Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 27.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема започвам с коментаритенови  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано27.10.19 19:18



въпреки, че ЦИК не е обявил край на избора.
Сега се кефя как 5-6 комунисти са се събрали в Панорама да обясняват на простия български народ защо така било станало.
Прогнозите били, че ще се повиши избирателната активност. Прогнозите били (Медия линкс), че Мая Манолова печели с 3% пред Фандъкова.
Активност от 33% показва, че на българина не му пука кой е кмет.
Хайде сега една лакардия от времето на Фердинад. Царят говори с кмет на село. Уважават ли те селяните? пита царят. Море, бръснат ме за слива. Требе, требе.. рекъл царят



Редактирано от mak ot Sofia на 27.10.19 19:20.



Тема Re: започвам с коментаритенови [re: mak ot Sofia]  
Автор mulcho ()
Публикувано27.10.19 20:19



Сега се кефя как 5-6 комунисти са се събрали в Панорама да обясняват на простия български народ защо така било станало.

---

Кефи се, но ако не си избирал разумно помияри ще разкъсват възрастни професори по улиците, младите ще се въздържат да правят деца защото няма места в детските градини, улиците ще са в дупки, тротоарите разбити, а ремонтите скъпи и некачествени. И вожда ви се кефи до мис Бикини в къщата купена с пари откраднати и от пенсията ти. Гледа ли изявлението му как ще избяга при война? Министър - председател дезертьор. И на тези поверявате държавата!



Тема вече разбирам антибойковцитенови [re: mulcho]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано27.10.19 20:32



Вие знаете, че ако българите продължават да гласуват така адът на Земята ще бъде в България.



Тема Re: започвам с коментаритенови [re: mulcho]  
Автор mulcho ()
Публикувано27.10.19 20:40



Един кандидат - дезертьор. След 2 мин. 20 сек.:





Тема Re: започвам с коментаритенови [re: mulcho]  
Автор mulcho ()
Публикувано27.10.19 20:57



Треньорът на Б. Борисов и Слави Бинев по таекуондо Валерий Найденов:


,,– Казахте, че Бойко Борисов бил страхливец. Няма вид на такъв.

– Ще ви дам прост пример. Годината е 1984-та. Ние сме поканени от основателя на стила киокушин във Варна на състезание по правилата на киокушин. Предизвика ни на състезание Коце Божилов, който е доайенът на карате-киокушин в България, един много уважаван от мен боец. Той беше поканил всички от бойните изкуства, но отидохме само ние. Някъде около 10-15 състезатели, между които и Бойко Борисов. При една от първите срещи на мой състезател – Денислав Скорчев, един от състезателите на Божилов го удря лошо и му чупи челюстта. След две срещи трябваше да играе Бойко Борисов. И тогава Бойко идва при мен и почва да кърши ръце – тука аз мога ли да не играя… Вдруги ден съм на дежурство в пожарната, ако нещо се случи…“ И аз го питам: „Абе, пич, страх ли те е, какво?“ „Ми аз предпочитам, такова…“ „Страх ли те е, бе? Щом те е страх, тая вечер взимай влака и заминавай за София.“ И го върнах. Всички останали, даже имаше жени, се биха, играха. А той нямаше доблестта дори да излезе на татамито, да играе и на втората секунда да падне, уж се подхлъзнал. Него дори го беше страх да излезе на спаринг.
Аз имам чувството, че самият мирис на адреналин го плаши. Много често чета по медиите – той е митичен герой, много добър каратист… При нас той имаше два прякора, които го характеризират отлично. Единият му беше измислен от Пламен и Данчо от Търново, които тъй като си биеха Бойко редовно, го бяха нарекли Праните гащи.
Вторият прякор, който аз съм чул за него, е Борсука, понеже все странеше от хората. Той е един такъв, все се цупеше. Това определя донякъде субекта Бойко. Аз дори не мога да кажа, че е бил изявен таекуондист – той никога не е имал един медал, една купа по простата причина, че той никога в живота си не се е състезавал. Говоря за таекуондо. След като излезе от таекуондото през 1985 г., него го направиха треньор по карате в пожарната – някъде 1986-87 г. Сетне национален треньор по карате на МВР."



Тема разбрахнови [re: mulcho]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано27.10.19 21:00



България нищо хубаво не я чака.



Тема Re: започвам с коментаритенови [re: mulcho]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано28.10.19 00:06



Никой не иска Бойко, просто има най-много пари. На балотажа трябва съпротива.

.........................
В един спор печели загубилият, защото научава нещо ново.


Тема Re: започвам с коментаритенови [re: mak ot Sofia]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано28.10.19 01:37



33% e абсолютен картон за системата. Половината от тях , като чиновници, гласуват по задължение.



Тема Re: започвам с коментаритенови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор mulcho ()
Публикувано28.10.19 06:25



Балотажа ще го спазарят с умните и красивите: тук заместник кмет, там шеф на търговски отдел... Те са повече гладни отколкото принципни.



Тема смяна на системата, промянанови [re: torlakov-93629]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано28.10.19 08:23



Би ли ми обяснил, защото само гадая. Какво означава смяна на системата, промяна.

Редактирано от mak ot Sofia на 28.10.19 08:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.