпроснови [re: Superserb]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано16.01.20 17:32



Не само че сам го гледал а го играја от 1986 насам. Да не искаш да ме предизвикаш на мач ?





Разбира се че знам за сестрите малееви но вапроса като цело не ти го разбрах.

Редактирано от SashetoBE на 16.01.20 18:06.



Тема Re: Един въпроснови [re: SashetoBE]  
Автор Superserb (колонист)
Публикувано16.01.20 18:04



Аз играя от 1990г.
Защото тие се македонки по порекло. И ми е интересно по нивно време дали беха толко популярни во Р.Македония, колкото е денес Джокович.



Тема Разбира се че не беханови [re: Superserb]  
Автор SashetoBE (рекордьор)
Публикувано16.01.20 18:33



напротив, те беха љоти ривалки на “нашата“ Моника Селеш.



Тема Re: Разбира се че не беханови [re: SashetoBE]  
Автор Superserb (колонист)
Публикувано16.01.20 18:31



Незнах дека сте били държава от САД. Просто саках да покажа как се храни югоносталгията кай вас.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.