Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:34 30.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема хехенови [re: goga]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано08.11.19 20:58



Спомени. Бяхми в Ахтопол с колеги на жена ми, учители. Та едни учители бяха донесли цял бидон с ракия, правена от .. домати. Докато я не изпихме, не мирясахме



Тема Re: хехенови [re: mak ot Sofia]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано08.11.19 21:22



Точно от Ахтопол са ми спомените
Само, че доколкото помня баща ми и колегите му изпиха една 20-литрова туба с бяло вино

Редактирано от goga на 08.11.19 21:22.



Тема Re: хехенови [re: goga]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано08.11.19 22:30



Суджуци немаше ли тогава....





Тема Re: хехенови [re: torlakov-93629]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано08.11.19 22:54



суджуците бяха само за Нова година. И ако някой на село от дядовците, заколи прасе.



Тема Re: не си чел съвестно Работническо делонови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (русский трол)
Публикувано09.11.19 07:13



на следващия VIII конгрес на БКП от 14 ноември 1962 г., взел решението до края на XX век в България „да се изградят материалните условия на комунизма”

Явно нашите са били по-скромни ... За разлика от Хрушчов:

...1961 година е връхна в кариерата на Хрушчов. Той е в еуфория. Съветската икономика се развива бързо, първият човек излита в Космоса и това е съветски човек - Юри Гагарин. Сред народа крепне вярата в утрешния ден. На 30 октомври същата година е свикан XXII конгрес на компартията и на него Хрушчов обявява новата й програма. В нея е поставена задачата до 1980 г. да приключи строителството на основите на комунистическото общество.



Тема XXII конгрес на КПССнови [re: cumanich126454]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано09.11.19 09:59



съм го запомнил с:
Съезд усилил меры борьбы с культом личности Сталина, начатые XX съездом в 1956.
След конгреса тялото на Сталин беше извадено от Мавзолея.



Тема Re: Подигравканови [re: goga]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано09.11.19 12:21



Ти живееш в болни илюзии и нямаш топки да се изправиш срещу гадните работи. Според теб България има някакъв измислен престиж, а Сърбия и Македония са на лечебен глад. Безкрайните лъжи на Бойко просто ти влизат супер в илюзорната дупка. И Делян Пеевски ще защитиш, само и само Вучич да е мизерен в сапунения ти мехур, който, както споменах, е плод на слабост.

В Македония минималната пенсия е 206 евро, а в престижната България колко е? Смешни сме. Обаче на теб "не ти дреме" по този въпрос, защото пенсиите са БСП-арски глупости. Та македонските пенсионери с безплатно лечение и кинти не се броят за престиж.

Софмак обяви и свободата на пресата за маловажна, та какво като Бойко ни докара до Централна Африканска Република по нея... Дреме ти, важни са пътищата, ама голяма част от тях след ЕДНА ГОДИНА за нищо не стават, а другите са измислици на Бойко. Тройната коалиция построи повече магистрали за един мандат (логика: 1 = 1 налЕ). Гербаджиите окрадоха най-много, защото са на власт от памтивека.

И да. Столицата ни е дупка. И няма къде да отидеш. Бих си отишъл на Смолян, но там няма работа, а по-лошото е, че го изциганиха с безразборна евтина архитектура, която не се връзва с нищо заобикалящо я. Те роднините ми затова от Родопите заминаха направо за Холандия и им дреме на гъза. Купиха си чисто нови къщи и апартаменти в 3 държави.

И вуйчо ми (изливане на бетони) ще дойде тук като дебелак англичанин, защото:

"За 100 евро кака чудеса прави."

Това е цитат от шофьора ми, който ми разби сърцето, защото е истина.

Да си жив и здрав и фантазиите си. Лечебен глад. Бойко може да е всякакъв, но...

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: Подигравканови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано09.11.19 12:50



Не Радев, Господ да дойде - все същото, ако си с мислене на лузър.

Съжалявам, не съм такъв.

След 1 год ще плюеш по същия начин сегашните си любимци, ако случайно се докопат до властта.

Политиците се сменят, България остава.



Тема напротив: Важна енови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано09.11.19 12:50



Софмак обяви и свободата на пресата за маловажна
Знам, че не съм ти симпатичен. Нали знаеш, че в природата има равновесие. Каквото повикало, такова се обадило


Сега, според теб, трябва да възстановим тройната коалиция, за да тръгне по-бързо строителството на магистралите.
Аз пък не мисля така. Станишев бил казал (няма да търся доказателства) че магистралите не се ядат.
Но всички противници на ББ го критикувате, че правел пътища. А парите не ги давате на пенсионерите.
Когато кръвоносната система работи все още Алцхаймер или Паркинсон са само бъдеще
Готов съм да споря с теб какво е пощата, ЖП и шосетата за една страна.

Редактирано от mak ot Sofia на 09.11.19 12:54.



Тема Re: Подигравканови [re: croesus]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано09.11.19 13:36



Вучич е оратор... определено!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.