Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 13.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Интересни са опорните точкинови [re: ludo-mlado]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано01.10.19 17:40



на предимно гербаджийски анализатори и коментатори:

-който бил против даването на дата за начало на преговорите на Скопие с ЕС - бил руски трол, подкрепял сръбските и руските геополитически интереси;

- в ЕС от само себе си с макетата ще станем пак братя и няма да има за какво да се караме - всичко ще бъде мед и рози, и разбирателство по всички теми;

-влезе ли Сев. Македония в ЕС - България голяма икономическа изгода ще получи - то не са магистрали, коридори, безплатни роуминги и милиарди изсипани от Брюксел, за да бъдем богати европейци с макетата, а не примитивни балкански субекти, които се вълнуват от незначителни племенни спорове относно историята, от която никой не се интересува.




https://www.youtube.com/watch?v=tfLZ9eX_mK8&feature=push-sd&attr_tag=28j3m6ohgcs0Y_8T%3A6

Редактирано от goga на 01.10.19 17:43.



Тема Re: Интересни са опорните точкинови [re: goga]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано01.10.19 19:03



Интересни са опорните точки на предимно гербаджийски анализатори и коментатори.
Все си мислех, че си човек дето се движи от идеята за непредубедена дискусия, но явно съм грешал.



Тема Re: Интересни са опорните точкинови [re: ludo-mlado]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано01.10.19 19:24



Съм. Посочих за пример човека от линка.

Какво общо имат Сърбия и Русия с НАТО?
Скопие си е в НАТО, няма мърдане.
Кое прави наложително Скопие да стане член на ЕС на всяка цена?
Къде са тези икономически ползи за Бг, дето реално ги няма?
Голям праз, че северно-македонците щели да строят път до границата с България. Вижте какви капитали върти там Атина и каква е магистралата към Солун.
Да, историята не се яде. Ама, ние друго нямаме.

Редактирано от goga на 01.10.19 19:29.



Тема И Плевнелиев се изказанови [re: ludo-mlado]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано01.10.19 21:18



Кой не подкрепя Скопие за ЕС на 17 октомври - води хибридна война и е проруски трол

Шегувам се.



https://dnes.dir.bg/politika/plevneliev-ne-tryabva-da-davame-cherven-karton-na-severna-makedoniya

Да, Сев. Македония трябва да е в ЕС. Но зависи при какви условия.

Редактирано от goga на 01.10.19 21:19.



Тема Re: Идва преломен момент за Северна Македониянови [re: ludo-mlado]  
Автор Dean Dimov (Мумджиев)
Публикувано01.10.19 21:40



Против съм Северна Македония да бъде потупана по рамото за ЕС. Изненадах ли ви? Никакви преговори, преди да завършат тези с България за историята. Като са луди, да стават русофилистици. Не ми пука.



Тема Re: Идва преломен момент за Северна Македониянови [re: Dean Dimov]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано01.10.19 21:39



Един път да ми напълниш душата по злободневни теми





Тема Re: Идва преломен момент за Северна Македониянови [re: Dean Dimov]  
Автор Dean Dimov (Мумджиев)
Публикувано01.10.19 21:46



И друго. Ако правителството не спре С.М. за ЕС сега ще го заклеймя като национални предатели и ще искам свалянето му. Веднага. Те и без това са сърбофили, ако влезат в ЕС просто ще бъдат сърбофилите и българомразци в ЕС. Да стават русофили и путинофили, това не е притеснително, ако ще и да бъдем обкръжени от такива. Преди всичко достойнството! Бий за да те уважават! Сега е теста кой има топки и кой е мекотело от властимащите в България.

Редактирано от Dean Dimov на 01.10.19 21:46.



Тема Re: Идва преломен момент за Северна Македониянови [re: Dean Dimov]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано01.10.19 21:52



Макетата никога няма да станат българи. Затова целият този смешен плач, че трябвало да се отнасяме с тях както родител към палаво дете е неадекватен.

Никога Скопие няма да свали гарда. Но поне, ако им се озъбим в ключов момент, ще ни имат уважението. А, че любов няма да има - няма, както и сега няма - когато 30 години им ходим по гайдата и се правим на улави.

Гърците били такива, гърците били онакива - ама, всяко лято Сашето и компания отиват да трошат пари в Гърция

Гръцки фирми владеят финансово БЮРОМ, а гръцки самолети ще им пазят небето.
Много лоши тези гърци, ама им целуват ръката. Така е, защото животът е материален и интересът клати феса. А не сантиментът.
Всеки друг е по-добър, само не и бугарите с жолтите лица

Редактирано от goga на 01.10.19 21:56.



Тема Re: Идва преломен момент за Северна Македониянови [re: goga]  
Автор Dean Dimov (Мумджиев)
Публикувано01.10.19 21:56



Обидно ми е че Заев е ба.ти византиеца, на неговия фон челите Винету ми изглеждат като индианци. Срам ме е!



Тема Re: Идва преломен момент за Северна Македониянови [re: Dean Dimov]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано01.10.19 21:57



Прави ги луди. Аз още миналата година юни месец го казах, че Заев е византийски хитрец, прави всичко, за да постигне целите си по най-подъл и вероломен начин.

И ще ги постигне. А нашите са тъпаци.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.