Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:22 25.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Гръцко-руското влияние в Мак.нови [re: tuzlija-179435]  
Автор persone (върховист)
Публикувано15.09.19 22:08



Бъди здрав, дедо! И не влизай пиян тука, защо ти лъсва примитивната злобица. Дали е лъжа или не, нямаш капацитет да разбереш. Бих ти пожелал да поумнееш, но няма как да стане. Спасението на трола е да вика дръж трола.

Редактирано от persone на 15.09.19 23:06.



Тема Re: Гръцко-руското влияние в Мак.нови [re: persone]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано15.09.19 22:34



А ти кой си? Един ник, без индикации за човек зад него. От самото начало съм те запомнил с готовността ти да почнеш да обиждаш без ( видима) причина.В момента казваш ли нещо съществено?
Дедо...На 58 години съм.Ако това за теб е дедо, то значи, че често лъжеш, когато представяш някои събития като съвременник и свидетел.
Не пия от 2 януари 1991.Поредната ти и обичайна грешна преценка.
В разговорите с тролската ви дружинка изразите "не можеш или не искаш да разбереш" и " толкова ти е капцитетО

"' доста девалвираха от смисъл.
Не вярвам да кажеш, но наистина ли тогава си вярваше, че оная, твоята, опашатата за ВОЕВОДСКИЯ СИН ДАМАСКИНО ще мине?
Наистина ли толкова боядисани врабчета ти се виждаме?



Тема Re: Гръцко-руското влияние в Мак.нови [re: tuzlija-179435]  
Автор persone (върховист)
Публикувано15.09.19 22:47



Леко дедо, кротувай, че белите стават от напъване.

Този форум е много стар, събирали сме се много пъти и Дамаскина го познават достатъчно много хора в този форум, много повече от теб, навлек скорошен. Проблемът ти е че си брутално несъобразителен и не можеш да се сетиш къде се намираш, с кого говориш и какво представляваш, че да си показваш рогата.

Редактирано от persone на 15.09.19 23:05.



Тема Re: Гръцко-руското влияние в Мак.нови [re: persone]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано15.09.19 22:59



Кажи нещо по същество, "умнико".


Освен, че ни демонстрираш "вечерните забавления на трола".
Напъване?
Пак грешиш, както обикновено.Явно - твоя същност, твой навик.



Тема Re: Гръцко-руското влияние в Мак.нови [re: tuzlija-179435]  
Автор persone (върховист)
Публикувано15.09.19 23:02



Доста неща по същество ти казах, но очевидно няма как да разбереш.





Тема Re: Гръцко-руското влияние в Мак.нови [re: persone]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано15.09.19 23:43



Напротив.Нищо по същество.
Нещо за татко му на Дамаскино, войводата?
Кажи, малкият?





Тема Re: Гръцко-руското влияние в Мак.нови [re: tuzlija-179435]  
Автор persone (върховист)
Публикувано16.09.19 00:18



Деденце, само ако знаеш колко си жалък цървул!





Тема Re: Гръцко-руското влияние в Мак.нови [re: persone]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано16.09.19 00:42



Знаеш, че мнението ти е с нулево значение, тролче.





Тема Re: Гръцко-руското влияние в Мак.нови [re: tuzlija-179435]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано16.09.19 01:57



Цялата " дискусия" беше, че отговорих на Дамаскино, на ТВОИЧКИЯ ВОЕВОДСКИ СИН

, че изразът "Бугари -татари" се употреба не само в долнопробни северомакедонски форуми, както твърди той, а и от техни историчари
политичари, журналя, което е факт.

Редактирано от tuzlija-179435 на 16.09.19 02:51.



Тема Re: Гръцко-руското влияние в Мак.нови [re: persone]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано16.09.19 04:03



О-о-о, и курвенски номерца ли ще ми играеш, тролченце?Да ми дописваш всичко след първото ти изречение?
В този форум съм от около 10 години по покана на двама от и сега пишещите участници.Познават ме достатъчно хора тук, кой съм и що съм.Няма как да знаеш кого познават повече.Форумът е свободен, не ти е бащиния.Ако това за тебе е " навлек скорошен" - твое мислене.
Кръвно съм свързан с Македония.Отдавна , от дете имам интерес към темата.Щом съм ти дедо, значи по- дълго от теб.


Освен другото, явявам се и дарител на музеи и архиви.Познават ме и ме уважават и професионални историци, в т.ч. и участници в сегашната Българо- македонска комисия.
Ти кой си?
За мен си един опак, слаб и нестабилен характер, който много лесно почва с обидите.Явяваш се периодично, за да си начешеш крастата, както казах.
За Дамаскино.
Имам много добра памет.
Пак и пак - изхвърлянето ти от това лято, че е син на ВМРО- войвода и т.н. беше от твоя страна гаф, плитка лъжа,показваща колко ти е акълът.Въобрази си, че можеш да постигнеш нещо с тази глупост.И сбърка - не за сефте.
Обикновено имам точна преценка - и какво представлявам, и къде се намирам, и кой е насреща.
И моето мнение за теб не е ласкаво.Не ме кефиш.
За рогата - ами и ти, и брат ти Дамаскино сте от типа, който не е здравословно да бъде оставян да си вири рогата.
За него имам подозрението, че, както съм писал - повече от една тролска ръчица пипа от този ник.Нищо не пречи и ти да си участник в това "ТКЗС".
И те така...
И т.н. ...

Редактирано от tuzlija-179435 на 16.09.19 08:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.