Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 28.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Съсипаха я тази държаванови  
Автор komitaO3 (български)
Публикувано14.11.19 11:40



74% са съгласни:





Тема всичко това показва влиянието на телевизиитенови [re: komitaO3]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано14.11.19 12:26



Анкетираните изказват съгласие с проф. Семов.
Току що гледах БНТ, предаване за ВСС, който трябва да реши, дали Президентът е прав


Резултатите от първите гласувания показаха, че ВСС не подкрепя Президента.
Същото е и с изборите. Независимо за какво са, изборите показват, че гласувалите не са съгласни с проф. Семов
Та едно е проучване на общественото мнение, друго са изборите.
btvnovinite не се славят като независима, т.е. обективна медия.
ПП Който твърди, че държавата е съсипана, е комунист!

ПП Комунистите знаят, че държавата е съсипана. КН е изпратила сина си в САЩ. В махалата имаме една съседка, аз не съм запомнил името й, но като става дума за нея използвам комунистката. Та тя също изпрати дъщеря си в САЩ
Та комунистката, сега пенсионерка, е работира като учителка по математика. Изглежда е добра математичка, защото бабешките слухове са, че си докарвала пари с частни уроци

Редактирано от mak ot Sofia на 14.11.19 13:05.



Тема Re: всичко това показва влиянието на телевизиитенови [re: mak ot Sofia]  
Автор sofijanec (пристрастен)
Публикувано15.11.19 09:22



Комунистическата държава я съсипаха комунистите.
Боко Ти е комунист, защото ако не беше 09.09.1944 г. щеше да пасе патки. Съответно, всеки който гласува за него и за герб е комунист!



ПП: Трябва да се направи проучване, колко от гласуващите за герб щяха да пасат патки, ако не беше 09.09.1944 г. Предполагам, че ще са над 74%.



Тема Re: всичко това показва влиянието на телевизиитенови [re: sofijanec]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано15.11.19 10:22



Не съм съгласен.
ББ отговаря на профила "яко селско момче", най- вероятно покойният му баща- също.
Такъв би станал полицай при всеки режим.Доколко нагоре в служебната йерархия - друг въпрос.
ББ може да се определи само с три букви.Има всички характерни + и - на типичния ШОП.



Тема по тази логика почни всички,нови [re: sofijanec]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано15.11.19 10:40



които са гласували преди 1990 са комунисти, защото тогава БКП плюс БЗНС (Георги Трайков) получаваха 98 % от гласовете


Комунистите не са еднакви. Например Добри Джуров ми е симпатичен. Въпреки, че беше министър на отбраната, по времето, когато отбивах военната си служба. Издаде заповед, че е забранено пушенето под покрив
Започна това, за което много казват: "Така наречената демокрация". И срещнах случайно Добри Джуров и жена му на Софийските централни гробища. Той беше със зелен военен шлифер и ходеше с ръце отзад. Ходенето с ръце отзад е характерно за по възрастните хора. Тогава си помислих: Когато човек се е държал достойно, няма от какво да се срамува. Беше без никаква охрана и за него придвижването между хората не беше никакъв проблем.
За ГЕРБ гласуват доста хора, повече от колкото им се иска на комунистите. Причината за това е (според мен), че СДС изчезна.
Пак според мен, въпроси: Какво щеше да стане, ако не бяха 9 септември, 10 ноември и др., не са сериозни. Както казва шопът, щом е станало, значи е трябвало.
Всичките приказки, че ББ е комунист, също не са сериозни. Ако беше комунист, защо му тряваше да прави някаква нова партия, като БСП по онова време си беше първа политическа сила в България?

Редактирано от mak ot Sofia на 15.11.19 10:42.



Тема Re: по тази логика почни всички,нови [re: mak ot Sofia]  
Автор sofijanec (пристрастен)
Публикувано15.11.19 11:46



Не споря.

Само правя предположение, какъв би бил резултатът от подобно проучване.





Тема аз предлагамнови [re: sofijanec]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано15.11.19 12:16



нещо подобно, но не баш същото.
През последните 30 години се говори само за негативите на строя от 1944г. до 1990г.
Понеже проучване: Колко пасещи патки има в България ми звучи доста несериозно, да обсъдим и положителните страни на социалистическия строй.
Не случайно социализма е напреднал много в европейски страни като Швеция, Финландия, Швейцария и др.



Тема Re: аз предлагамнови [re: mak ot Sofia]  
Автор sofijanec (пристрастен)
Публикувано15.11.19 14:11



Добри, предлагам следния въпрос: Какъв процент от гласувалите в Швеция/Финландия/Швейцария са щели да пасат патки в Банкя, ако социализмът не беше напреднал в техните държави?

И подвъпрос: Съсипаха ли ги тия държави?





Тема Re: аз предлагамнови [re: sofijanec]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано15.11.19 14:39



А колко от швейцарците , фините и т.н. биха гласували за изходни визи, жителство, забрана на частната собственост , еднопартийна диктатура ( и фактически обезсмислянето на изборите) и т.н.?



Тема Re: аз предлагамнови [re: tuzlija-179435]  
Автор sofijanec (пристрастен)
Публикувано15.11.19 14:43



Много добър въпрос! Само жителството е от по-пано.

Мисля, че че само тези от тях, които пасат патки биха гласували зо таквоз нещо. Парлеву франсе?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.